Prechodné a športové oblečenie pre deti a dospelých. Zľavy, ktoré by ste mali využiť!

Máte deti? Určite významnú časť rodinného rozpočtu zhltnú výdavky na detské oblečenie. Mladší súrodenec síce dedí po staršom, ale najobľúbenejšie kúsky sú zväčša tak vydraté, že sa hodia akurát na handru. Ak teda potrebujete doplniť detský šatník o oblečenie na jeseň či zimu, využite letné zľavy.

Tak napríklad detské mikiny a vesty na lyžovanie od luxusných značiek Kjus alebo Obermayer sú momentálne v predaji namiesto pôvodných cca. 100 Eur za polovičnú cenu. Dieťaťu však najväčšiu radosť spravíte mikinou značky Lego Wear. Prečo? Veľmi pravdepodobne je fanúšikom niektorej z animovaných lego postavičiek, ako aj samotnej skladačky. Kolekcií oblečenia, a zároveň televíznych animovaných sérií je niekoľko: Lego Ninjago, Lego Friends, Lego Star Wars,… Print motívom na tričkách či mikinách sú, samozrejme, hlavní hrdinovia z TV seriálu. Staršie deti, alebo vás ako rodiča možno najviac zaujme kolekcia Lego Tec – multifunkčné outdoorové oblečenie na zimu z najmodernejších, vysoko odolných materiálov. Zahŕňa lyžiarske bundy, nohavice, ale aj funkčné fleesové mikiny, ktoré sú buď jednofarebné alebo s decentnými farebnými pásikmi. K tejto kolekcii sa žiaden konkrétny animovaný TV seriál neviaže.

Ešte pred zimou a lyžiarskou sezónou nás čakajú jesenné dni. Počasie môže byť slnečné alebo sychravé, no v každom prípade sa ochladí. Treba sa postarať o to, aby dieťaťu nebolo zima ani pri vonkajších voľnočasových aktivitách, či ceste do a zo školy na jeseň. Na tento účel výborne slúžia prechodné bundy a kabátiky. Mayoral detské bundy a kabáty sú momentálne lacnejšie o desiatky Eur! V ponuke nájdete rifľovú i koženú bundu – z materiálov, ktoré nikdy nevychádzajú z módy, predĺženú bundu, ktorá výborne kryje kríže, praktickú obojstrannú bundu, maskáčovú bundu, prešívanú bundu, nepremokavú bundu,… Skrátka, určite je z čoho vyberať!

Nezabudnite ani na seba – to čo vás bežne vyjdú nike tepláky, ktoré sú mimochodom tiež v zľave, teraz zaplatíte za celú teplákovú súpravu. A aby sa manžel necítil ukrivdený, rovno objednajte jednu aj pre neho. Vo všeobecnosti je teplákové oblečenie veľmi pohodlné na doma, pri prechádzkach s deťmi a pri športovaní. Avšak do kvality, komfortu, moderného strihu a celkového dizajnu nike teplákov sa zamilujete. Všetky kúsky sú z priedušných a ľahko udržiavateľných materiálov, vybavené praktickými bočnými vreckami a označené logom značky Nike. Niektoré majú zadné vrecko so zipsom, aby vám pri športe nevypadli drobnosti, ktoré potrebujete mať vždy so sebou. A/alebo zips na spodnej časti nohavice, ktorý slúži buď pre lepšie vetranie, prípadne sa dá nohavica rozšíriť, ak si chcete obuť vyššie topánky alebo nohavicu vyhrnúť.

Pri nákupe cez e-shop máte od určitého objemu objednávky zvyčajne dopravu zdarma.

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.