Ako ušetriť na nákupe detského oblečenia?

Hneď, ako sa dozviete, že pod srdcom nosíte bábätko, predstavujete si, ako nakupujete detský kočík a potrebnú výbavu pre bábätko. Veľa mamičiek sa s nákupom vecí pre dieťatko príliš ponáhľa. Nákup detských vecičiek sa odporúča až po prvom trimestri, pretože v prvom trimestri hrozí riziko mimovoľného potratu a ak sa tak náhodou stane, vecičky nakúpené pre dieťatko spôsobia mamičke ešte väčšiu traumu. Viete ale ako ušetriť na nákupe vecí pre dieťatko?

detské oblečenie

Pozerajte zľavy na internete

Ak máte vyhliadnuté internetové obchody s detskom výbavičkou, odporúčame vám sledovať zľavy. Nastavte si odber, poprípade sa zaregistrujte do klubu verných zákazníkov, kde získate niekoľko percentnú vernostnú zľavu naviac. Ušetrí vám to výraznú sumu, za ktorú budete môcť pokojne nakúpiť ďalšie veci pre bábätko, napríklad aj nové hračky pre dieťa.

Pripravte sa na príchod bábätka,oblečenie pre bábätko, dojčenské podprsenky, tehotenské oblečenie a doplnky do domácnosti  Vám radíme nakúpiť v spoľahlivých e-shopoch

Astratex logo
Amiatex.sk
dr max logo

Využite svoj talent

Ak viete šiť, poprípade máte niekoho v rodine, kto rád šije oblečenie, poproste ho o ušitie oblečenia aj pre vášho drobčeka. Dieťatko veľmi rýchlo rastie a práve takýmto spôsobom dokážete ušetriť na už tak veľmi drahom oblečení. Pri výrobe detského oblečenia si vyberiete kvalitné látky, ktoré žiadnym spôsobom neohrozia pokožku vášho bábätka. Navyše, toto oblečenie môžete použiť aj pri ďalšom bábätku

.

Nakupujte v second hand obchodoch

Aj keď vám táto možnosť nepríde najprijateľnejšia, ak chcete ušetriť väčší obnos peňazí, jednou z možností, ako ušetriť, je práve nakupovanie v second handoch. Keď oblečenie niekoľkokrát preperiete, získate kvalitné detské oblečenie.

Odkúpte detské oblečenie od kamarátok

Poslednou z možností, ako ušetriť na nákupe vecí pre dieťatko, je dedenie oblečenia.

Ak má vaša sestra, kamarátka, alebo známa staršie detičky a oblečenie si poctivo odkladala, môžete oblečenie od nej odkúpiť za dohodnutú sumu, alebo možno ho získate aj zadarmo. Takýmto spôsobom môžete prísť aj k hračkám pre vaše dievčatko (pre chlapčeka). Hračky aj oblečenie sú drahé. Prečo teda jednoducho neodkúpiť oblečenie, ale aj hračky za minimálnu cenu od inej mamičky?

Prečítajte si aj článok s testami autosedačiek.

5/5 - (1 vote)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.