Autosedačka Concord – modely Transformer T, Transformer XT a vajíčko

Autosedačka značky Concord je ďalším produktom, ktoré táto kvalitná nemecká značka po kočiaroch začala vyrábať. Mamičky sa o bezpečnosť dieťaťa v autosedačke Concord naozaj nemusia obávať. Prepracovaná technológia splnila najdôležitejšie bezpečnostné certifikáty a na trh posunula naozaj kvalitný produkt. Telo autosedačky už na prvý pohľad pôsobí masívne, čo v mamičkách môže vzbudiť bezpečnosti. Autosedačka Concord s pevným telom musí predsa vydržať aj silný náraz a ochrániť tak dieťatko v prípade dopravnej nehody.

Modely, ktoré sa nám páčia

Autosedačka Transformer Pro Walnut Brownautosedačka concord

245€
Concord Transformer XT pro graphiteautosedačka concord 285€
329€
359

Autosedačka Concord transformer

Jedným z modelov autosedačky Concord je Concord transformer. Táto autosedačka je rovnako vyrábaná v rôznych autosedačka concordskupinách podľa klasifikácií autosedačiek, aby si ju mohli vybrať mamičky pre dieťatko rôznej hmotnostnej kategórie.

Autosedačka Concord Transformer má v svojej výbave trojbodový bezpečnostný pás, ktorý umožňuje silné prichytenie autosedačky o sedadlo auto. Mamičky tak majú absolútnu istotu, že sa autosedačka nebude pohybovať.

Veľkou výhodou, ktorú autosedačka Concord poskytuje je flexibilnosť. Autosedačka sa totiž dá pekne prispôsobiť dieťatku. Dá sa nastaviť výška opierky  hlavy, ale aj šírka a výška ramenných chráničov.

Telo autosedačky je ergonomicky tvarované. Prispôsobí sa dieťatku a zabezpečí vyvíjajúcu sa chrbticu. Nespôsobí taktiež zlé návyky pri sedení, aj keby malo dieťa v autosedačke tráviť viacej času.

Autosedačka  je vyrobená z mäkkého a pohodlného materiálu s polstrovanými područami.

Jedným z modelov autosedačky Concord Transformer je Concord Transformer pro graphiteautosedačka concord.

Autosedačka Concord transformer xt

 

 

O niečo vylepšenou verziou autosedačky Concord Transformer je Concord Transformer XT. Táto autosedačka dosiahla v hodnotení nezávislého inštitútu najlepšie hodnotenie. Model XT sa osvedčil v testoch nehodovej bezpečnosti a ochrane proti bočnému nárazu. Autosedačka má tiež vylepšený dizajn a okrem toho sa zjednodušilo aj ovládanie a nastavovanie. Opierku hlavy, ramenných chráničov a sklon sedadla možno ovládať jedným gombíkom. Sedadlo teda akoby rástlo s vaším dieťaťom, autosedačka je využitá dlhé roky a netreba ju vymieňať.

Autosedačka je vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkou údržbou. Odnímateľný poťah jednoducho mamičky hodia do pračky a operú.

 

Autosedačka Concord vajíčko

Výrobcovia autosedačky Concord svoju pozornosť upriamili aj na najmenšie deti. Modely Concord vajíčko sú vhodné pre najmenšie bábätka,ktoré majú hmotnosť od 0 do 13 kg ( o rozdelení autosedačiek do skupín, si môžete prečítať tu).  Bábätká si už prakticky môžete v autosedačke Concord vajíčko odniesť z pôrodnice.

Vajíčko sa dá pripevniť na predné alebo zadné sedadlo auta. Dopredu na sedadlo ho zaistíme len v protismere jazdy. Airbag musí byť deaktivovaný! Vajíčko sa dá pripevniť s Isofixovým podstavcom alebo s 3 bodovým bezpečnostným pásom auta.  Okrem toho je toto vajíčko použiteľné nielen v aute, ale dá sa použiť aj ku kočiarom rovnakej značky.

autosedačka concordRúčka autosedačky je nastaviteľná a tak si ju mamičky pri prenášaní dokážu prispôsobiť. Okrem toho zaoblená spodná časť zabezpečuje aj hojdanie mimo auta.

Concord vajíčko je ľahké, váži len niečo menej troch kilogramov. Práve to poteší mamičky, ktoré okrem autosedačiek majú väčšinou aj plné ruky nákupných tašiek či kabeliek.

Výrobcovia Concord vajíčka poskytli používateľom aj ďalšie vybavenie ako vymedzovaciu vložku na hlavu, slnečnú striešku na hlavu alebo vankúšik na rameno.

Čo na záver? Autosedačky Concord, ktoré sme vám práve predstavili si určite zaslúžia vašu pozornosť. Ak budete v blízkej dobe kupovať autosedačku porozmýšľajte nad kúpou modelu z jej radu. Myslíme si, že neoľutujete.

Viac o výbere autosedačiek si môžete prečítať v tomto článku.

Kde kúpiť?

 

dr max logo
andreashop
feedo


market 24


bambino

 

5/5 - (22 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.