Idelyn ako prvá pomoc pri problémoch s bakteriálnymi vaginózami a kvasinkovými infekciami

Ženy sa rady starajú o svoju krásu a tiež zdravie. Kupovaním rôznych vitamínov a mastičiek si často krát zabezpečujú svieži vzhľad bez vrások a znakov starnutia. Tento prístup by však mali mať ku všetkým častiam tela a nielen k tým, ktoré sú viditeľné. Každá žena si aspoň raz za život vytvorila vrásky na čele, keď dostala infekciu do svojich intímnych partií. Infekcie sa v týchto partiách prejavujú najmä intenzívnym svrbením, pálením alebo inou farbou výtoku. Najčastejšie ženské problémy sú spôsobené baktériami alebo kvasinkami a na základe ich pôvodcu hovoríme o bakteriálnej vaginóze alebo kvasinkovej infekcií. Zaručením riešením na vyššie spomínané problémy je tu Idelyn.

Akonáhle spozorujete akékoľvek zmeny vo vašich partiách, tak je nevyhnutné ich riešiť.  Neliečené infekcie môžu spôsobiť ešte väčšie problémy a tiež môžu ovplyvniť vašu plodnosť.

IDELYN Beliema Expert Intim krém

Prípravok na intímnu hygienu

Intímny krém s obsahom látok zastavujúcich množenie baktérií a kvasiniek, ktoré sú často príčinou infekcií. Prípravok slúži na každodennú intímnu hygienu.

Beliema Effect 10 vaginálnych tabliet

Vaginálne tabletky Idelyn

Vaginálne tablety obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu. Sú vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, ktorá je zapríčinená baktériami alebo kvasinkami.

Základ intímneho zdravia

Základom zdravia vašich pohlavných orgánov je dodržiavanie postupov intímnej hygieny a je často krát závislá aj od produktov, ktoré používate. Dôležité je sledovať a udržiavať svoje pH. Prejedanie sa sladkosťami a zanedbávanie svojej hygieny môže prispieť k vzniku kvasinkovej infekcie. Ak viete, že sa vám tie to problémy opakujú, tak skúste siahnuť po prípravkoch, ktoré vám pomôžu optimalizovať vašu pH a zabezpečia vám zdravú sliznicu.

Idelyn je navrhnutý tak, že vám pomôže eliminovať všetky možné problémy s vašimi intímnymi partiami. Pomáha pri liečbe a tiež prevencií pres bakteriálnymi a kvasinkovými infekciami. V nižšie uvedenom videu sa dozviete bližšie informácie o zásadách, ktoré je potrebné dodržiavať, aby ste mali svoje intímne partie zdravé.

Idelyn Beliema Intímny krém

Idelyn Beliema je krém, ktorý aplikujeme priamo do svojich intímnych partií. Používa sa na pravidelnej báze a eliminuje nepríjemné pocity pálenia, svrbenia a tiež zápachu. Trochu chladí, čo vám v konečnom dôsledku zabezpečuje príjemný pocit sviežosti a zmierňuje svrbenie.

Jeho použitie sa odporúča aj ako prevencia pred kvasinkovou a bakteriálnou infekciou. Odporúča sa jeho použitie aj po návšteve verejných kúpalisk, víriviek, saun a športových stredísk. Infekcie sa často tvoria vo vlhkom a nepriedušnom oblečení. Ide najmä o plavky, športové legíny a obtiahnuté kraťasy. Je užívanie nie je obmedzené ani pre tehotné alebo dojčiace matky. Dôležitá je však konzultácia s lekárom alebo lekárnikom.

Tablety Idelyn a vaša mikroflóra

Idelyn Beliema Effect sú tablety, ktoré prispievajú k vášmu intímnemu zdraviu. Obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu, ktorá vám zabezpečí rovnováhu vášho pH.

Pravidelným užívaním Idelyn Beliema Effect sa môžete vyhnúť obom typom infekcií, pretože obohacujú vaginálnu mikroflóru o látky potrebné k jej správnemu fungovaniu. Eliminujú zápach, svrbenie, výtok, pálenie a iné prejavy infekcií.

