Prekrásne detské náušnice pre malé parádnice

Každé dievčatko sa už od útleho veku prehrabáva v maminej šperkovnici a skúša všetky možné kombinácie šperkov. Keď je ešte malá, nechávate ju, nech sa zahrá. Keď sa však z vášho malého dievčatka stane veľká slečna, požičiavanie šperkov bez dovolenia vám už také milé nepríde.

Ak máte doma malú slečnu a chcete jej kúpiť nové detské náušnice, poradíme vám, aké náušnice by ste svojej malej dcérke mohli kúpiť.

Bezpečnosť na prvom mieste 

Kedysi bolo samozrejmosťou kupovať náušnice pre deti už pri narodení. Dnes nechávajú mnohí rodičia rozhodnutie o prepichnutí uší a kúpe náušníc na samotné deti.

Ak ale hľadáte jemné náušnice pre deti, myslite v prvom rade na bezpečnosť. Náušnice nesmú byť príliš veľké a musia mať jednoduché zapínanie. Bezpečnosť šperku ovplyvňuje materiál, z ktorého je šperk vyrobený, tvar, zapínanie a samozrejme aj zdobenie.

Uprednostňujte zlaté náušnice 

Najkrajšími a zároveň najvyhľadávanejšími detskými šperkami sú šperky zo zlata. Mamičky svojim malým princezničkám kupujú krásne detské náušnice zo zlata a keď sú staršie, tak aj detské zlaté náhrdelníky. Odporúčame vám ale uprednostňovať skôr detské šperky zo zlata, ktoré nemajú príliš veľa kamienkov.

Zapínanie, ktoré zabráni strate náušníc

Pri náušniciach sa sústreďte najmä na kvalitu zapínania. Odporúča sa typ zapínania nazývaný „detská brizúra“. Tento typ zapínania bol vyvinutý práve pre detské náušnice. Zapínanie, čiže brizúra, sa nachádza vpredu náušnice. Na ozdobe náušnice je v hornej časti očko, do ktorého uchytíte pohyblivú časť brizúry. Takéto zapínanie je bezpečné a odporúča sa dávať deťom už od narodenia až do veku 6-8 rokov.

 

Obľúbená rozprávková postavička

Veríme, že vám tieto praktické rady pomôžu vybrať pekné detské náušnice pre malú princeznú. Ak má v poslednom období v obľube nejakú rozprávkovú postavičku, skúste jej v ponuke detských náušníc vybrať náušnice s obľúbeným rozprávkovým motívom.

5/5 - (1 vote)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.