Maca fresh – jedinečná superpotravina pre mužské i ženské zdravie

Čo je Maca?

Tak ako sa my dámy staráme  o svoje zdravie a krásu , tak aj naše drahé polovičky potrebujú aspoň kúsok zvýšenej starostlivosti nielen o telo, ale aj o dušu. Práve Maca je produktom, ktorý im zabezpečí zdravie, plodnosť a duševnú rovnováhu. Pri zvýšenom strese sa nejednému pánovi stala nehoda, resp. zlyhanie, ktoré znížilo jeho ego a chuť na sex. Výživový doplnok Maca je tvorený z čisto prírodných zložiek Lepidium meyenii, arginínu a iných. Pri intímnych chvíľach si chcete užiť vzájomnú lásku a nie sa trápiť, resp. obávať sa zlyhania. Výhodou Macy je, že sa podáva v tobolkách/ tabletách primeranej veľkosti a zaručuje spevnenie erekcie spôsobenej stimuláciou vašej túžby, hormónov a tiež dbá o vaše srdce. Stará sa nielen o vaše posteľové radovánky, ale aj o zlepšenie krvného obehu, plodnosti, zdravia vašich pohlavných orgánov a močovej rúry.

Účinky Macy

Má pozitívny vplyv aj na svalstvo na celom tele a pomáha na uvoľnenie napätia v ňom. Jej zloženie pozostáva z originál vysušenej a pomletej Macy, ktorá obsahuje množstvo živín a látok nevyhnutných na správne fungovanie organizmu. Medzi tieto živiny patria bielkoviny, vláknina, vápnik, železo, magnézium, vitamíny skupiny B, aminokyseliny a iné.

Maca svojim bohatým nutričným zložením podporuje aj imunitu, krvný obeh a dokonca sa používa aj proti syndrómu chronickej únavy, pretože dodáva zvýšenú hladinu energie. Mužom rieši problémy s erektívnou dysfunkciou a zvyšuje chuť na sex, ktorú ocenia najmä starší páni.

Maca pre ženy

Maca nie je preparátom určením len pre pánov. V mnohých prípadoch sú jej užívateľmi aj dámy, ktoré ju vyhľadávajú ako výživový doplnok podporujúci zvýšenie libida, úpravu hormónov  nielen počas menopauzy. Má pozitívne účinky na zlepšenie pamäti a tiež na zvýšenie sústredenia. Keďže pozitívne vplýva na hormonálnu rovnováhu, tak má aj pozitívny vplyv na rast vlasov a elimináciu akné. Svojím zložením podporuje aj naše nálady a teda dámy a páni trpiaci depresiami, resp. úzkostnými stavmi ju môžu užívať na uvoľnenie napätia, zlepšenie nálady a dodania celkového elánu do života.

 

Kde kúpiť Macu?

Najlepšou voľbou je autorizovaný predajca Intímnenákupy.sk

5/5 - (6 votes)

One Comment

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.