Nosifol upravuje menštruačný cyklus a pomáha pri plodnosti. Cena výživového doplnku a recenzie

Keď sa žena, respektíve pár rozhodne otehotnieť, nie je to vždy až také jednoduché. Samozrejme existujú páry, ktoré s tým problém nemajú. Avšak mnoho žien nedokáže počať bábätko, pokiaľ sa na to dôkladne nepripraví. V súčasnosti je téma počatia potomka často riešeným problémom.Čo robiť v takejto situácií? V prvom rade je nutné či u žien, tak i u mužov doplniť do organizmu dostatok vitamínov a minerálov. Riešením pre tento problém je doplnok stravy Nosifol.

Nosifol je výživový doplnok, ktorý doplní do organizmu vitamíny a látky pre podporu reprodukčného zdravia, dokáže upraviť normálny menštruačný cyklus a najmä prispieva k plodnosti i fungovaniu reprodukčných orgánov v tele.

Alternatívne výživové doplnky na úpravu menštruačného cyklu a plodnosť

Inofolic

Doplnok výživy vhodný pri problémoch s otehotnením. Obsahuje kyselinu listovú a inozitol. Priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov. Bez lepku, laktózy a sacharózy.
Femibion 1 s vitamín0m D3 30 tbl.

Femibion 1 s vitamínom D3

Prípravok Femibion 1 s vitamínom D3, ktorý je obohatený o kyselinu listovú, metafolin a jód, je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy do 12. týždňa tehotenstva. Prečítajte si viac o prípravku Femibion.
Femibion 2 Kyselina listová a Metafolin+DHA+Vitamín D3

Femibion 2 Kyselina listová a METAFOLIN

Prípravok Femibion 2 je určený tehotným ženám od 13. týždňa tehotenstva až do ukončenia dojčenia.

Zloženie a dávkovanie výživového doplnku Nosifol

Nosifol obsahuje v dennej dávke 2 g myo-inozitolu, 400 mikrogramov kyseliny listovej, zinok a vitaminy B6, B12 a D3. Teraz sa bližšie pozrieme, k čomu sú prospešné obsiahnuté zložky v prípravku.

Myo-inozitol – látka, ktorá dokáže pozitívne ovplyvniť rast a dozrievanie vajíčok (ovuláciu). Je súčasťou bunečných membrán
Kyselina listová (folát) – je vitamín B, ktorý je rozpustný vo vode, podieľa sa na delení buniek, podporuje rast zárodočných tkanív v tehotenstve, podieľa sa na tvorbe červených krviniek, syntéze DNA a na metabolizme bielkovín
Zinok – prispieva k plodnosti a má vplyv na funkciu pohlavného ústrojenstva i tvorbu hormónov. Zinok u mužov podporuje udržanie normálnej hladiny testosteronu v krvi
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) – prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, je nápomocný pri normálnej činnosti nervovej sústavy, funkcii imunitného systému a psychickej činnosti, prospieva k tvorbe cysteínu a napomáha k normálnemu energetickému metabolizmu
VitamínB12 – prospešný pre zníženie únavy a vyčerpania, prispieva k funkcii imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu, k látkovej premene homocysteínu, nápomocný pre normálnu psychickú činnosť a činnosť nervovej sústavy, podieľa sa na tvorbe procesu delenia buniek a prispieva k tvorbe červených krviniek
Vitamín D3 – tento vitamín sa podieľa na procese delenia buniek

Ďalšie prídavné látky sú plnidlo, celulóza, protihrudkujúca látka, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý
Odporúčané dávkovanie je užívať za deň 1 – 2 tablety, po dobu 3 mesiacov, pričom sa táto doba môže predĺžiť.

Nosifol 

NosiFol je výživový doplnok určený na podporu plodnosti žien i mužov. Obsahuje myo-inozitol (2g v dennej dávke) a kyselinu listovú (400 µg v dennej dávke), zinok a vitamíny D3, B6 a B12.

Nosifol Forte zloženie a dávkovanie

Výživový doplnok Nosifol Forte je prášok vo vrecúškach a má podobné zloženie ako vyššie spomínaný Nosifol. Obsahuje inozitol, kyselinu listovú (folát), zinok, betaín a vitamíny B6 a B12.

