Najlacnejšie kolobežky za drahšími niekedy vôbec nezaostávajú

Najlacnejšie kolobežky, ktoré sú na trhu ponúkané, sa od tých drahších niekedy vôbec líšia. Je to naozaj tak? Áno je ! Pri kúpe akéhokoľvek tovaru sa veľmi často stáva, že nás nízka, prípadne akciová cena, od kúpy tovaru odradí. Automaticky očakávame problém, ktorý je za nízkou cenou ukrytý. Nemusí tomu tak vždy byť. Ani v prípade kolobežiek.

najlacnejšie kolobežky

Ak ste si už o výbere kolobežiek prečítali v našich predchádzajúcich článkoch a teraz kolobežku reálne vyberáte, radi vám pomôžeme aj v tom prípade, ak je pre vás dôležitým kritériom pri výbere práve cena. Predstavíme vám ponuku kvalitných kolobežiek, ktoré vás ohúria svojou cenou Najlacnejšie kolobežky sú totiž v ponuke aj pri tých najlepších značkách.

Pri nákupe kolobežiek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24

Najlacnejšie trojkolesové kolobežky

Najlacnejšia kolobežka Worker tri 100Pri výbere detských kolobežiek, o ktorom ste si môžete prečítať tu, je pre veľa rodičov dôležitá cena. Rodičia si uvedomujú, že dieťa rastie každým dňom a považujú preto za zbytočné aby do kolobežiek pre najmenšie deti investovali veľa peňazí. Najlacnejšie kolobežky z tých trojkolesových sú kolobežky Worker tri 100, ktoré zodpovedajú pomeru kvalita – cena a v pohode vydržia prvé športové aktivity detí. Kolobežka Worker tri 100 má ľahký oceľový rám, mäkkú ochranu riadidiel,  nášľapnú brzdu pre obe kolieska a plastový košík pre odkladanie vecí. Hmotnosť kolobežky je len 1,86 kg, takže mamičky nemusia mať strach z toho, že si pri nosení kolobežky svojmu dieťaťu „vyťahajú ruky“. Je známy fakt, že veľkú časť z prechádzky, keď sa dieťa nevozí, totiž kolobežku nosí práve mama.

Najlacnejšie kolobežky Insportline

najlacnejšie kolobežky

Najlacnejšia kolobežka značky Insportline je kolobežka Insportline Raicot SE. Táto kolobežka je vhodná pre jazdca s výškou od 125 cm, takže je jasné, že  kolobežku si môžu rodičia s deťmi požičiavať a nestane sa tak, že by kolobežka nebola dostatočne využitá. Raz si ju požičia dcéra, raz syn, inokedy mama alebo aj otec.

Kolobežka je vhodná po jazdu v meste, ale aj po poľných cestách a v miernom teréne. Pri rýchlejších jazdách svojich detí rodičov upokojí to, že je kolobežka vybavená čeľusťovými V- Brake brzdami na oboch kolesách. S kolobežkou Insportline Raicot SE môžete absolvovať aj dlhšie výlety pričom si na rám kolobežky môžete primontovať držiak na vodu.

 

Kolobežka Worker

Najlacnejšia kolobežka, patriaca od značku Worker je napríklad detská kolobžka Worker Plofi alebo kolobežka Worker city, určená pre jazdu v náročnejšom teréne.

Kolobežka Worker Profi  má všetky parametre, ktoré charakterizujú dobrú detskú kolobežku – odľahčenú konštrukciu, kvalitnú nášľapnú brzdu, penové rukoväte a protišmykový nášľap. Okrem toho má však aj čosi navyše- pekný komixový motív a kolieska, ktoré pri každom pohybe kolobežky svietia bez batérie, či akýchkoľvek iných zdrojov energie.Kolobežka Worker Profi

 

Kolobežkou Worker City, poteší hlavne staršie deti, hlavne chlapcov, milujúcich adrenalín alebo oteckov, pretože je vhodná aj na  jazdu po náročnejšom teréne. Nezabudnite ale, že kolobežka Worker City patrí vďaka mohutnejšej konštrukcií a väčším kolieskam medzi kolobežky, ktoré sa nedajú poskladať a ich prenos je trochu náročnejší.

https://premamicky.eu/kolobezka-worker-city

 

This is box title

Najlacnejšia kolobežka značky Fila je kolobežka FILA F145– model z roku 2017. Výrobcovia ju titulujú prívlastkom „kolobežka prémiovej kvality“ čo potvrdilo aj množstvo jej používateľov, ktorú kolobežku kúpili do svojej rodiny.

Kolobežka FILA F145 – základné parametre

Typ koliesok – PUkolobežka fila

Rám – hliníkový

Brzdy- nášľapné

Maximálna nosnosť- 100 kg

Veľkosť koliesok – 145 mm

Hmotnosť – 2,75 kg

Nastaviteľná výška riadidiel – áno

Výška riadidiel – 80-92 cm

Šírka riadidiel: 32 cm

Šírka držadla: 10,5 cm

Výška nášľapu od zeme: 8 cm

Úžitkové rozmery dosky: 34,5 x 11 cm

Celkové rozmery dosky: 52 x 11 cm

Ložiská: ABEC 7

Viac o kolobežke 

Kolobežka Crussis

Značka Crussis sa špecializuje na výrobu kolobežiek s väčším predným kolesom a mohutnejším rámom. Takéto kolobežky sú pomerne drahšie, no vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Jedinou podmienkou je maximálna nosnosť 150 kg a výška jazda od 145 do 195 cm. Najlacnejším modelom z tejto série je kolobežka Crussis Active 4.1 .

Predné koleso tejto kolobežky má 20 palcov a zadné 16 palcov. Kolesá sú obuté do plášťov značky Schwalbe s nízkym odporom.  Hmotnosť kolobežky je o niečo vyššia- kolobežka váži 9 kg, čo je však na vzhľadom na jej mohutnú konštrukciu pochopiteľné. Nášľapná plocha je dostatočne dlhá a umožňuje státie na oboch nohách.

Značka Crussis ponúka aj elektrokolobežky. Elektrokolobežka JDBUG Fun je vhodná pre tých lenivejších.  Stačí zapnúť tlačidlo, odraziť sa a rozbehnúť sa. Rýchlosť sa pridáva  plynovou rukoväťou na pravej strane riadidiel.  Zadný blatník slúži ako brzda. Batéria vydrží približne 40 minút.

Kolobežka Spartan

Najlacnejšia kolobežka Spartan x 125O výbere kolobežky značky Spartan si môžete podrobnejšie prečítať v tomto článku, teraz vám ale predstavím kolobežku Spartan X-125, ktorá je z tejto značky výnimočná práve nízkou cenou.

Skladacia kolobežka Spartan X-125 je určená pre deti aj dospelých, maximálna hmotnosť je však len 60 kg. Ako všetky kolobežky z tejto značky, aj táto kolobežka je vyrobená z odľahčeného a odolného hliníkového materiálu  a spĺňa najvyššie štandardy prevedenia bezpečnosti. Kolobežka je ľahká – váži len 2,7 kg a v zloženom stave nezaberie veľa miesta, čo je veľkou výhodou ak mladá rodinka býva v menšom byte.

Tak vidíte! Najlacnejšie kolobežky sa v niektorých prípadoch len v malej miere odlišujú od tých drahších. Tak už zostáva len – vybrať si !

Pri nákupe kolobežiek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24

5/5 - (28 votes)

One Comment

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.