Probiozym – rieši žalúdočné problémy. Prečítajte si viac o tomto prípravku

Obdobie leta prináša so sebou množstvo ťažkostí. V tomto období ľudia navštevujú kúpaliská, festivaly a tam holdujú rôznym nerestiam. Pečená klobása, hranolky, cukrová vata je na takýchto podujatiach viac než vítaná. Veď keď sme veľmi hladní a na kúpalisku, tak nebudeme hľadať reštauráciu , aby sme si dali nedeľný obed. Úplne nám postačí pečená klobáska, ktorú nemáme tak často a teda za prehrešok určite stojí.

Váš žalúdok tieto pochutiny určite s radosťou príjme a dokonca, aj keď si uvedomujete, že toto jedlo nie je práve najzdravšie, tak aj napriek tomu to risknete. Problém môže nastať v ten večer alebo v nasledujúci deň, kedy vám z chuti zjedená klobáska robí šarapatu vo vašom žalúdku. Za tieto problémy určité môže rozhádzaná mikroflóra. Probiozym Advance je výživový doplnok, ktorý podporuje správnu činnosť čriev a tiež prirodzenú mikroflóru, ktorá je zodpovedná za správne trávenie a fungovanie tráviacej sústavy.

Probiozym Advance

probiozym-skusenosti

  • unikátny výživový doplnok
  • podporuje detoxikáciu organizmu a zlepšenie stavu pleti
  • Aloe vera, rakytník, niacín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky a pomáhajú tak udržiavaťpleť zdravú–prirodzene krásnu
  • dodáva organizmu energiu
  • podporuje imunitný systém
  • recenzie zákazníkov

Zloženie Probiozym

Probiozym je svojim zložením úplne prírodným preparátom. Jeho zloženie pozostáva z Lactobacillus acidophilus, inulín, bromelaín, papaín a nechýba tiež aj ibištek, ktorý poznali na riešenie tráviacich problémov aj naše staré matere. Laktobacily obsahujú veľké množstvo živých kultúr, čo má priaznivý účinok na činnosť našich čriev a efektívne trávenie potravy. Probiozym tiež obsahuje aj mätu priepornú, ktorá je dôležitá na zabezpečenie prirodzenej obranyschopnosti a zlepšenie imunity. Žalúdočné problémy sú totiž často krát spôsobené aj rôznymi vírusmi a baktériami. Preto je dôležité zabezpečiť aj správne fungovanie imunitného systému, aby sa naše telo dokázalo brániť proti týmto radikálom.

Skúsenosti a recenzie s Probiozym

Skúsenosti s týmto výživovým doplnkom Probiozym sú pozitívne. Tablety pomáhajú naštartovať tráviacu sústavy, urýchľujú proces trávenia, priaznivo pôsobia na redukciu plynatosti a teda zabezpečujú pohodu a bezpečia vášmu žalúdku. Odporúčame ich užívať pravidelne, pretože jedna tableta pred vašim prehreškom váš určite nespasí a dobre fungujúce črevá a tráviaca sústava sú vašou istotou nielen na dovolenke, ale aj v pohodlí domova.probiozym-skusenosti

Produkt sa predáva aj v Česku, preto sú recenzie po česky.

Iné prírodné produkty Advance

Astaxanthin 

 

Ashwagandha

Colostrum Advancecolostrum-advance

Cena prípravku Probiozym

Cena tohto produktu sa pohybuje okolo sumy 12 €. Je to typická cena pre výživové produkty tejto značky. Predáva sa v balení obsahujúcom 60 tabliet, čo v konečnom dôsledku a pri pravidelnom užívaní predstavuje dva mesiace užívania. Originálna stránka probiozym.sk ponúka svojim verným zákazníkom aj dodatočné vernostné zľavy, čiže registrácia na tomto eshope sa konečnému spotrebiteľovi určite vyplatí.

 

advance
5/5 - (1 vote)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.