Detský bicykel – Ako vybrať bicykel pre deti – Lacné bicykle – Detský bicykel 16 – Detský bicykel 20 –

Detský bicykel je neodmysliteľnou súčasťou detstva každého.Váš “drobec“ už dávnejšie prestal byť stelesneným významom práve tohto slova a olizovať cumeľ, či hrať sa cez leto v pieskovisku ho už prestalo baviť ? Rozmýšľate nad tým, že by ste siahli po nejakej novej voľno časovej zábavke, ale tak trochu tápete v tom, čo by to malo byť ? V tomto článku sa vám pokúsime trošku napomôcť. Najprv si ale dáme malú hádanku. Má to dve veľké a prípadne dve malé kolieska, má to rám a je to najlepším neživím priateľom tisícom detí po celom svete. Čo to je ? No táák, snažte sa trochu. Áno, správne, je to detský bicykel

Nákupu detského bicykla sa tak či onak nevyhnete

Či sa tomu teda budete brániť silno, alebo nie, nákupu detského bicykla sa s veľkou pravdepodobnosťou tak či onak určite nevyhnete. Najmä v dobe, kedy Slovensko ako také prežíva akúsi “Saganomániu“ a nával tohto novodobého detského idolu je cítiť takmer z každého druhého billboardu. Čo je samozrejme pochopiteľné. Majstrom sveta sa predsa niekto nestane len tak z ničoho nič a je to obrovský úspech. A hádajte ako začínal Peťo. Samozrejme ani talent jeho rozmerov nemohol začať inak, ako detským bicyklom.

Nemusí byť Peter Sagan. Hlavne, že ho to baví!

detský bicykel

 

Netvrdím teraz, že by Váš synček alebo dcérka mali vyhrať trikrát majstrovstvá sveta. To nie, ale mohli by sa o to aspoň pokúsiť čo poviete? A úplne prvý krok musí prísť od vás. Tá prvotná investícia. Prvotný impulz, ktorý otvorí možnosti za úspechom, alebo aspoň za perfektne stráveným časom s priateľmi.

Náš tip: 90% mamičiek nakupuje v  Eshop Hej.sk a Insportline.sk kde ponúkajú detské bicykle a elektroniku za  najvýhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Predaj bicyklov

V súčasnosti už naozaj nie je zložité sa k detskému bicyklu dostať. Je obrovské množstvo e-shopov. Tieto e-shopy majú veľké množstvo možnosti výberu a pri samotnom nákupe Vám určite vždy veľmi radi pomôžu. Tak napríklad:  

insportline logo
market 24
andreashop
hej.sk

Vo veľkej ponuke týchto obchodov sa však môžete veľmi rýchlo stratiť. Preto by som odporúčal si pred samotným výberom naštudovať čo najviac. Kedy je vhodné kúpiť bicykel? Ako pri nákupe postupovať? Kde nájdem tie najlepšie kúsky? Presne na tieto otázky nájdete odpovede na  webe premamicky.eu.

Detské bicykle už od 2 rokov?

Rozhodne si myslíme, že nákup prvého detského bicykla pre vašu ratolesť približne vo veku dvoch až troch rokoch, môže byť veľmi dobrý ťah. Predsa len, vždy je lepšie začať skôr. Chceme sa totižto vyhnúť tej situácií, že by náš malý zaostával v tomto ohľade za rovesníkmi, čo by rozhodne mohlo spôsobiť problémy so začlenením sa do kolektívu. Teda pochopiteľne, ak váš syn nie je Usain Bolt a nebude svojím kamošom stíhať aj na pešo. V tom prípade mu je bike vážne nanič. Skúsme ale skôr pracovať s tým faktom, že váš synček alebo dcérka nemá danosti na to, zabehnúť o dvadsať rokov sto metrov na olympiáde v novom svetovom rekorde. To je naozaj veľmi nepravdepodobné. Oveľa pravdepodobnejšie je to, že si zamiluje cyklistiku. Pýtate sa prečo? No preto, že mu už v skorom veku kúpite nejaký ten detský bicykel s vierou v to, že práve postupne tvoríte nového Slovenského tourminátora.

E-shopy ponúkajú obrovský výber.

Napríklad môžete spraviť zo svojho maličkého naozaj profesionálneho motorkára kúpou najlepšej imitácie pre najmenších v podobe detského bicykla KAWASAKI:  

detský-bicykel-KAWASAKI-Moto-12-model-2014Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Alebo spravte z Vašej dcérky tú najrýchlejšiu princeznú v hre: detský-bicykel-flowerie-12Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Všetko je to na Vás, no a výber, aj pre tých najmenších, je takmer nekonečný.

 

Nemusí byť Peter Sagan. Hlavne, že ho to baví!

 

Detský bicykel ako ten najlepší darček.

