Bod G – magický bod rozkoše. Kde sa nachádza?

Orgazmus môže pomôcť redukovať stres, zlepšuje vašu pokožku a pomáha vám cítiť sa skvele. Avšak pre mnohé ženy môže byť dosiahnutie orgazmu ťažké, presne tak ako hľadanie záhadného bodu G.

Orgazmus u žien je počas pohlavného styku celkom nezvyčajným úkazom. Štúdia z roku 2017 ukazuje, že len 18% percent žien ho dosiahne penetráciou, čiže žiadne použitie rúk, úst, hračiek. Často je preto na dosiahnutie orgazmu potrebná stimulácia klitorisu.

Napriek tomu fakt, že ste ešte nezažili vaginálny orgazmus, neznamená, že je to nemožné. Mnohí veria práve v bod G, ktorý je kľúčom k dosiahnutiu orgazmu. Niektorí výskumníci však tvrdia, že nič také ako vaginálny orgazmus neexistuje, a tak je naozaj ťažké oddeliť fakty od fikcie.

Poznať bod G je super. Uspokojte, ale Vašu partnerku zaručene. Vyskúšajte niektorý z výživových doplnkov

Erex24 

Zerex

zerex-klasik

eJoy

ejoy

Aphrodisia

Clavin 

 • zintenzívňuje sex
 • pomáha dosiahnuť silnú a kvalitnú erekciu
 • obsahuje prírodné zložky

Čo je to bod G?

Pravdepodobne ste už počuli o bode G a asi viete aj to, že je veľmi dôležitý pri dosiahnutí vaginálneho orgazmu. Je to ale skutočne tak? Popravde, je to komplikovanejšie ako sa môže zdať.

Takzvaný Gräfenbergov bod ako prvý predstavila doktorka Beverly Whippleová potom, ako zistila súvislosť medzi dosiahnutím orgazmu u žien a pohybom vo vnútri vagíny, ktorý vyvolával vytúženú reakciu.

Je však dôležité povedať, že bod G nie je konkrétne miesto na vašom tele. V roku 2017 dokonca prebehla štúdia, ktorá mala za úlohu tento bod nájsť. Výskum však nepriniesol žiaden výsledok.

Vieme však, že bod G sa nachádza na klitorise. To znamená, že ak stimulujete bod G, tak vlastne stimulujete časť klitorisu, ktorá je omnoho väčšia ako by ste si mysleli. Táto oblasť tela je u každej ženy odlišná, preto je ťažko presne určiť jej polohu. Avšak ak tento bod G nájdete, jeho stimuláciou môžete dosiahnuť ženskú ejakuláciu a vaginálny orgazmus.

bod-g

Ako možno nájsť bod G?

Nájsť bod G môže byť zložité, keďže sa neobjavuje na žiadnych anatomických popisoch ľudského tela. To však neznamená, že neexistuje a nemožno ho nájsť. Namiesto hľadania počas pohlavného styku sa odporúča lokalizovať tento bod v pokoji.

Začnite relaxáciou. Robte len to, čo sa vám zdá príjemné. Keď ste pripravená, začnite pomaly s masážou vašej vagíny a pomaly začnite vkladať prsty alebo sexuálnu hračku. Potom pomaly začnite dvíhať prsty alebo hračku smerom k pupku. Pamätajte, že sa nesnažíte nájsť žiadne „tlačidlo“, ale ide o to dosiahnuť čo najlepší pocit stimuláciou tejto oblasti. Opakujte tento pohyb a namiesto pohybu hračkou alebo prstami dnu a von sa sústreďte na túto oblasť.

Tabletky na erekciu - Zerex klasik

 • overené pozitívne účinky Zerex klasik
 • zlepšuje erekciu
 • predlžuje pohlavný styk
 • zväčšuje penis
 • posilňuje libido
 • rýchle doručenie
 • obsahuje prírodné látky
 • bez nevhodných vedľajších účinkoch

Viac Informácií o produkte

Ako aj pri iných erogénnych zónach, preferencie sa môžu líšiť v závislosti od osoby. Štúdia z roku 2016 ukázala, že neexistuje žiaden univerzálny a správny orgazmus.

