Monokiny – jednodielne sexy plavky pre každú ženu. Lacné plavky na dovolenku.

Pred dovolenkovou sezónou sa ženy stretávajú s typickým problémom. Ak nemajú problémy s postavičkou, netrápia ich nadbytočné kilá alebo celulitída, sú vo svojom živle, pretože obchodné domy ponúkajú široký výber plaviek rôznych farieb a strihov a ženy si z nich len  ťažko vyberajú. Základnou otázkou pred každým výberom je, či chce žena jednodielne alebo dvojdielne plavky. V súčasnosti ženy radšej siahnu po tých dvojdielných. Predsa len, keď sa už ženy moria s udržiavaním postavy, rady sa ňou aj pochvália. Jednodielne plavky sú nudné, nepriťahujú pozornosť mužov, pridávajú dámam roky a zakrývajú všetko pekné, na čo sa dá pozerať. Je to tak alebo nie? Nie! Teda ak si zadovážite nie tie klasické jednodielne plavky ale monokiny. Počuli ste už o nich? Máte ich v šatníku? Nie? Tak čítajte ďalej a potom si do šatníka jedny určite zaobstarajte! Táto letná sezóna sa bez monokín naozaj nezaobíde.

S ponuky monokín sme pre Vás vybrali

Dámske monokiny Vacanze z kolekcie ChevronDámske monokiny Vacanze z kolekcie Chevron

 

DÁMSKE JEDNODIELNE PLAVKYdamske-jednodielne-plavky

Litex Jednodielne plavky s košíčkamijednodilne-plavky-s-kosicky-52047_1448422520180323205308

Dámske monokiny Vacanze z kolekcie Luxury Garden

DÁMSKE JEDNODIELNE PLAVKY

 

Čo to vlastne monokiny sú? Monokiny sú jednodielne plavky, ktoré však odhaľujú o niečo viac ako klasické plavky, ktoré dennodenne vidíte v obchodoch. Väčšinou sú monokiny „vyrezané“ na bokoch, pričom zakrývajú pupok. Variácie v strihoch sú naozaj rôzne. Niektoré monokiny môžu ukázať viac, iné menej. Všetko záleží od samotnej ženy – ako veľmi je odvážna a čo všetko chce na kúpalisku alebo na pláži ukázať.

Monokiny – výhody a nevýhody, čo prevažuje?

monokiny

Monokiny sú určite vhodné pre odvážne mladé ženy, ktoré sa neboja toho že budú na kúpaliskách alebo pri mori priťahovať pozornosť mužov, ale i závistlivé pohľady žien. Nevýhodou monokín je to, že sú určené pre naozaj dokonalú postavu. Ženy, ktoré si ich oblečú musia rátať s tým, že im odhalia boky, ktoré by nemali byť príliš veľké a pokryté nadbytočnými tukovými vankúšikmi.

Vyzeralo by to naozaj smiešne, ak by si žena s kyprými krivkami obliekla takéto plavky, ktoré by práve na tieto problematické miesta pritiahli pozornosť. A to predsa žiadna žena nechce. Pre ženy, ktoré majú s bokmi problémy, odporúčame tankiny.

Ale späť k našej téme. Monokiny, vyzerajú na chudej postave naozaj dobre. Ba veľmi dobre, žena v nich pôsobí sexy a v záplave bikín, či klasických jednodielných plaviek sa stáva doslova kráľovnou bazéna.

Kedy však monokiny nosiť? Určite nie, keď sa chystáte opaľovať. Netradičný výrez môže spôsobiť že sa podľa neho opálite. Rovnomerný odtieň opálenia už potom nemusíte dosiahnuť a celé leto si nebude môcť obliecť iné plavky, aby ste nepôsobili smiešne. Odporúčame si ich teda dať vtedy, keď už budete mať istý odtieň bronzového nádychu, rovnomenne po celom tele.

 

 

 

 

 

 

 

Monokiny a ich cena. Prekvapí vás

Možno si myslíte, že monokiny budú drahé. Nie sú predsa tak dostupné či preferované, v niektorých kamenných obchodoch ich vôbec nedostanete. Na internete je však široký výber rôznych monokín, ktoré sú lacné, alebo vo výpredaji. Ak sa chystáte k mori, určite by ste si mali jedny zaobstarať. Tak vás už nikto neprehliadne.

Dámske jednodielne plavky. Aké si vybrať?

