Akými hrami zabavíte malé deti počas zimy?

Krátke dni, pochmúrne počasie, ale aj nízke teploty nehrajú do karát pracujúcim rodičom. Deti väčšinu času trávia doma a keď by vám aj počasie umožnilo ísť von, vy ste zrovna v práci alebo máte iné neodkladné povinnosti. Akými hrami ale môžete zabaviť svoje neposedné deti, aby vám nerozhádzali obsah skríň a kuchynskej linky? Zistite, ktoré hračky pre deti patria medzi tie najobľúbenejšie.

Moja rada:Pozrite si ponuku špecializovaných e-shopov pre deti. Nech hľadáte čokoľvek pre Vaše dieťa, sľubujem Vám, že v týchto obchodoch to určite nájdete

market 24
feedo
bambino

Vytvorte si autodráhu

Ak máte syna, vytvorte si autodráhu, poprípade kúpte vášmu drobcovi do detskej izby koberec s autodráhou, ktorú vaše dieťa nezničí a vydrží mu niekoľko rokov. Vytiahnite elektrické autíčka pre deti, dajte ich drobčekovi do rúk a ukážte mu, ako jazdiť s autíčkom po autodráhe. Drobec to bude po vás opakovať.

Bláznite sa v posteli- hračky pre deti

Takou vankúšovou vojnou zabavíte aj staršie deti. S maličkými batoľatami sa túľte, bláznite v posteli. Deti jednoducho šantenie milujú a ak si chcete spríjemniť dlhé zimné večery, vyskúšajte aj túto hru. Uvidíte, že vaše deti ju budú priam zbožňovať.

Nechajte dieťa, nech s vami varí

Malé dieťa rado opakuje, čo robia jeho rodičia, preto vezmite svoje ratolesti do kuchyne a nechajte ich, nech s vami varí. Nachystajte mu misku, varechu a iné riady, nech sa dieťa hrá, zatiaľ čo vy budete pripravovať chutný pokrm. Dieťatko tak aj napriek tomu, že nebudete mať na neho čas, zabavíte.
Vytvorte si bunker

V detskej izbe vášho drobca vytvorte bunker pomocou dlhých diek, paplónov a stoličiek, ktoré budú slúžiť ako konštrukcia. Dieťa bude mať útočisko, kde sa bude môcť hrať bez toho, aby ho niekto rušil. Elektrickú štvorkolku vášho dieťaťa budete musieť asi na nejaký čas schovať. Keď však dieťaťu vytvoríte fantastické miesto, kde si bude môcť doniesť svoje hračky a hrať sa tam s nimi, na elektrickú štvorkolku na nejaký čas zabudne.

5/5 - (11 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.