Nie každej žene však stimulácia bodu G prinesie potešenie a to je v poriadku. Je preto lepšie pomaly zistiť, čo vášmu telu vyhovuje najviac a informovať o tom aj vášho partnera.

>>>Zväčšite svoj penis pomocou vákuovej pumpy<<<

Najlepšie sexuálneho polohy na stimuláciu bodu G

Ak by ste chceli stimulovať váš bod G počas sexuálneho styku, existujú určité polohy, ktoré sú na to vhodné. Vyskúšajte polohy, ktoré vám umožnia viac pohybu, aby ste zistili, čo vám robí najlepšie. Existuje mnoho polôh, ktoré môžu byť nápomocné, no my sme vybrali najlepšie 3:

Kowboyka

Váš partner by si mal ľahnúť na chrbát a vy si vyleziete na neho. Táto poloha vám umožní plne kontrolovať rytmus, hĺbku a uhol penetrácie, preto ľahšie nájdete váš bod G. Namiesto pohybu hore dole vyskúšajte pohyb dopredu a dozadu. Dôležitá je stimulácia vnútorných stien vagíny. Nebojte sa taktiež experimentovať  s rôznymi rýchlosťami a uhlami.

Psík

Táto poloha je taktiež skvelá na lokalizáciu bodu G. Začnite na kolenách a rukách s vaším partnerom za vami. Počas penetrácie sa snažte oprieť o predlaktia a meňte uhol, kým nenájdete tú najlepšiu polohu. Môžete vyskúšať aj inú variáciu, pri ktorej ležíte na bruchu a nohy vám trčia z postele, váš partner teda môže stáť za vami.

Odporúčané riešenie na váš problém: eJOYejoy foto

eJoy vás podporí v tých najintímnejších okamihoch. S prípravkami na podporu erekcie nemusíte riskovať svoje zdravie. eJoy je toho dôkazom: absolútne bezpečný produkt so zaručenou účinnosťou.

Otestovali sme ho tu!

tlačidlo

 

Upravený misionár

Variácia klasickej polohy vám pomôže so stimuláciou bez veľmi hlbokej penetrácie. Začnite na chrbte v misionárskej polohe predtým ako spojíte nohy. Potom by mali nohy vášho partnera roztiahnuť tie vaše, čím dosiahnete tesnejšie stisnutie. Táto plytká penetrácia je ale veľmi pevná a vytvára zvýšenie trenie vášho bodu G, čo môže byť tá správna cesta na dosiahnutie orgazmu.

Zistite, čo platí na vás – na vašu partnerku

Napriek tomu, čo vidíte vo filmoch, sex nemusí byť vždy rýchly a ľahký. Ženy sú často učené tomu, že pohlavný styk je niečo, začo by sa mali hanbiť a aj to môže sťažiť dosiahnutie orgazmu. Nebojte sa prevziať kontrolu nad vaším sexuálnym životom a zistite, čo vám vyhovuje najviac. Ak teda nemôžete nájsť bod G, nezúfajte, je to v úplnom poriadku. Neexistuje predsa žiadne pravidlo, ktoré by uvádzalo, že všetky ženy musia dosiahnuť orgazmus rovnakým spôsobom. Nájsť tú správnu cestu však môže trvať istý čas, preto buďte trpezlivá!

Najdôležitejšia vec je vždy vaša spokojnosť. Preskúmanie vášho tela a vašich sexuálnych preferencií je veľký krok vpred ku šťastnému, bezpečnému a príjemnému sexuálnemu životu. Nikdy by ste sa nemali cítiť zahanbená len preto ,že chcete zistiť, čo vám najviac sedí. Veď každý si predsa zaslúži skvelý zážitok z pohlavného styku.

Eshopy kde hľadať overené produkty:

ejoy
5/5 - (15 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.