Aj keby sa z Vášho drobca nestal vrcholový cyklista, tak čo nákupom riskujete? To, že váš potomok bude častejšie športovať, bude v prepojení s prírodou a bude v kolektíve za frajera ? Pheh, takéto riziko by ste snáď mohli podstúpiť… Samozrejme vieme, že nákup bicykla je do určitej miery cenovo náročná záležitosť, ale ak sa teraz postupne pozrieme na množstvo kladných bodov, ktoré so sebou táto investícia prináša, tak sami uvidíte, že cena je naozaj zanedbateľným problémom, ktorý by vás od nákupu rozhodne nemal odrádzať. Prvým veľmi kladným bodom je obrovská radosť v očkách, ktorú uvidíte hneď po tom, ako špuntovi po prvýkrát prezradíte, že idete kupovať bvummm, bvum, vruuuuuuuuuum – teda “dospeláckym dialektom“ detský bicykel.

Detský bicykel prináša aj tŕnisté začiatky

Druhým veľmi nádherným momentom je, keď uvidíte paradoxne smutné očká z toho, že to nevie a rovnováha mu robí značné problémy. Pýtate sa, čo na tom môže byť také super, vidieť vlastné dieťa ako sa trápi ? Nuž, v tom momente absolútne nič. Čaro tohto prvotného “trápeniska” skutočne oceníte až potom. Trochu neskôr, keď vidíte, ako váš Peťko brázdi ulicu pred vašim domom. No a tento moment mierneho nešťastia sa potom premení na šťastie ešte raz. To konkrétne vtedy, keď sa spolu s celou rodinkou smejete na tom, ako to vášmu vtedy ešte malému “drobizgovi” nešlo.

No a je tu stále to pozitívum pohybu a spätia s prírodou. To sme už ale spomínali… A plus, ako bonus, znižujete šancu, že z vášho synčeka vyrastie potetovaný futbalista, pretože mu dávate možnosť výberu medzi športmi ako takými. Nie že by bol futbal zlý, to absolútne nie, ale predsa len, o cyklistke sa tvrdí, že je to šport gentlemanov. A gentlemana chce doma predsa každá dobra mamička.

detský bicykel

Takže berme to tak, že ste sa práve v tomto momente utvrdili alebo presvedčili o tom, že ten detský bicykel predsa len kúpite. Už  vieme, že tým naozaj nemáme čo pokaziť, ba práve naopak, odnáša to množstvo výhod. Tak ako si vybrať ten správny bicykel, ktorá veľkosť je pre môjho mrňúsa najlepšia, podľa akých kritérií by som detský bicykel mal/mala vyberať tak, aby to úplne nezruinovalo moju peňaženku, no zároveň, aby som kúpil/kúpila kvalitne ? Presne tieto otázky vo Vás určite rezonujú.  Našťastie pre Vás si však nemusíte lámať hlavu sami. Je tu totižto tento web, na ktorom sa rozhodne všetky dôležité informácie ohľadom kúpi detského bicykla dozviete. Musíme uznať, že detské bicykle sú už po generácie tou najlepšou športovou potrebou, dopravným prostriedkom aj darčekom pre deti každého veku.

 

Náš tip: 90% mamičiek nakupuje v  Eshop Hej.sk a Insportline.sk kde ponúkajú detské bicykle a elektroniku za  najvýhodnejšie ceny.

Viac Informácii

Obrovský výber detských bicyklov často prekážkou

Takýto výber tvarov, farieb a bezpečného prevedenia bicyklov ako dnes tu ešte nebol! Na jednej strane je naozaj veľká radosť vyberať si cez internet detský bicykel, no na druhej strane sa môžeme veľmi ľahko stratiť v obrovskom množstve rôznych možností. Treba si teda veľmi dobre uvedomiť to, aký detský bicykel vlastne hľadáte.  Najmenšie detské bicykle majú ešte pomocné balančné kolieska. Pokročilejší detský bicykel je už vybavený prehadzovačkou. Juniorský bicykel vyzerá ako bicykel pre dospelých, len býva menší a ľahší. Občas je teda kúpa detského bicykla naozaj hotová veda. No veríme, že s pomocou tohto webu sa nie len kvalitne zorientujete vo svete detských bicyklov, ale aj vyberiete ten správny. Ten, ktorý bude voziť Vášho maličkého špurtéra nejeden rok.

Lacný detský bicykel ?

Hľadáme teda lacný bicykel, ktorý bude dokonalo vyhovovať práve Vášmu drobcovi. V súčasnej dobe je na internete obrovské množstvo možností na kúpu dvojkolesového tátoša. Predaj bicyklov sa začal veľmi výrazne rozmáhať, a tak je dôležité nenechať sa ťahať za nos. Práve preto musíme pred samotnou kúpou niečo o tejto problematike vedieť.

Takže ako sa rozhodnúť správne, aký bicykel kúpiť, podľa akých kritérií sa rozhodnúť ? Dozviete sa v ďalšom článku o bicykloch.

insportline logo
market 24
andreashop
hej.sk

5/5 - (11 votes)

Komentáre

  1. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.