Móda pre všetky tehotné ženy

Tehotenstvo je krásne obdobie v živote ženy. Jediné, čo toto krásne obdobie dokáže znepríjemniť, sú ranné nevoľnosti a čoraz väčší problém obliecť sa do obľúbeného oblečenia.

Čo si však môžete v tehotenstve obliecť a budete sa v tom cítiť príjemne? Máme pre vás zopár tipov.

 

Oversize sveter a svetrové šaty

 

V chladnom zimnom období potrebujete niečo teplé – niečo, čo zahreje vaše kríže, chrbát, ale aj bruško. Odporúčame vám preto v obchodoch s dámskym oblečením vyhľadávať štýlové oversize svetry. Sveter a hlavne oversize využijete nielen počas tehotenstva, kedy sa vám bruško neustále zväčšuje, ale aj po pôrode. Dokáže pekne zakryť popôrodné kilá a vy tak budete vyzerať štíhlejšie.

Odporúčame ešte kúpu svetrových šiat v asymetrickom tvare, ktoré majú plochý zips na prsiach, takže môžete svoje dieťatko kedykoľvek dojčiť bez toho, aby ste sa museli vyzliekať.

Tehotenské rifle

 

Zapnúť si nohavice? Časom veľkým problém! Zväčšujúce sa bruško vám bude robiť problémy a preto budete musieť siahnuť po väčších nohaviciach.

Aby vás ale pás neťahal, je potrebné, aby ste si vyberali skôr voľnejšie nohavice. Odporúčame hľadať hlavne v sekcii moderných tehotenských riflí. Sú vyrobené z kvalitného pohodlného materiálu. Tieto rifle sú elastické, takže sa prispôsobia vašim nohám a rastúcemu brušku. Nie je to žiadna tvrdá rifľovina, na akú ste boli doposiaľ zvyknuté.

Voľnejšie bavlnené tričká

 

Pokojne môžete siahnuť aj po partnerových tričkách, ale radšej, keď budete mať svoje vlastné. V obchodoch nájdete štýlové a zároveň veľmi pohodlné džersejové dámske tričká voľnejšieho strihu, ktoré budete môcť nosiť až do úplného záveru tehotenstva.

Odporúčame kúpiť si tričká s dlhým, ale aj trojštvrťovým rukávom. Ak vám bude zima, stačí si obliecť oversize sveter, poprípade siahnuť po pletených alebo teplákových kardigánoch.

5/5 - (4 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.