Lacné bicykle pre deti, mamky i otcov. Výber tých najlacnejších bicyklov vo svojich kategóriách

Chystáte sa kúpiť si bicykel, ale nechcete minúť veľa –  hľadáte teda lacné bicykle. Na tomto webe sme sa už dávnejšie zaoberali tým, ako vybrať správny detský bicykel. Takže dúfame, že základné vedomosti ohľadom správneho výberu už máte. Taktiež sme na našej stránke už recenzovali podľa nás tie najlepšie detské bicykle rôznych veľkostí, takže odporúčame aj takéto obohatenie poznania pri veľmi komplikovanom výbere toho správneho detského bicykla.

Tento článok však bude zameraný trochu rozdielnym smerom. Pozrieme sa totižto na lacné bicykle. Zistíme, či ich nižšia cena znamená aj nižšiu kvalitu a porovnáme ich s o značne drahšími kusmi. Môžeme teda tvrdiť, že sa zameriame hlavne na tých, ktorí majú z rôznych dôvodnou naozaj hlboko do peňaženky. Vyberieme teda naozaj relatívne lacné bicykle, ktoré  však rozhodne poslúžia na výbornú. Tak poďme na to.

Najlacnejšie bicykle

V kategórii lacných bicyklov vyčnieva najme skupina tých absolútne najlacnejších. Lacné bicykle teda necháme chvíľu bokom a pozrieme sa na tie absolútne najlacnejšie bicykle na trhu. Samozrejme musíme upozorniť na fakt, že ceny bicyklov sú momentálne a v niektoré sa môžu odstupom času odlišovať.

Najlacnejší bicykel kategórie 24

Detský bicykel Olpran Falcon Sus 24

Začneme od najdospelejšej kategórie detských bicyklov. Do tejto veľkosti sme pre vás ako najlacnejší kus vybrali práve mašinu menom Olpran Falcon Sus. Tento kúsok nás ale neprekvapil len cenou, ktorá sa v tomto období pohybuje naozaj nízko, ale aj kvalitou spracovanie. Celokovový rám je síce samozrejme ťažší, pretože pri takejto cene sa dá odpustiť, že sa na váhu príliš nepozerá. Avšak rám je veľmi pevný. Čo nás však prekvapilo absolútne zo všetkého najviac je to, že sme pri takýto cene dokázali od výrobcu tohto bicykla dostať veľmi pekný darček v podobe odpruženej prednej vidlice. Ak by sme to mali zhrnúť, tak Olpran Falcon Sus nás prekvapil a ako jediné mínus vidím lacnejšie materiály a váhu.

 

 

Lacný bicykel kategórie 20

Detský bicykel DHS Kid Racer 2001 20" - model 2015 - oranžová

kategórii 20“ svojou nízkou cenou vyniká najmä model DHS Travel 2001. Hneď z úvodu podotkneme fakt, že tento bicykel je ponúkaný v troch farebných kombináciách, čo je samozrejme tiež niečo, čo pri takto lacnom bicykli neočakávate. Sme ale v cenovej kategórii, kde sa jednoducho musíme zmieriť s tým, že materiál oceľ, bude absolútne všadeprítomná. To znamená aj mierne zvýšenú váhu. Čo ale oceňujeme, sú ľahké hliníkové rafiky. Tie síce z výslednej váhy príliš neskrešú, ale rozhodne ani nepridajú. Váha však nie je až taká vysoká, keďže sa snažili aj o odľahčenie rámu. Suma sumáru, veľmi podarený detský lacný bicykel.

 

Najlacnejší bicykel kategórie 16

OLPRAN DOMMY 16 BIELA/CERVENA

Veľmi sympaticky športovo vyzerajúci bicykel, ktorý dokonca nájdete v troch, musím povedať, že veľmi pekných farebných kombináciach. Ťažšia oceľová konštrukcia síce trochu zamrzí, avšak ak sa pozrieme na cenu, tak je absolútne zanedbateľná. Pozrime sa skôr na veci, ktoré tento bicykel ponúka a to aj napriek tomu, že jeho cena je takto nízka. Ponúka naozaj veľmi solídny dizajn, ale najmä bezpečnostné prvky, ktoré sú pri tejto kategórii veľmi potrebné. Predsa len,  ide o skupinu bicyklov, ktorá je určená pre deti vo veku od 4-6 rokov. Plastový kryt na reťaz je teda veľmi vítaný. Detský bicykel Dommy nás teda slušne prekvapil. Najme tým, ako pekne vyzerá.