Ak vás monokiny predsa len neoslovili, alebo máte málo odvahy aby ste ich mohli nosiť, zaobstarajte si klasické jednodielne plavky. Takéto plavky si môžu dovoliť aj ženy s nejakým tým kilom navyše. Dnešné moderné strihy a farebné spracovania naozaj nie sú nudné a nenosia ich len staré “babky”. Siahajú po nich aj mladé dievčatá či ženy, ktoré sa pri výbere viac odviažu. Zaujímavé sú jednodielne plavky s odhaleným chrbtom, s tenkými ramienkami alebo s ramienkami okolo krku. Niektoré jednodielne plavky sú aj sexy “vyrezané”. Nehovorím teraz o plavkách monokiny, ktoré sú vyrezané na bokoch, ale o plavkách, ktoré majú napríklad výrez na brušku a odhaľujú pupček.

Push up plavky

Push up plavky sú vhodné pre ženy, ktorým toho príroda v oblasti hrudníka veľa nenadelila.  Ženy, ktoré si pripadajú „ ploché ako laty“ by mali siahnuť práve po vystužených plavkách s košíkmi, kosticami a vypchávkami, ktoré prsia nadvihnú a opticky zväčšia ich objem. Potom budete v plavkách pôsobiť sexy napriek tomu, že vám trošku pomôžu práve plavky. Ale o tom predsa nikto nebude vedieť. Po takýchto plavkách siahajú hlavne ženy, ktoré obľubujú push up podprsenky a sú pravidelnou súčasťou ich outfitu.

Náš tip:Dámske dvojdielne plavky Kalejdoscop Push-Up

Plavky pre moletky

Plavky pre moletky sú väčšinou jedinou alternatívou pre ženy, ktoré sú pevnejšie a majú o niečo väčšiu nadváhu. Odporúčame zvoliť klasické jednodielne plavky v čiernej farbe, ktoré môžu byť na prsiach zdobené výšivkou alebo potlačou, čím pritiahnu pozornosť práve na túto časť tela a odlákajú mužské oko od väčších stehien alebo zadočka. Takéto plavky pôsobia zoštíhľujúco a zväčšujú sebavedomie ženy, ktorá by sa inak bála vyjsť v plavkách vôbec medzi ľudí. Taktiež odporúčame zvoliť aj tankiny alebo plavky, ktorých spodok sa podá na šortky. Dnes už nie sú naozaj žiadne obmedzenia a ak by ste zvolili aj takéto plavky, verte že v bazéne nebudete terčom výsmešných pohľadov. Hlavné je aby ste sa čo najlepšie cítili a dovolenku si čo najlepšie užili.

Náš tip: Široký výber plaviek a podprseniek pre moletky nájdete v eshope Maxana.

maxana

Pozrieť plavky pre moletky

Retro plavky

Retro plavky sú skutočnou lahôdkou v ponuke obchodov. Bodkované, pásikové, námornícke, s vyšším pásom. Výber retro plaviek je v skutočnosti neskutočne široký a pestrý a rozhodne prerazí nudu z klasických bikín, ktoré má každá druhá na kúpalisku či pri mori. Ak k tomu zvolíte štýlove doplnky ako napríklad červený rúž, veľký klobúk alebo šatku na hlavu máte šancu byť na kúpalisku alebo pri mori neprehliadnuteľná. Móda sa predsa recykluje a dnes sú niektoré ženy ochotné za poriadny “vintage” kúsok siahnuť aj hlbšie do peňaženky.

Náš tip:Dámske dvojdielne plavky Vacanze Happiness II s kosticami

Tak čo? Jednodielne alebo dvojdielne? Vybrali ste si? Najlepšou alternatívou je mať oba druhy. Ak v rámci tých jednodielnych siahnete po plavkách monokiny zaručujeme vám, že sa stanete hviezdou dňa. Ak potom netúžite a uvedomujete si, že vaše telo naozaj nezahviezdi, nevešajte hlavu. Ponuka jednodielných plaviek v kamenných alebo internetových predajniach je naozaj široká a vy si vyberiete tie svoje. Či už budú push up, retro alebo zoštíhľujúce je naozaj jedno. Hlavne aby ste sa v nich cítili v pohode a aby ste si v nich užili príjemné letné dni.

 

 

Náš tip: Široký výber plaviek a  podprseniek, vysokú kvalitu a spoľahlivosť nájdete v eshopoch: Astratex a Amiatex za najvýhodnejšie ceny.Astratex.sk recenzie Heureka.sk

Viac InformáciiAmiatex.sk recenzie Heureka.sk

Viac Informácii

 

5/5 - (2 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.