Inozitol je antioxidant, ktorý je súčasťou bunkových membrán. Patrí medzi vitamíny skupiny B. Stará sa o úspešnejšie vstrebávanie vitamínu skupiny E, podporuje metabolizmus mastných kyselín. Má vplyv na hormonálne procesy – redukuje úrovne luteinizačného hormónu v plazme, prolaktínu, testosterónu a pomeru luteinizačného hormónu a folikulostimulačného hormónu.
Betaín zvyšuje kyslosť žalúdočného prostredia, čiže sa postará o lepšie trávenie

Odporúčané dávkovanie je užívať za deň 1 – 2 vrecúška, po dobu minimálne 3 mesiacov, pričom cykly sa môžu opakovať. V prípade zistenia gravidity je odporúčané užívať tento doplnok po celú dobu tehotenstva. Spôsob užitia je jednoduchý, stačí vysypať a rozpustiť prášok vo vode, prípadne inej tekutine a vypiť.

Nosifol Forte

Výživový doplnok s inozitolom, kyselinou listovou (folát), zinkom, betaínom a vitamínmi B6 a B12. Je určený pre páry, ktoré chcú počať potomka. Vhodný pre mužov aj ženy.

Dôležité upozornenie výživového doplnku pre Nosifol i Nosifol Forte

Oba výživové doplnky nie sú vhodné pre deti, sú určené iba pre dospelých. Dbajte na skladovanie mimo dosahu detí. Odporúčané denné dávkovanie je nutné rešpektovať. Pri užívaní týchto doplnkov dbajte na pestrú a vyváženú stravu – nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Ak máte vedomosti o neznášanlivosti na niektorú z obsiahnutých látok, v takom prípade sa tento doplnok neodporúča užívať. A ak sa prejavia akékoľvek alergické reakcie, ihneď ukončite užívanie výživového doplnku.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred užívaním sa riaďte príbalovým letákom, ak neurčí váš lekár inak. Doba používania sa v prípade prípravku Nosifol Forte vzťahuje len na neotvorené a riadne uskladnené vrecúška výživového doplnku.

Cena za výživové doplnky Nosifol a Nosifol Forte

Cena za tieto výživové doplnky je variabilná. Nosifol možno na trhu kúpiť už od sumy 20,32€ a Nosifol Forte od sumy 20,50€.
Ak však hľadáte najvýhodnejšiu cenu za výživový doplnok Nosifol, odporúčame kúpiť cez overený internetový e-shop prezdravie.sk alebo lekarentriveze.sk. Oba obchody zaručujú rýchle dodanie produktu a garantujú kvalitu produktu.

Skúsenosti a recenzie s prípravkami Nosifol

Výživový doplnok Nosifol je známejší u susedných Čechov ako u nás. Na Slovensku sa pomaly dostáva do povedomia. Na slovenskej verzii Heuréky je málo recenzií, ale pozitívnych, ako napríklad tieto:

Výživový doplnok Nosifol pre podporu plodnosti

Na internete je množtvo diskusií o problémoch s otehotnením. Nejedna žena i pár rieši tento problém. Množstvo žien a mamičiek odporúča výživový doplnok Nosifol, ktorý je spomenutý vo viacerých diskusiách, napríklad aj na portáloch Modrý koník a emimino.cz.

Na Modrom koníkovi je i takáto pozitívna recenzia, kde už zrejme mamička potvrdzuje pozitívne účinky tohto výživového doplnku:

Recenzia Nosifol na Modrom koníkovi

Na spomínanom portáli emimino.cz je množstvo recenzií. Niektoré sú pozitívne, niektoré negatívne a niektoré ženy len s užívaním prípravku začali. Avšak po prečítaní všetkých recenzií môžem zhodnotiť, že výživový doplnok odporúča naozaj dostatočný počet mamičiek.

Recenzia na Nosifol na portáli emimino.cz

 

Výživové doplnky odporúčame nakupovať v odborných internetových lekárňach

dr max logo
logo prezdravie
najlekaren
lekáreň tri veže
5/5 - (17 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.