Autosedačka 4baby – najlepší pomer ceny a kvality – test a recenzie tejto značky

Autosedačka 4baby je obľúbená medzi mamičkami i oteckami, ktorí sa snažia svoj aktívny život zladiť s rodičovskými povinnosťami. Veru nie je to ľahké, stať sa rodičom, od ktorého je ten malý človiečik v postieľke celkom závislý. Mamičky a oteckovia sa v ponímaní starostlivosti o dieťa líšia. Niektoré páry sú už prakticky „ za vodou“ a všetky svoje načítané teoretické vedomosti úspešne aplikujú do praxe. Iní sa učia za pochodu. Pre obe kategórie rodičov – pre tých, čo už svoj malý zázrak majú, ale aj pre tých, ktorí naň ešte čakajú sa snažíme čo najviac pomôcť. Napríklad aj s výberom autosedačky.Autosedačka 4Baby

Dnes vám odporúčame autosedačku značky 4baby. Výrobcovia tejto autosedačky poznajú svojich malých používateľov, ale aj ich rodičov a snažia sa naplno im prispôsobiť. Vedia, že propagačné reči o kvalite, ktoré sú charakteristické pre väčšinu značiek s autosedačkami, musia ísť ruka s rukou s priaznivou cenou.  Vedia totiž, že pre mnohé rodiny býva výbavička pre bábätko veľkou finančnou záťažou a že autosedačka z tohto obsiahne veľkú časť.

Pri kúpe autosedačky odporúčame navštíviť aj tieto spoľahlivé eshopy:

dr max logo
market 24
hej.sk
andreashop
feedo

 

Autosedačka 4baby recenzia

Rodičia sa zhodli, že vo veľa prípadoch predáva hlavne značka.  To, že cena  autosedačky 4baby naozaj nie je veľká, nehovorí tom, že by bola o niečo horšia ako iné autosedačky. Hovorí len o tom, že ešte nie je tak preslávená. Väčšina spokojných zákazníkov tak pochádza zo strednej vrstvy, ktorý na jej dobré recenzie natrafili pri surfovaní na internete alebo od názorov svojich známych.  Práve dobré recenzie majú presvedčiť  čerstvých rodičov, že autosedačka 4baby je naozaj kvalitným produktom a nie je len výmyslom marketingových pracovníkov. Veď porozmýšľajte! Čo je najdôležitejšie? Dobrá spätná väzba od ostatných používateľov alebo to, že autosedačku, reklamujú v každom internetovom obchode?

Autosedačka značky 4baby je tak pre mnohých rodičov priaznivou alternatívou. V recenziách si ju chvália mnohé mamičky a oceňujú aj rôzne iné veci. Aké ? Prečítajte si !

Autosedačky 4baby sú dostupné v rôznych skupinách, ktoré zodpovedajú príslušným váhovým kategóriám. Autosedačku 4baby kúpite pre novorodenca do váhy 9 kg, ale aj od 9 kg do 15 kg, resp. od 15 kg až po požadovanú hornú hranicu 36 kg.  Autosedačku 4baby si tak vyberie naozaj každý, presne podľa svojej potreby.

autosedačka 4baby

Isofix

Bezpečnosť je ako pri väčšine autosedačiek založená na Isofix systéme, ktorý zabezpečuje správne prichytenie autosedačky o sedadlo auta. Na pripevnenie slúži výlučne Isofix základňa, nepotrebujete žiaden bezpečnostný pás auta , ktorý by dieťa nepríjemne tlačil alebo omínal.  Pevné a trvalé pripojenie autosedačky k vozidlu zabezpečí, že pri prudkom zabrzdení sa autosedačka neodpojí. Na autosedačku totiž pôsobí menšia sila a tým sa niekoľkonásobne zvýši jej ochrana. Okrem toho je zvýšená aj bočná ochrana, ktorá je pri dopravných nehodách veľmi dôležitým činiteľom toho, či sa dieťa zraní alebo nie.   Dieťa je do autosedačky pripútané pomocou trojbodového bezpečnostného pásu, s ktorým sa však ľahko manipuluje.

Ak už rozprávame o manipulácií s autosedačkou, treba pripomenúť, že jej primontovanie, resp. odmontovaní je naozaj ľahké. Autosedačku tak môžete bez problémov premiestniť za krátky čas z auta do auta.