Odporúčajú sa pri liečbe zložitejších zápalov, kedy už samotný intímny krém nestačí. Väčšinou sa tieto hlbšie infekcie prejavujú výtokom, ktorý je inak sfarbený alebo má nepríjemný zápach. Vtedy často krát hovoríme o zápaloch pošvy, ktoré je potrebné liečiť aj prostredníctvom tabliet.

idelyn

Zloženie prípravku Idelyn

Intímny krém Idelyn Beliema obsahuje antimikrobiálne látky, ktoré sa postarajú o zdravie vašich intímnych partií. Svojim zložením sa dajú prirovnať aj k probiotikám určeným na črevnú mikroflóru. Je charakteristický prebiotickým zložením tvorením z  komplexu α-oligoglukánov BioEcolia, ktorý je nevyhnutný pri stavbe zdravej vaginálnej mikroflóry. Obsahuje niekoľko druhov kyselín. Kyselina mliečna je pre zdravie žien v reprodukčnom veku nevyhnutná. Tak ako vaša pleť potrebuje kyselinu hyalurónovú, tak aj vaša vagína potrebuje dôkladnú hydratáciu, ktorú jej práve táto kyselina zabezpečí. Pre zdravú, resp. optimálnu hladinu pH je nevyhnutné kyselina boritu.

>>>Predíďte mykóze výberom vhodných nohavičiek<<<

Tablety obsahujú aj množstvo vitamínov rad E a tiež vitamínov radu B a to konkrétne B5. Neobsahuje žiadne syntetické látky, nie je parfumovaný a tiež obsahuje rôzne telu prospešné baktérie a kyseliny. Vaginálne tablety sú obohatené o mliečne baktérie a kyselinu mliečnu, ktoré je len v 15 miligramovom zastúpení.

IDELYN Beliema Expert Intim krém

Prípravok na intímnu hygienu

Intímny krém s obsahom látok zastavujúcich množenie baktérií a kvasiniek, ktoré sú často príčinou infekcií. Prípravok slúži na každodennú intímnu hygienu.

Beliema Effect 10 vaginálnych tabliet

Vaginálne tabletky Idelyn

Vaginálne tablety obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu. Sú vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, ktorá je zapríčinená baktériami alebo kvasinkami.

IDELYN Beliema Expert Intime Gél 200 ml

IDELYN intímny gel

Jemný upokojujúci krém zmierňuje pocit svrbenia v intímnych partiách.

Vyvinutý v spolupráci s gynekológmi. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, výťažok z nechtíka.

Periodicita  Idelyn preparátov

Vaginálne tablety Idelyn Beliema Effect sú určené výlučne no používanie v nočných hodinách. Aplikujú sa do pošvy tesne pred spaním a po dobu 2 pracovných týždňov (10 dní) a to najmä pred menštruáciou a po jej skončení.

Idelyn Beliema Expert Intim krém nie je ohraničený používaním. Aplikuje sa priamo na pokožku, ktorá je začervenaná alebo svrbí. Podľa potreby je možné ho opätovne používať. Prispieva k nastaveniu správnej mikroflóry vašich intímnych partií, čiže často krát slúži ako prevencia pred infekciami.

Neprehliadnite dávkovanie a použitie na príbalovom letáku

Pred použitým je nevyhnutné si prečítať príbalový leták. Intímny krém ja presne stanovené skladovanie. Nedodržanie teploty pri skladovaní môže oslabiť účinnosť lieku. Idelyn sa odporúča užívať dievčatám a ženám v pohlavnom, reprodukčnom veku. Pri užívaní iných preparátov je nevyhnutné sa informovať u svojho lekára alebo lekárnika.

Recenzie a hodnotenia prípravku Idelyn

Skúsenosti s krémom Idelyn majú už mnohé ženy. Vybrali sme pre vás názory niektorých:

Skúsenosti s prípravkom Idelyn, ktorý je určený na intímnu hygienu

Portál Heuréka a jeho zákazníci hodnotia krém takto:

Výživové doplnky odporúčame nakupovať v odborných internetových lekárňach

dr max logo
logo prezdravie
najlekaren
lekáreň tri veže
5/5 - (17 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.