Blogujúca mamička Karolína

kblog.cz

Na úvod sa nám prosím predstav, napíš niečo o sebe, svojej rodinke a o svojom blogu

Hezký den všem! Jmenuji se Karolína, je mi 24 let a kromě toho, že se už nějaký ten pátek věnuji svému blogu a jsem na poněkud bláznivé rodičovské dovolené, tak se aktuálně živím jako redaktorka webu lifestylového časopisu, správce sociálních sítí a copywriter. Mimo to jsem také milující partnerka a máma, která se snaží žít svůj život, bavit se s přáteli, plnit si své vlastní sny, věnovat se rodině, vychovávat dítě a v neposlední řadě také cestovat. No co vám budu povídat, jsou dny, kdy nevím, kde mi hlava stojí. Dokud ale budeme všichni šťastní, tak nehodlám polevit!

Kedy a prečo si začala blogovať? 

Pokud si správně vzpomínám, doménu jsem dostala od přítele jako dárek někdy na začátku těhotenství. O blogování jsem doma mluvila velmi dlouho, ale nenacházela jsem jakýsi odrazový můstek. A najednou bum! Byl tu blog a s ním i rostoucí břicho a vše s ním spojené, o čemž se dá psát od rána do večera. Začátky byly těžké. Nulová čtenost, stud a věčné úvahy o tom, jestli to není ztracený čas. Nakonec ale zvítězil fakt, že psaní o všech mých mateřských trápeních, výbavičce i stresu z dokončování vysoké školy byl obrovský relax. A pokud se všechny ty shromážděné informace někomu hodily, bylo to jedině plus.
kblog.cz

Akým témam na blogu venuješ. O čom píšeš rada a o čom by si určite nepísala? 

Jak už jsem psala – začalo to těhotenstvím. Od té doby se veškeré rubriky vyvíjí stejně jako můj život. Aktuálně je hlavním tématem svatba, časem třeba přijde i další várka těhotenských článků. Kdo ví, kam mě osud zavane. Čas od času se na blogu objeví i móda nebo nějaký beauty příspěvek, ale podobného psaní si užívám dost v rámci práce.

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

Každý den je jiný. Záleží, jestli mám naplánovanou poradu v práci, schůzky, nebo třeba společné odpoledne s kamarádkami a jejich dětmi. Obecně ale platí, že jakmile syn spí, tak já sedím u počítače a ťukám do klávesnice. V mezičase se snažím dohnat resty v péči o domácnost, přečíst si pár stránek z knížky, nebo třeba nafotit něco na blog nebo Instagram a nalakovat si nehty.
kblog.cz

Čomu sa popri deťoch venuješ. Ako to dokážeš stíhať? 

Hned po rodině je prioritou práce. A teprve když zbyde chvilka volna, tak přichází na řadu blog. Proto se čas od času stane, že je na blogu pusto a prázdno. A ač mě to mrzí, tak to jinak nejde.

Aké sú tvoje plány do budúcnosti? 

Nejsem člověk, který by byl příznivcem dlouhodobých plánů. Mám své sny. Ale když o tom tak přemýšlím, tak musím říct, že se docela často mění. Jednou toužím o domě se zahradou za Prahou, jindy si nedokážu představit, že se hnu z bytu, ze kterého jsem autobusem za 8 minut v práci a tramvají za 10 minut v ulicích, kde je jedna trendy kavárna za druhou. Sama jsem zvědavá, kam to mě a moje kluky zavane.

Ako vyzerá tvoj šatník? Čo podľa teba každá mamina musí mať v šatníku? 

Bavlněná trička, roztrhané džíny, kožené bundy, bombery, oversize svetry a tenisky. To je moje. Trendy mě baví a poctivě je sleduju, ale jen málo kdy si je pustím do skříně. Nemyslím si ale, že by to byl dopad mateřství. Mám to tak snad odjakživa. A co se týče nějakého must-have kousku pro maminky, tak za mě jsou to rozhodně stylové tenisky, které zvládnou jak pískoviště, tak párty.
kblog.cz

Kde naberáš energiu a ako oddychuješ? 

Od porodu mám pocit, že čím víc toho za den s prckem stihneme, tím víc mám energie. Nejhorší ze všeho jsou dny, kdy nemám důvod použít make-up a převléknout si pyžamo. Když mám ale opravdu všeho dost, odvezeme prcka k babičce a zajdeme si s přítelem na snídani, na oběd a nakonec i na pivo a na večeři. A nebo na Slavii. Dobré jídlo a fotbal, to jsou naše největší koníčky. A nebo sedneme do auta, nebo na letadlo, a na dva až tři dny zapomeneme na to, že jsme rodiče, i na počet nepřečtených mailů a užíváme si jako puberťáci 🙂

Tvoja obľúbená kniha / jedlo / film 

Když mám čas, ráda si pustím nějaký holčičí seriál nebo film. Kromě toho mám ráda i detektivky – hlavně ty severské. Ať už na papíře, nebo zfilmované. A jídlo? To by bylo na dlouho! Číslo jedna jsou burgery. Pak mořské plody na všechny způsoby, italská, indická, mexická a vietnamská kuchyně,… Mám ještě pokračovat? 🙂
kblog.cz
Karolína, ďakujeme za rozhovor a prajeme všetko dobré do budúcna 🙂
4.8/5 - (5 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.