Darček pre mamu či priateľku – 3 a 1 tip ako na Vianoce urobiť ženu šťastnou

rodina na vianoceDarček pre mamu? Poznáte to. Ženy a darčeky. Milujú ich. Keď ženu obdarujete a ona sa na vás láskyplne zahľadí alebo začne výskať od šťastia, tak viete, že to bol ten správny dar. Vianoce sa maminky zvlášť snažia pripraviť čo najkrajšie. Behajú, lietajú, zháňajú. Sú v neustálom kolotoči. Až príde deň D a ony darujú a sú obdarúvané. Myslíte si, že pyžamo a papuče sú ten správny dar? To asi ťažko. S takým darom nebude cítiť, že ju milujete. Bude cítiť: “potreboval som ťa rýchlo niečim odbiť”. Láska sa dá ukázať aj darom. Napríklad akým?  Nežné pohlavie miluje tri tipy darov:

Pozrite si 3 a 1 tip na ideálny darček a nechajte sa inšpirovať.

Ukážte svojej polovičke aká je výnimočná a vneste do toho trochu romantiky

masážMožno vám romantická večera znie ako klišé, no je určite účinné. Dar, ktorý môžete dať pokojne pred Vianocami, a možno práve pri príprave na Štedrý večer padne o to viac úsmevov a šťastných pohľadov. Chutné jedlo, voňavé sviečky, príjemná hudba a kvalitná masáž sú spôsoby, ako darovať naozaj cenný dar. Takže plán je nasledovný: deti dáme starým rodičom, nech sa trošku potešia. Svoju polovičku pošlete s nimi, alebo na nákupy alebo ku kamoške. Ak viete čo i len trochu variť, určite ocení vašu snahu, ak jedlo pripravíte sám. Ak viete uvariť iba čaj a párky, zvoľte radšej reštauráciu. A ten čas, ktorý žienku nemáte doma využite na prípravu romantiky po večeri. Toto je darček pre ženu, ktorého jednoznačný odkaz bude: Milujem Ťa!

Darček pre mamu – pomôžte jej. Ak sú vám domáce práce cudzie, aspoň jej kúpte niečo nápomocné

vysávačPráca, práca a ešte raz práca. Tá jednoducho ženy neobíde. A hlavne práca matky. Domácnosť, starostlivosť o deti, varenie (a hlavne ten hrozný špinavý riad) po prípade ešte nejaká osobná práca dá naozaj zabrať. Ak si vážite prácu ženy, ona vám to mnohonásobne vráti. Ale musíte mať kvalitnú váhu a vážiť si ju každý deň. Žartujem. Každý deň nie, nebudete mať reálne výsledky. Raz za týždeň stačí. Zas žartujem. Nie, naozaj je to dôležité a obzvlášť na Vianoce – ukázať, že si prácu pre rodinu, jej obetu a starostlivosť naozaj ceníte. Jedným zo spôsobov, je kúpiť dar, ktorý jej pomôže. Napríklad, keď sa trápi s čistením okien, vonku je zima, voda steká, ruky jej oziaba – určite to pre ňu nie je príjemná činnosť. Čo tak vašej drahej kúpiť čistič na okná, s ktorým sú už mnohé ženy spokojné. Šup-šup, za chvíľu je to hotové bez mlák a dvojhodinového „čumenia“ do okna a hľadania šmúh.

Alebo taký tyčový vysávač (vlastná skúsenosť hovorí, že táto vec je na nezaplatenie). Vysype sa jej cukor pri pečení či roztrhne vrecúško s ryžou. Nemusí vyťahovať tú opachu zo skrine, ťahať šnúru, hľadať zástrčku, zložiť a späť. Jednoducho ho má po ruke a tiež má aj po probléme. Iba, žeby vaša top záľuba bola vysávanie. Nie? A čo takto vešanie prádla? Však to je to, čo robíte najradšej? Ak nie, jednoducho sa obráťte na sušičku. Nie na pani s fénom. Ale elektrickú sušičku. Prádlo je raz-dva suché, nemusíte nadávať pri obchádzaní sušiaku, ani sa v takej miere trápiť so žehlením. 4 v 1. Je to na vás. A úplne hlavné pri deťoch je šikovná umývačka riadu. V mnohých domácnostiach je to už denne zaužívaný spotrebič. Ak ju však nemáte, je na čase. Veľmi vhodný, praktický darček pre mamu, ktorá nešetrí len vašu polovičku, ale aj vaše peniažky!

Doprajte jej, aby sa cítila zdravá a krásna

Ženy veľmi dbajú o svoju pleť. Často  pleťovými mliekami a čistiacimi vodami sa snažia zvýšiť kvalitu pleti a zbaviť sa nedokonalostí. Ale na materskej na to nie je čas. My matky, sa sem-tam cítime zanedbané a nie až tak príťažlivé. Niet sa čo diviť – po prebdených nociach a nedostatku času na seba. Ak svoju drahú podporujete a chcete, aby bola vaším šperkom, skúste jej darovať netradičný dar – saunu na tvár. Určite bude prekvapená. To áno. Ale budete zaujímavý, netradičný a praktický. Každá žena chce mať pekné ruky a nechty. Ak nemá čas chodiť na manikúru, tak jej jednu kvalitnú kúpte. Nechtíky si môže upraviť sama. Podľa nás je to veľmi vhodný darček pre mamu.

muž ženeA krásnym (nielen vianočným) darom je starostlivosť o deti z vašej strany. Brávať ich von, robiť im program. Aby vaša žienka mala čas aj na domácnosť aj na seba a oddych. Pretože tam, kde je šťastná a spokojná matka, tam je spokojná aj rodina. To vám povie aj akýkoľvek psychológ. A viete čo ešte funguje? Slová, obyčajné slová…Komplimenty, záujem, pozornosť, slová úcty. To sú tie najkrajšie dary, ktoré by sme si vzájomne mali dávať celý život.

Ste zmätený a neviete si vybrať? Tak sa rozhodnite pre inú alternatívu ktorou nič nepokazíte: kvalitnú voňavku. Tým určite nič nepokazíte. Nemusíte si lámať hlavu.

A posledná rada je: ak niečo darujete. Darujte to s láskou, má to omnoho väčšiu hodnotu.

 

5/5 - (75 votes)

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.