Joie autosedačky – jedna autosedačka na dlhé roky – Kvalitný model Every Stage – test a cena

Joie autosedačky  sa začali vyrábať v roku 2011 v Anglicku. V súčasnosti patria medzi najpredávanejšie značky vo Veľkej Británii a ich sortiment sa rýchlo rozšíril do celého sveta. Upriamili na seba pozornosť  po tom, ako získali niekoľko ocenení za praktickosť a dizajn.

Z modelov značky Joie nás zaujali hlavne:

Autosedačka JOIE Every Stagejoie autosedačky

market24-sk

joie

feedo

Autosedačka JOIE i-Gemm 2017 Denim zest, 0-13kgjoiehej.sk

JOIE – Autosedačka 15-36 kg Trillo LX slatejoiemarket24-sk

OIE – Autosedačka 0-18 kg Spin 360 dark pewtermarket24-sk

Dnes už na európskom kontinente prakticky nie je krajina, v ktorej by sa Joie autosedačky netešili svoje popularite a nemali svojich obľúbencov z radu čerstvých rodičov, ktorí sa snažia svojim deťom poskytnúť bezpečie a pohodlie počas cestovania. Joie autosedačky si v súčasnosti získavajú obľúbenosť aj na Slovensku. Neviete prečo? Čítajte ďalej!

Joie Every Stage

Jednou z najobľúbenejších modelov autosedačiek Joie je autosedačka Every Stage. Táto autosedačka sa právom môže pýšiť prívlastkom najflexibilnejšia. Prečo? Táto autosedačka totiž pokrýva všetky váhové kategórie autosedačiek 0+,I, II a III. Čo to teda znamená?joie autosedačky

Znamená to že autosedačka Every Stage je určení pre deti prakticky o narodenia až do doby, kým dosiahnu 36 kg. Čítate dobre! Jedna autosedačka vystačí pre dieťa na celé obdobie, ktoré trvá prakticky roky.  Už žiadny výber a porovnávanie autosedačiek a ich každoročná výmena!  Už žiadne váženie detí, či ešte môžu byť umiestnené v tej a v tej autosedačke! Teraz kúpite jednu jedinú autosedačku značky Joie Every Stage a tá vydrží celé obdobie dieťatka, ktoré musí stráviť v autosedačka – zvyčajne do tých 12 rokov. Dokonca môže poslúžiť ešte jeho súrodencovi.

Za túto flexibilnosť môžu odnímateľné výplne ktoré zabezpečujú pohodlie bábätku po pár hodinách od narodenia alebo aj po pár rokoch.

Do hmotnosti 18 kg, teda do veku približne štyroch rokov dieťaťa, môžete autosedačku používať proti smeru jazdy. Vo väčšine prípadov je dovolené mať autosedačku umiestnenú proti smere jazdy len pre menšie deti a pre autosedačky s väčším obmedzením.joie autosedačky

Test

Autosedačka Every Stage ponúka zosilnenú ochranu proti bočnému nárazu a škrupinu zosilnenú oceľovými prvkami.  Zosilnenú ochranu proti bočnému nárazu poskytuje patentovaná vrstva Intelli- Fit a Guard Surround Safety. Rodičom, ktorí sa v problematike autosedačiek nevyznajú tieto názvy naozaj nič nehovoria. Odborníkom, predajcom a testovateľom však o autosedačke napovedia veľa. Veľa pozitívneho.  Špeciálne oceľové výstuže sú zase zabudované vo vnútri plastovej škrupiny sedačky a zabezpečia ešte väčšiu odolnosť. Ak sa teda povie, že autosedačka Every Stage je odolná, mamičky vedia prečo. Nie je to žiaden marketingový ťah,ale skutočný argument.

joie autosedačky

Ovládanie autosedačky Every Stage sa dá nastaviť jednoduchým pohybom ruky. Jednoduchým ohybom ruky zmeníte výšku nastavenia autosedačky z nuly na desať.  Priestor pre ramená dieťaťa sa pri tomto nastavení automaticky rozšíri, nevyžaduje ďalšie špeciálne nastavenia alebo ovládania . Špeciálny system Grow Together zase zabezpečuje nastavenie pásov bez toho, aby ste pásy museli zložito prevliekať cez autosedačku.  Mamičkám to ušetrí čas a zjednoduší manipuláciu.

