Detské bicykle 12“ – Ako si vybrať ten správny a podľa možností čo najlacnejší

Článok detské bicykle 12“ sa bude venovať najmä najmenším bicyklistom, keďže kategória patrí práve im. Máte chalana alebo dievčatko vo veku 2-4 rokov a zháňate detský bicykel ktorý by bol kvalitný, no jeho cena by bola prijatelná? Ak ste na túto otázku odpovedali áno, ste na správnom mieste. Na tomto webe sme sa už dávnejšie zaoberali tým, ako vybrať správny detský bicykel. Takže dúfame, že základné vedomosti ohľadom správneho výberu už máte. Ak nie, tak samozrejme nie je žiadna hanba prekliknúť si na spomínaný článok a vrátiť sa sem o poznanie rozhľadenejší. Taktiež sme na webe recenzovali podľa nás tie najlepšie detské bicykle rôznych veľkostí, takže odporúčame aj takéto obohatenie poznania pri vieme, že veľmi komplikovanom výbere toho správneho detského bicykla.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt children on bikes

Detské bicykle 12“

Je naozaj veľmi zložité sa zorientovať v obrovskom množstve „detských bicyklov 12“ a tak sme to spravili za vás. Porovnávali sme a pokúsili sme sa pre vás vybrať tie najlepšie a najlacnejšie detské bicykle, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť.

Dievčenský bicykel 12“

Keďže majú dámy pochopiteľne prednosť, tak sa v úvode budeme venovať kategórii detské bicykle 12“ pre dievčatká. Môžeme však rozmýšľať nad výberom celé týždne a aj tak možno nikdy nevyberieme bicykel, ktorý by sa vašej dievčine páčil. Takže ak vyberáte  bike svojej dcérke, skúste dbať aj na jej vkus. Opýtať sa jej, akej farby by mal najlepšie byť, čo by na ňom malo byť, prípadne  aké doplnky by sa jej na bicykli páčili. Predsa len, všetko je to o vkuse a bude lepšie, ak sa na kúpe s princeznou dohodnete, ako keby ste riskovali to, že sa jej jéj nový koč nebude pozdávať.

Detský bicykel Reactor Puppi 12“

Detský bicykel Reactor Puppi 12" - bielo-ružová

Detský bicykel Reactor Puppi 12″ je kvalitný bicykel  od značky Reactor v kategórii detské bicykle 12″.  Tento model je vhodný pre chlapcov aj dievčatá. Ssamozrejme bicykel je vybavený množstvom funkčných bezpečnostných prvkov ako sú pomocné  kolieska, blatníky, kryt reťaze, odrazky alebo účinná kombinácia bŕzd (predná V-Brake, zadná nábojová). Vďaka výbornému pomeru cena a výbava, atraktívnemu dizajnu a bohatej výbave je detský bicykel Reactor Puppi 12″ vyhľadávaným modelom bicykla. Detský bicykel Reactor Puppi 12″ je určený pre deti s výškou postavy od 90 cm vyššie.

 

Detský bicykel  Flowerie 12″

VOLARE - Detský bicykel , Flowerie 12" , Pink

Pekný dizajn, prijateľná cena a vidina pohybu vašej princeznej ? Čo viac by ste si priali ? 🙂

Detský bicykel Dino 12″

Detský bicykel Dino 12

Detský bicykel Dino 12″ je vybavený sedačkou na bábiku. Vaša dcérka tak bude môcť svoju bábiku nosiť stále zo sebou. K bicyklu sú v balení aj detské pomocné kolieska a košík na predné riadidlá. Plastový kryt reťaze je samozrejmosťou. Určený je pre deti do výšky 120 cm.

Chlapčenský bicykel 12“

Posunieme sa aj k chlapčenským bicyklom. To čo platilo pri dievčatkách pochopiteľne platí aj tu. Môžeme rozmýšľať nad výberom celé týždne a aj tak možno nikdy nevyberieme bicykel, ktorý by sa vášmu junákovi bude páčiť. Takže ak vyberáte  bike svojmu chalanovi, skúste dbať aj na jej vkus. Opýtajte sa ho akej farby by mal najlepšie byť, čo by na ňom malo byť, prípadne  aké doplnky by sa mu na bicykli páčili. Predsa len, všetko je to o vkuse a bude lepšie, ak sa na kúpe s pretekárom dohodnete, ako keby ste riskovali to, že sa mu jeho nový koč nebude pozdávať.

 

Detský bicykel KAWASAKI Moto 12“

Detský bicykel KAWASAKI Moto 12"- model 2014 - modrá

Detský bicykel KAWASAKI Moto s 12″ palcovými kolesami je veľmi podobný crossovej motorke KAWASAKI. Bicykel KAWASAKI Moto 12″ je vhodný pre deti s výškou od 90 do 110 cm. Samozrejmosťou sú odnímateľné stabilizačné kolieska či bezpečnostný kryt reťaze, ktorý výrazne zvyšuje bezpečnosť dieťaťa. Chcete mať doma motokrosového pretekára? Zvoľte bicykel značky KAWASAKI.

Detský bicykel Galaxy Fenix 12″

Detský bicykel Galaxy Fenix 12" - model 2017 - zelená

Detský bicykel Galaxy Fenix 12″ s 12 palcovými kolesami 8,5″ rámom je vybavený pomocnými kolieskami, takže bude vyhovovať aj deťom, nevedia bicyklovať. Rám bicykla je konštruovaný tak, aby sa dieťaťu ľahko a bezpečne nasadalo. Pre zvýšenie bezpečnosti je bicykel vybavený plastovým krytom reťaze, účinnými brzdami a proti šmykovými riadidlami. To všetko dopĺňa predná a zadná odrazky pre lepšiu viditeľnosť bicykla. Kvôli pomeru kvalita/cena je detský bicykel Galaxy Fenix 12″ s postrannými kolieskami vyhľadávaným modelom.

 

 

 

 Detské bicykle heuréka

Blúdenie a zrovnávanie cien je síce rozhodne zaujímavá činnosť, ale predpokladáme, že máte aj iné veci na práci. Zverte svoj výber radšej do rúk odborníkov, ktorí tomu rozhodne rozumejú viac. Navštívte radšej overené weby a rozhodne nebudete ľutovať.

insportline logo
market 24
andreashop
hej.sk

Bicykle pre deti

Veríme, že sme pri výbere pomohli. Tu si môžete pozrieť naše vybrané detské bicykle 12“

Detský bicykel Reactor Puppi 12“
Detský bicykel , Flowerie 12″

Detský bicykel Dino 12″

   
Detský bicykel KAWASAKI Moto 12“

Detský bicykel Galaxy Fenix 12″

 

 

Pri pohľade na tabuľku musíme uznať, že sa nám podarilo vybrať naozaj veľmi solídne detské bicykle 12″, ktoré absolútne neodpovedajú svojej nízkej cene.

Ak ste nenašli ten správny bicykel, skúste sa pozrieť aj na ďalšie články z tohto webu. Prajeme vám ešte v mene redakcie premamicky.eu príjemne prežité chvíle na bicykloch a veľa šťastných kilometrov.

5/5 - (22 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.