Najlacnejší bicykel kategórie 14

Detský bicykel DHS Countess 1404 14" - model 2016 - White

Fajn, tak trochu sa očakáva, že v tejto našej dajme tomu rubrike sa nachádzajú naozaj lacné bicykle. Ale to, že nájdeme takto krásne spracovaný bicyklík v tejto cenovej kategórii sme možno ani nečakali. Bezpečnostné prvky sú pri toto kúsku samozrejmosťou. Ohúri vás najmä krásnym spracovaním, pri ktorom sa rozhodne nešetrilo na detailoch. Krásny košíček, maľba na sedadle a nádherná farebná kombinácia ako keby zabúdala na to, koľko tento bicykel stojí. Celkom dlho sme hľadali nejakú chybičku na kráse a je ňou už tradične trochu ťažia konštrukcia. Ktorá je však pri tejto cenovej kategórii absolútne pochopiteľná. Skôr sa naozaj oplatí pozrieť výhody, ktorými tento bicykel disponuje a už len voziť sa.

Najlacnejší bicykel kategórie 12

Detský bicykel Dino Bikes 12

Lacné bicykle nás nesklamali ani pri najmenšom možnom bicyklíku. Tento je určený pre detičky od 2-3 rokov a je skutočne frajerský. Zeleno-čierna kombinácia vyzerá naozaj parádne. Ak k tomu ešte prirátame cenu a bezpečnostné prvky, ktorými tento stroj okúzľuje, tak niet nad čím dlho premýšľať. Nás však najme ohúril pekný športový dizajn a nádherné zladenie farieb.

 

 

 

Lacné horské bicykle- pre mamičku a tatka

Veríme, že ste si z výberu tých najlacnejších vybrali. Ak áno, tak už ostáva len jediná vec. Vybrať bicykel pre seba a partnera a vyraziť na nejakú peknú túru, či iba miernu rodinnú jazdu. Aj tu vám ponúkneme pohľad na lacné bicykle, ktoré však rozhodne poslúžia a kvalitou nezostávajú za svojimi drahšími konkurentmi.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kid on bike

 

Lacné horské bicykle pre otcov

Horský bicykel DHS Terrana 2723 27,5" - model 2016 - Black-Blue

Kvalitný horský bicykel DHS Terrana so špičkovou výbavou Vás určite nesklame so svojimi 27″ kolesami a odľahčeným hliníkovým rámom. Predná vidlica suspension GW/coin so zdvihom 60 mm, brzdy Alhonga, 21 prevodov, otočné radenie a komponenty SHIMANO zaručujú viac ako výborné jazdné vlastnosti. Pre tatka ako stvorený. Dokonca je ponúkaný v troch rôznych farbách, takže sa môžete pohádať na tom, ktorá z farieb je najkrajšia.

 

 

Lacné horské bicykle pre mamičku

Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH0.7 27,5" - model 2017 - Dark Tangerine

Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH1.7 27,5″- model 2017 patrí medzi kvalitné dámske horské bicykle s bohatou výbavou. Rám s dámskou geometriou je vyrobený z odľahčeného hliníka, ktorý je doplnený kvalitnými komponentami značky Shimano. Odľahčený hliníkový rám, Shimano- jedna z najlepších značiek na komponenty no a táto, doslova prehliadnuteľná cena. Myslím, že horský bicykel Devron Riddle je vcelku výborná voľba.

 

Detské bicykle – Heuréka

Neblúďte zbytočne po googli a nehľadajte pochybné stránky, ktoré vám sľúbia tú najvýhodnejšiu cenu. Samozrejme chápeme, že tie ponuky, ktoré ponúkajú sú vysoko lákavé a výhodné. Avšak v konečnom dôsledku to nemá absolútne žiaden význam. Strávite kopec času pri vyhľadávaní, potom šialené množstvo pri porovnaní a nakoniec vám sľúbený produkt nepríde, alebo príde pokazený a reklamácie sa už nikdy v živote nedočkáte. Voľte radšej overené internetové stránky, ktoré garantujú kvalitu.

insportline logo
market 24
andreashop
hej.sk

Lacné bicykle pre deti

Veríme teda, že sme vám ponúkli pekný prehľad toho najlacnejšieho, čo sa na trhu dá zohnať. Na záver tu pre vás máme ešte tabuľku,  ktorá to všetko zhodnotí.

 

5/5 - (26 votes)

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.