Pripútanie dieťaťa do autosedačky je možné aj bez integrovaných pásov, vystačia aj pásy, ktoré sú umiestnené v automobile.

Autosedačka Every Stage je vyrobená z polstrovaného poťahu z vysoko kvalitného materiálu, v ktorom sú dokonca uložené vnútorné ventilácie. Autosedačka je naozaj mäkká, dieťa nikde netlačí. Sú na nej aj postranné sieťované vrecká, do ktorých môžu mamičky umiestniť drobnosti pre bábätko, ktoré nevyhnutne potrebujú pri sebe. Hmotnosť je deväť kilogramov, je teda trošku ťažšia na prenášanie pre mamičky.

Joie autosedačky ponúkajú naozaj široký sortiment. Autosedačka Every Stage je len jednou z tých, ktoré si zaslúžia pozornosť mamičiek, ktoré nad kúpou autosedačky rozmýšľajú.

Cena

Veľmi dôležitým faktorom pri výbere autosedačky je nepochybne cena. Cena Joie autosedačiek je rôzna a pohybuje sa v širokom intervale. Všetko záleží na modely  ktorý mamičkám padne do oka, od jeho vybavenosti a výsledkoch v testovaní. Aj tu platí – čím lepšia vybavenosť, tým lepšie výsledky v testoch a vyššia cena. Treba však rozmýšľať aj nad, že napríklad pri autosedačke Every Stage kupujete jednu autosedačku na celé obdobie. Vydrží dlhé roky, môže poslúžiť aj ďalším členom rodiny, resp. ju môžete neskôr predať v bazároch.

Z modelov značky Joie nás zaujali hlavne:

Autosedačka JOIE Every Stagejoie autosedačky

market24-sk

joie

feedo

Autosedačka JOIE i-Gemm 2017 Denim zest, 0-13kgjoiehej.sk

JOIE – Autosedačka 15-36 kg Trillo LX slatejoiemarket24-sk

OIE – Autosedačka 0-18 kg Spin 360 dark pewtermarket24-sk

Veľa mamičiek sa rozhoduje práve podľa testov autosedačiek. Dôležité  vo všetkých prípadoch nákupu tovaru, ktorý má dieťaťu poskytovať bezpečnosť, by však malo byť to, aké pocity majú rodičia z produktu naživo. Najlepšie je tovar resp. autosedačku osobne si prezrieť, posadiť doň dieťa, vyskúšať ju v aute. Môže byť deväťdesiatdeväť vecí, ktoré budú pri  výbere autosedačky vyhovovať a akurát tá stá vec, ktorá sa podcenila, môže byť najdôležitejšia. My samozrejme vieme aké je to!

Behanie po obchodoch a vyberanie autosedačiek unaví nielen budúcu mamičku ale aj netrpezlivého otecka, preto odporúčame prezrieť si ponuku overených internetových obchodov. Autosedačku si môžete porovnať, prečítať si na ňu ďalšie recenzie, objednať a osobne prevziať. Samozrejmá je aj výmena alebo vrátenie produktu. Takýto nákup vám ušetrí veľa času, ktorý môžete stráviť aj krajším spôsobom.

 

 

Ak sa chcete o problematike autosedačiek dozvedieť ešte viac, odporúčame vám naše ďalšie články, ktoré sa týmto témam venujú. Ak ste sa už pre autosedačku rozhodli, nezabudnite na výber vhodného fusaku, deky alebo zavinovačky. Jeden z týchto produktov pri cestovaní s bábätkom určite využijete.

Pri kúpe autosedačky odporúčame navštíviť aj tieto spoľahlivé eshopy:

dr max logo
market 24
hej.sk
andreashop
feedo
5/5 - (22 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.