Autosedačka 4baby je  vo vnútornej časti tvorená bohatým polstrovaným materiálom, ktorý zabezpečí pohodu dieťaťa pri cestovaní. Materiál je taktiež priedušný, dieťa sa rýchlo v autosedačke nespotí, čo je veľkou výhodou hlavne pricestovaní v letných mesiacoch.  Sklon sedačky sa dá jednoducho nastaviť a tak prispôsobiť nielen rozmerom dieťaťa, ale aj jeho túžbe krátko si počas cesty zdriemnuť.

Malou nevýhodou, podľa toho z akej strany sa na to pozriete, môže byť to, že sa nedá nastaviť výška pásov alebo  opierka hlavy.

Taktiež  údržba autosedačky nemusí byť ľahká – poťah sa totiž nedá odstrániť a oprať.

 

autosedačka 4baby

4 baby recenzie

Zrekapitulujme si to! Autosedačka 4baby sa hodí pre rodičov, ktorí nechcú do autosedačky investovať veľa peňazí. Pre rodičov, ktorí vedia, že dieťa z autosedačky vyrastie a potom už zrejme len zapadne prachom v pivnici. Pre rodičov, ktorí sa boja, že sa drahá autosedačka môže pokaziť rovnako ako tá lacnejšia, pričom na lacnejšej aspoň neutrpia veľkú stratu.  Taktiež je autosedačka vhodná aj pre rodičov, ktorí s dieťaťom často necestujú.  Iba do obchodu, k lekárovi alebo za starými rodičmi. Na to predsa nie je potrebná autosedačka, ktorá nadmieru zaťaží finančný rozpočet mladej rodinky. Autosedačka 4baby je pre tých, ktorí netúžia len po  známej  značke, ale dokážu sa uspokojiť aj s menej známou alternatívou.  V recenziách, v ktorých mamičky na internete tieto autosedačky  rozoberajú píšu, že pri výbave pre bábätko veľakrát zbytočne sadli na lep predraženým produktom, ktoré koniec koncov neboli tak veľmi úžasné,  ako to o nich výrobcovia tvrdili.

A čo tak alternatíva: Nania Cosmo SP lux

autosedačka nania cosmo market24Autosedačka Nania vhodná od 0-18 kg.  Teda pre skupinu 0+/I. Výrobca udáva, že dieťatko s hmotnosťou 0-13 kg (10 kg) má byť s autosedačkou otočené v protismere jazdy a vaša strašia a väčšia ratolesť približne od tých 10-13 kg otočená už v smere jazdy. Cena je iba 51, 61 (teraz v AKCII). O čosi drahšie ju môže kúpiť pre vášho fešáka ako Ferrari. Vyzerá naozaj pohodlne. Vlastnosti:

  • 5-bodový bezpečnostný pás
  • poistka na bezpečnostné pásy
  • vložka pre bábätko
  • polstrovaná hlavová opierka (pre pohodlný spánok), ramenné polstrovanie
  • ľahká inštalácia, mäkší poťah, ľahká – 6,58 kg

Ak ste sa už pre autosedačku značky 4baby rozhodli, odporúčame vám ešte raz si preštudovať článok o výbere autosedačiek. V ňom nájdete podrobne rozpísané kategórie autosedačiek, ktoré sú vhodné pre jednotlivé hmotnostné skupiny detí.  Okrem toho nemyslite si, že kúpou autosedačky sa všetko končí . Nie! K autosedačke si nezabudnite prikúpiť fusak, zavinovačku alebo deku do autosedačky. Tieto výrobky sa hodia hlavne v  zimných mesiacoch alebo na chladnejšiu jar či  jeseň. Až vtedy bude pre deti cestovanie naozaj pohodlné a bezpečné.

Tip pre vás !

Autosedačka 4baby weelmo

Autosedačka 4baby weelmo je jednou z autosedačiek ktoré v recenziách a v testovaní dosiahla naozaj dobré výsledky.

Autosedačka 4Baby WEELMO 9-25kg

Autosedačka 4baby starfix

Ďalšou obľúbenou autosedačkou je autosedačka 4baby starfix. Autosedačka 4Baby STAR FIX XVI 9-36kg

Autosedačka 4baby freeway

A zabudnúť by ste nemali ani na autosedačku 4baby freeway Jej recenzie sú naozaj dobré !

Autosedačka 4Baby FREEWAY

Pri kúpe autosedačky odporúčame navštíviť aj tieto spoľahlivé eshopy:

dr max logo
market 24
hej.sk
andreashop
feedo
5/5 - (35 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.