Ako schudnúť z brucha – Fit po pôrode – Cviky na chudnutie z bokov i stehien

Ako schudnúť z brucha? Odpoveď na túto otázku trápi asi takmer každú mamičku po pôrode.Nejaké tie kilečká navyše sa naviažu hlavne v okolí brucha. Veľa žien počas tehotenstva priberie aj 20 kg a všetky tieto kilá sa ukladajú hlavne na tých našich problémových oblastiach. Mamičky sa často krát počas tohto obdobia vyhovárajú, že bábätko si pýta jesť a tým len ospravedlňujú svoj neutíchajúci hlad a priberanie na brušku. Základom stravovania počas tehotenstva určite nie je hladovka, ale racionálna strava bohatá na vitamíny a minerálne látky. Avšak ak neviete odolať tehotenským chúťkam, tak nezúfajte. Schudnúť z brucha – byť fit už po pôrode môžete do niekoľkých týždňov.

Zmena stravovacích návykov

Ako schudnúť z brucha

Počas tehotenstva ste si iste zvykli na vyžieranie chladničky aj o polnoci. Na tento zvyk rýchlo zabudnite. Keďže ste čerstvo po pôrode, tak svoje telo nemôžte trápiť nejakými drastickými diétami, lebo tým ublížite sebe a aj svojmu bábätku. Veľké a ochabnuté brucho, širšie boky trápia asi každú ženu po pôrode. Skúste najprv vymeniť bohatú večeru za ľahký smoothie nápoj, ktorý Vás nasýti a dodá stratenú energiu. Ak však nepatríte k ženám vyznávajúcich tekutú stravu, tak Vám odporúčame piť zelený jačmeň, ktorý Vám zabezpečí detox celého tela (schudnete z brucha) a zároveň Vám dodá stratenú energiu. Po náročnom tehotenstve a pôrode Vám milé mamičky netreba len zhadzovať prebytočné kilá na bruchu, ale musíte zásobiť svoje telo stratenými vitamínmi, aminokyselinami, kyselinou listovou a inými, ktoré Vám zabezpečia krajšiu pleť, zuby, vlasy, nechty a fit postavičku.

Gymbit 6 ABS Sharper

Gymbit 6 Abs Shaper

23,99 €

Do obchodu

Starostlivosť o pokožku

pokožka

Už ako som spomínala, po pôrode ženy prichádzajú aj o dôležité vitamíny. Úbytok týchto vitamínov sa Vám odzrkadlí hlavne na vzhľade Vašej pokožky. Počas tohto obdobia je skvelým nápadom ako zabrániť ochabnutiu pokožky, či už na tvári, tele a bruchu, užívanie kolagénových prostriedkov. Kolagén môžete do tela dostať prostredníctvom potravy, ale to je len zanedbateľné množstvo. Odporúčame sa zamerať na Inca Collagen vo vrecúškach, ktorý okrem pružnosti pleti Vám zabezpečí aj zdravé kosti a kĺby. Možno si  to neuvedomujete, ale Vaše kosti a kĺby počas spomínaného obdobia tiež dostali riadne zabrať a ak chcete byť fit hneď po pôrode, tak sa to nezaobíde bez cvičenia.

Náš tip na produkt :

Inca Collagen

incacollagen

Prednosti produktu:

  • prírodný produkt so 100% obsahom kolagénu
  • žiaden rybí zápach
  • žiadne obmedzenie počas dojčenia
  • môžno ho užívať aj preventívne

 

 

 

Viac Informácii

Ako schudnúť z brucha? Kardio cvičením

Ak si už telo zásobíte potrebnými vitamínmi, tak Vám už nič nebráni, aby ste začali s menším cvičením. Vašou snahou bude predovšetkým schudnúť z brucha a neskôr z celého tela. Obťažnosť cvičenia závisí hlavne od stavu Vašich svalov pred tehotenstvom. Ak patríte k mamičkám, ktoré už predtým cvičili, tak môžete okrem behu alebo iného kardia začať s obťažnejšími cvikmi, ktoré Vám prinesú fit postavičku skôr. Ak však ste pred tehotenstvom posilňovne veľmi nenavštevovali a šport nebol Váš najväčší kamarát, tak nezúfajte. Začnite s menším cvičením doma.  Základom pre Vás bude, rezervovať si minimálne hodinku času na cvičenie. Začnite s ľahkým cvičením, ktoré Vám zahreje potrebné svalstvo. Jednoznačne Vám odporúčam beh, bicykel a v prípade zlého počasia alebo nechuti sa „strápňovať“ pred inými Recumbent inSPORTline inCondi R60i alebo Bežecký pás inSPORTline inCondi T60i. Tieto prístroje Vám po hodinke cvičenia pomôžu spáliť prebytočný tuk a po 2 týždňoch sa stanu Vašimi najlepšími priateľmi. Pohľad na Vaše brucho bude krajší a celkovo sa budete cítiť fit a atraktívna pre partnera.

 

Spevňovanie tela

Po mesiaci kardio cvičenia, ktoré Vám zabezpečí odliv neželaného tuku na bruchu, bokoch, tvári a nohách nastane čas na spevňovanie svalstva a budovanie svalovej hmoty. Pri budovaní z Vás určite nechceme urobiť nejaké fitnesky, ale zabezpečiť Vám zdravú fit postavičku a príťažlivé brucho. Základom je využívanie náčinia na posilňovanie. Okrem jednorúčkových činiek alebo tzv. Ketbel Vám pomôžu aj medicinbaly s hmotnosťou okolo 6 kg. S pomocou týchto nástrojov vybudujete na svoje fit postavičke ruky, brucho, zadok a samozrejme chrbát. Nasledujúce video Vám zobrazí základné cviky na budovanie fit postavičky a poskytnú Vám odpoveď na otázku ako schudnúť z brucha.

 

Náš postreh: Široký výber športového náčinia, bežeckých pásov, cyklotrenažérov a mnoho ďalšieho nájdete v overenom eshope Insportline.

inSPORTline.sk recenzie Heureka.sk

 

Chcem nakupovať v overenom eshope

Veľa šťastia pri chudnutí z brucha a  budovaní fit postavičky po pôrode!!

5/5 - (74 votes)

Komentáre

  1. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.