Idelyn je rýchla pomoc pri problémoch s bakteriálnymi vaginózami a kvasinkovými infekciami

S infekciou sa aspoň raz za život stretne takmer každá žena. Avšak, keď žena pociťuje tam dole svrbenie, nemusí to hneď signalizovať mykózu. Môže sa jednať buď o bakteriálnu vaginózu, ktorá je zároveň i najčastejším intímnym ochorením u žien, alebo to môže byť kvasinková infekcia. Tu pomáha Idelyn.

Nech sa jedná o ktorýkoľvek ženský problém, je veľmi dôležité ho nepodceňovať a najmä okamžite riešiť, nech neprerastie do niečoho oveľa horšieho. Veď predsa každej žene by malo záležať na svojom zdraví.

IDELYN Beliema Expert Intim krém

Prípravok na intímnu hygienu

Intímny krém obsahuje antimikrobiálne látku chlórhexidín, ktorá zastavuje rast baktérií a kvasiniek , ktoré sú častou príčinou infekcií. Prípravok slúži pre každodennú intímnu hygienu.

Beliema Effect 10 vaginálnych tabliet

Vaginálne tabletky Idelyn

Vaginálne tablety obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu. Sú vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, ktorá je spôsobenéá baktériami alebo kvasinkami.

Intímna hygiena je základ

Základom intímneho zdravia ženy je najmä pravidelná a dôkladná hygiena s kombináciou účinných prípravkov. Pomocou hygieny a správnych prípravkov si žena napomáha udržiavať rovnováhu svojho pH, ktoré prispieva k správnej funkcii vaginálnej sliznice. Vďaka tomu sa znižuje i výskyt kvasinkových infekcií a rôznych iných infekcií a zápalov.

V nasledujúcich riadkoch sa dozviete o prípravku Idelyn, vďaka ktorému je možné liečiť bakteriálnu vaginózu a kvasinkovú infekciu.

Pozrite si video, kde sa dozviete množstvo užitočných informácií nielen o intímnej hygiene:

Idelyn Beliema pre pravidelnú intímnu hygienu

Idelyn Beliema Expert je intímny krém, ktorý je vhodný na pravidelnú hygienu intímnych partií žien, zmierňuje pocity svrbenia tam dole a pritom všetkom ešte navodzuje príjemný a svieži pocit čistoty.

Odporúča sa používať pri zvýšenom riziku bakteriálnej a kvasinkovej infekcie, ktoré sú spôsobené napríklad pri kúpaní v bazéne či vírivke, pri výletoch alebo vo fitness centre – najmä ak nosíte neprievzdušné a obtiahnuté nohavice či kraťase. Krém je možné používať napríklad aj počas menštruácie, tehotenstva i po pôrode. Odporúča sa však pred používaním poradiť so svojim lekárom.

Idelyn tablety pre obnovenie prirodzenej vaginálnej mikroflóry

Idelyn Beliema Effect sú vaginálne tablety, ktoré obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu a sú prospešné v prípadoch, kedy sa zmení vaginálna flóra a to v dôsledku kvasiniek alebo baktérií.

Vaginálne tablety Idelyn Beliema Effect sa postarajú o obnovenie prirodzenej vaginálnej mikroflóry, ako aj o fyziologocké podmienky vaginálneho mikroprostredia. Vďaka nim si tak zmiernite nepríjemné pálenie, svrbenie, ale aj výtok či zápach z pošvy.

Odporúčajú sa používať v prípade, kedy má žena nepríjemný výtok. Tieto vaginálne tablety sú vhodné nielen v prípade výtoku so zápachom (pri nešpecifickom zápale pošvy), ale rovnako účinné sú aj po samotnej liečbe špecifického zápalu pošvy typu Candida, Trichomonas, Mycoplasma…

Pravidelná hygiena s prípravkom Idelyn

Zloženie prípravku Idelyn

Idelyn Beliema Expert Intim krém obsahuje chlórhexidín. Je to antimikrobiálna látka, ktorá zastaví rast kvasiniek a baktérií. Obsahuje aj špeciálnu ochrannú prebiotickú zložku – komplex α-oligoglukánov BioEcolia®, vďaka ktorej sa obnoví i prirodzená mikroflóra pokožky a to nielen v intímnych partiách.

Súčasťou krému sú tri druhy kyseliny:

  • kyselina hyalurónová – tá zabezpečí dúkladnú hydratáciu
  • kyselina mliečna
  • kyselina boritu – vhodná na obnovu pH na fyziologickú úroveň

Vo forme provitamínu sa tu nachádzajú vitamíny E a B5. Nechýba ani Nechtík lekársky, ktorý nielen upokojuje, ale navyše potláča i svrbenie. Veľkou výhodou je, že tento intímny krém neobsahuje žiadny syntetický parfum.

