Pánska bunda – akú bundu by ste si mali zvoliť na výlet do hôr?                   

Už sa neviete dočkať. Budúci víkend sa chystáte či už na rodinný výlet alebo niekam na chatu poprípade na túru do hôr. Ak sa vyberiete na výlet niekam do hôr určite by ste nemali zabúdať na správne oblečenie. V horách sú často krát oveľa nižšie teploty na aké sme zvyknutý, preto by ste nemali zabúdať na to, že správna obuv a hlavne oblečenie sú neoddeliteľnou súčasťou každého výletu v horách. Veď predsa nechcete celý víkend mrznúť a následne ochorieť. Preto zvoľte tú správnu pánsku bundu napríklad aj z tejto ponuky https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-bundy-3398.html

V bunde, v ktorej sa rozhodnete ísť do hôr by ste sa v prvom rade mali cítiť dobre. Preto si môžete vybrať napríklad aj to akú dĺžku bundy si predstavujete. Niekto skôr preferuje kratšie bundy po pás. Niekto preferuje bundy, ktoré sú dlhšie.

Kapucňa zohráva pri zimných bundách do hôr taktiež dôležitú úlohu. V prípade ak začne husto snežiť alebo si zabudnete čiapku alebo začne fúkať silný vietor. Kapucňa je skvelým pomocníkom v taktom počasí. Nasadíte si ju na hlavu na sneh alebo vietor vám už nebije do tváre ako pred tým. Na výber máte napríklad jednoduché kapucne alebo kapucne s kožušinou. Ide iba o tom či chcete vyzerať štýlovejšie s kožušinou alebo chcete jednoduchú kapucňu. Ak by vám kapucňa zavadzala môžete si ju taktiež odobrať, keďže z mnohých búnd sa da kapucňa odobrať.

Na výber máte z veľké množstva pánskych búnd ako napríklad bundy alaska, lyžiarske bundy, softshellové bundy, ale aj v neposlednom rade obľúbené bombery.

Ak idete do hôr s tým, že by ste si radi v horách zalyžovali alebo idete do hôr na túru vyberte si lyžiarsku bundu. V takejto bunde sa budete cítiť voľne a nebude vás obmedzovať v pohybe. Ďalším druhom pánskej bundy, ktorú by ste si mali vybrať na výlet do hôr sú softshellové bundy. Aké sú výhody tohto materiálu a týchto búnd? Tieto bundy sú veľmi flexibilné. Veľmi dobre priľahnú na každú postavu. Ďalšou výhodou je to, že tento materiál je veľmi prevzdušnený. Ak sa spotíte tento materiál prepúšťa pot von, avšak v opačnom prípade neprepúšťa vlhkosť alebo vodu z vonku alebo v prípade, keď začne pršať alebo snežiť, bunda vám nepremokne. Taktiež ju môžete využiť aj pri športových aktivitách, keďže vás taktiež nebude obmedzovať v pohybe.

Už dlhší čas sú medzi pánmi obľúbené bombery. Bundy bombera vás určite zahrejte počas zimných dní. V takejto bunde budete určite vyzerať štýlovo aj v horách.

Pri najbližšej návšteve hôr sa nezabudnite dobre pripraviť hlavne čo sa týka oblečenia. Preto zvoľte bundu, ktorá bude prevzdušnená, zohreje vás a okrem toho v nej budete vyzerať aj dobre.

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.