Akcia na fotoplátna

Ak máte nádherné fotografie z dovolenky, krásnych prírodných scenérií alebo chvíľ, ktoré ste strávili v kruhu vašej milovanej rodiny, či priateľov skúste si vytvoriť fotplátno.

Do 8.9.2020 bude v HappyFoto trvať zľava na rôzne fotoprodukty. Za akciové ceny sú aj fotoplátna. Rozmer 30×40 cm si môžete objednať s 50% zľavou za 13,99 Eur.

Nielen, že vás hotové fotoplátno poteší, bude zároveň aj skvelým a hlavne vkusným bytovým doplnkom. Navyše môže poslúžiť aj ako vhodný darček pre vašich blízkych, kamarátov či známych.

  • V HappyFoto máte až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotoplátno. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi. A doba spracovania? Len štyri pracovné dni!

Fotoplátno je vytlačené na maliarske plátno s jemnou štruktúrou a vypnuté na drevený rám. Vďaka týmto materiálom bude mať fotoplátno nižšiu hmotnosť. To znamená, že ak vám to podmienky dovolia nebudete musieť v byte vŕtať a štrubovať do otvorov skrutky. Postačí aj jednoduchšie uchytenie.

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.