Vaginálne tablety Idelyn Beliema Effect obsahujú dve hlavné zložky a to:

  • mliečne baktérie (Lactobacillus Acidophilus) – v jednej vaginálnej tablete sa nachádza 500 miliónov týchto životaschopných baktérií
  • kyselinu mliečnu – v jednej vaginálnej tablete sa jej nachádza 15 mg

Okrem týchto dvoch zložiek sa v tabletách nachádzajú aj prídavné látky, ktorými sú manitol, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, stearát horečnatý.

IDELYN Beliema Expert Intim krém

Prípravok na intímnu hygienu

Intímny krém obsahuje antimikrobiálne látku chlórhexidín, ktorá zastavuje rast baktérií a kvasiniek , ktoré sú častou príčinou infekcií. Prípravok slúži pre každodennú intímnu hygienu.

Beliema Effect 10 vaginálnych tabliet

Vaginálne tabletky Idelyn

Vaginálne tablety obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu. Sú vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry, ktorá je spôsobenéá baktériami alebo kvasinkami.

IDELYN Beliema Expert Intime Gél 200 ml

IDELYN intímny gel

Jemná penová emulzia zmierňuje pocit svrbenia v intímnych partiách. Obsahuje antimikrobiálnu látku (zastavuje rast baktérií i kvasiniek) a ochrannú zložku BioEcolia® (obnovuje prirodzenú mikroflóru a rovnováhu pH).

Používanie prípravku Idelyn

V závislosti, od druhu prípravku Idelyn je i jeho používanie rozdielne:

  • Vaginálne tablety Idelyn Beliema Effect používanie týchto vaginálnych je určené výlučne večer, vkladajú sa do vagíny pred spánkom a liečba trvá 10 dní bez prerušenia. Odporúča sa však začať 10 dní pred začatím menštruácie alebo tesne po jej skončení. Tieto vaginálne tablety sa môžu používať aj opakovane, prípadne namiesto desiatich dní je možné používanie predĺžiť na 20 dní
  • Idelyn Beliema Expert Intim krém – tento krém sa v dostatočnom množstve nanáša na pokožku, ak však svrbenie či pálenie neutícha, je možné podľa potreby krém použiť opäť. Je vhodný na každodennú intímnu hygienu ženských partií

Dôležité upozornenia pred použitím prípravku Idelyn

Prípravok Idelyn je určený výhradne pre ženské pohlavie v pohlavnej dospelosti. Nie je vhodný na orálne užitie.

Užívanie prípravku súbežne s inými liekmi alebo prípravkami sa odporúča vopred konzultovať so svojim lekárom. V prípade tehotenstva či dojčenia sa taktiež poraďte s lekárom. Pred samotným použitím sa odporúča prečítať celý príbalový leták.

Dbajte na precízne skladovanie, pretože laktobacily sú veľmi náchylné a citlivé na teplo. Preto maximálna teplota by nemala presiahnuť 25° C. Nevystavujte prípravok priamemu slnečnému svetlu a vyhýbajte sa kontaktu s vodou.

Idelyn cena

Prípravok Idelyn odporúčame kúpiť u overeného predajcu, kde máte zaručenú nielen kvalitu, ale aj rýchlosť doručenia a výhodnú cenu. Jednotlivé balenia kúpite za nasledovné ceny:

  • Prípravok Idelyn Beliema Expert, ktorý obsahuje 50 ml intímneho krému stojí u overeného predajcu 9,49 €
  • Jedno balenie vaginálnych tabliet Idelyn Beliema Effect obsahuje 10 vaginálnych tabliet a kúpite ich za výhodnú cenu 9,30 €

Recenzie a hodnotenia prípravku Idelyn

Problémy v podobe kvasinkovej infekcie alebo bakteriálnej vaginózy zažila nejedna žena. Práve vďaka tomu sa na internete nachádza množstvo recenzií, hodnotení a názorov na túto tému. Vybrali sme pre vás niektoré z nich:

Skúsenosti s prípravkom Idelyn, ktorý je určený na intímnu hygienu

Napríklad i na portáli Heureka.sk si zákazníčky pochvaľujú prípravok Idelyn Beliema Expert Intim krém:

Intímny krém Idelyn Beliema Expert

Výživové doplnky odporúčame nakupovať v odborných internetových lekárňach

dr max logo
logo prezdravie
najlekaren
lekáreň tri veže
Idelyn je rýchla pomoc pri problémoch s bakteriálnymi vaginózami a kvasinkovými infekciami
5 (100%) 15 hlasov

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *