Gymbit 6 Abs Shaper- recenzie a skúsenosti s posilňovačom brušného svalstva

Gymbit 6 Abs Shaper je novodobý posilňovač brušného svalstva, ktorý Vám pomôže spevniť a vytvarovať Vaše brucho. Má originálny dizajn pripomínajúci tvar motýľa. Vďaka tomuto tvaru priľnie na Vaše telo bez problémov. Prostredníctvom elektrických impulzov zaktivizuje Vaše ochabnuté svalstvo. Je plne mobilný. Môžete ho používať doma, ale aj v práci. Pod tričkom je takmer neviditeľný.

live active 23,90€

Gymbit 6 Abs Shaper

Ako funguje Gymbit 6 Abs Shaper?

Domáci posilňovač brušného svalstva funguje na technológií EMS (elektrická stimulácia svalstva), ktorá na vyvíja elektrické stimuly priamo do brušného svalstva. Stimuly aktivizujú brušné svaly, ktoré vykonávajú sťahy. Takéto sťahy brušného svalstva sa vytvárajú aj pri cvičení, hlavne pri vykonávaní ľah sedov (brušákov). Gymbit 6 Abs Shaper má tvár motýľa, čo umožňuje lepšie držanie a priľnutie na Vaše brucho. Z vnútornej strany sa nachádzajú 2 silikónové lepivé fólie, ktoré jednoduchým priložením a zatlačením na brucho, k nemu priľnú.

Zariadenie svojim používateľom ponúka rad niekoľkých typov vibrácií a možnosti určovania “obťažnosti”. Pre jednoduché, uvoľňujúce a relaxačné sťahy sa odporúčajú prvé dva módy s minimálnou obťažnosťou. V prípade, ak chcete  vytriasť svoj “tuk” z bruška počas intenzívneho cvičenia, tak odporúčame vyskúšať módy označené fialovou a červenou farbou so zvýšenou intenzitou.

Gymbit 6 Abs Shaper

Návod ako cvičiť

Gymbit 6 Abs Shaper ponúka aj návod ako cvičiť. Domáci posilňovač  brušného svalstva môžete používať  pri sledovaní televízie, v práci, ale aj pri cvičení. Zdôrazňujú sa najmä jeho výsledky, ak dodržiavate zásady zdravého stravovania a tiež ak počas stimulov vykonávate aj nejaké cvičenie. Väčšinou sa odporúčajú nasledujúce cviky:

Výhody Gymbit 6 Abs Shaper

Gymbit 6 Abs Shaper sa používa maximálne dvakrát denne po dobu 20 minút. Výhodou tohto zariadenia je, že má zabudovaný časovač, ktorý Vás po 20 minútach upozorní a automaticky sa vypne. Ak chcete pokračovať v cvičení aj naďalej, tak musíte si ho opäť zapnúť a nastaviť režim, ktorý chcete. Výhody tohto zariadenia spočívajú aj v množstve režimov, ktoré si užívateľ môže vybrať a tiež v intenzite vybraných režimov. Režimy sú usporiadané podľa náročnosti, resp. intenzite vykonávania sťahov brušného svalstva. Výhodou tohto zariadenia je aj jednoduché ovládanie a manipulácia s ním.  Môžete si ho brať kdekoľvek, je malý a nevyžaduje špeciálne činnosti na údržbu. Funguje na baterky a teda po ich vybitý ich jednoducho vymeníte a v cvičení môžete pokračovať. Jeho neskonalou výhodou je možnosť používať tento prístroj aj ako relaxačné zariadenie, ktoré Vám miernym pôsobením uvoľní stuhnuté svalstvo a zbaví Vás bolesti.

Základom používania je lepenie priesvitných fólií na zadné silikónové lepivé časti. Po každom cvičení tým zabezpečíte dlhodobejšiu životnosť čiernych silikónových nálepiek. Súčasťou balenia sú aj náhradné fólie.

Gymbit 6 Abs ShaperGymbit 6 Abs Shaper

Recenzie a cena

Recenzie potvrdzujú účinky tohto domáceho sťahovača brušného svalstva. Tiež potvrdzujú, že jeho používanie pri cvičení Vám prinesie želaný výsledok oveľa skôr. Gymbit 6 Abs Shaper je určený pre mužov, ale aj ženy, ktoré nemajú čas navštevovať posilovne. Jednoduchou aplikáciou na telo si zabezpečia ploché bruško do plaviek a to takmer bez námahy. Úpravou stravy, vykonávaním odporúčaných cvikov sa môžu výsledky Gymbit 6 Abs Shaper objaviť ešte skôr ako čakáte.

live active 23,90€

 

5/5 - (17 votes)

Komentáre

  1. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.