Push-up podprsenka a jej tajomstvá – Lacné podprsenky na trhu – Oplatí sa super push-up podprsenka alebo sú vhodnejšie vložky do podprsenky?

Push-up podprsenka sa stala veľmi obľúbenou medzi ženami každého veku. Existuje niekoľko dôvodov, prečo je tento druh podprsenky pre ženy tak obľúbený. Väčšina žien si vyberá tento typ podprsenky, pretože ide o perfektnú podprsenku, ktorá vám ponúka možnosť vizuálne väčších pŕs bez plastickej chirurgie. Ak chcete, aby vaše prsia vyzerali plnšie, takéto podprsenky sú pre vás tie práve!

push up podprsenka

Push-up podprsenka je najlepší vynález na svete

Podľa britskej štúdie je push-up podprsenka na 77. miestom medzi najlepšími a najdôležitejšími vynálezmi na svete. Podľa amerických žien je absolútnou víťazkou medzi objavmi módneho sveta! A my s tým súhlasíme,no nie? Pre malé prsia sa odporúčajú aj super push-up podprsenky, pričom pre väčšie predstavujú skvelú oporu obyčajné podprsenky nadvihujúce prsia.

Pozitívum aj pre väčšie prsia

Hoci je prospešným pre malé veľkosti pŕs, má tiež prínosy pre veľké veľkosti pŕs,  pretože nielen prsia pozdvihuje, ale tiež udržuje prsia v strede hrude tým, že vytvára miesto medzi dvoma prsiami. Je to alternatíva pre ženy, ktoré plánujú liečbu rozšírením prsníkov tým, že ich hruď je vizuálne väčšia ako jej skutočná veľkosť.

Náš tip: Široký výber podprseniek, vysokú kvalitu a spoľahlivosť nájdete v eshopoch: Astratex a Amiatex za najvýhodnejšie ceny.Astratex.sk recenzie Heureka.sk

Amiatex.sk recenzie Heureka.sk

Viac Informácii

Push-up vytvára naturálny vzhľad

Podporuje prsia žien a tiež ich tvaruje, podľa oblečenia. Push-up podprsenka bude mať vždy prirodzený efekt, ak vyberiete správnu veľkosť a štýl podľa vášho typu tela. Push-up podprsenka vyzdvihuje vašu dekoltáž, aby vyzerala ako prirodzená. Polstrovanú push-up podprsenku si môžete kúpiť z online obchodu s bielizňou. Nezabúdajte, že vložky do podprsenky vám tiež môžu mierne pomôcť vytvoriť prirodzený efekt pŕs a dokonca sú nápomocné pri dojčení.push-up podprsenka

 

Opora pre veľké veľkosti pŕs

Vzhľadom k tomu, že push-up podprsenky majú extra výplň, majú skôr podpornú funkciu než iné druhy podprsenky. Takže tie ženy, ktoré majú veľké prsia, môžu uprednostňovať push-up podprsenku pre ďalšiu oporu pŕs. Niektoré ženy s veľkou veľkosťou prsníka si však myslia, že takéto podprsenky môžu spôsobiť vizuálne väčšie veľkosti pŕs, ale pravda je taká, že tento typ podprsenky ponúka ďalšiu oporu a tiež pomáha ženám, ktoré mávajú bolesti chrbta kvôli väčšej veľkosti prsníkov.

push-up podprsenka

Vhodné pre špeciálne príležitosti

Ak sa chystáte na večierok, do diskotéky alebo na nejakú zvláštnu príležitosť, vaša podprsenka push-up vám pomôže, aby ste vyzerali zvodne. Nechajú váš hrudník predstavovať atraktívnu časť vášho tela, ktorá zaujme. A čo vám pridá na sebadôvere viac ako pocit, že ste atraktívna a najkrajšia na celej párty? Samozrejme, váš okúzľujúci vzhľad, ktorý dosiahnete bez akýchkoľvek plastických operácií, iba pomocou jednej podprsenky.

Nakupujte v overených eshopoch

Astratex logo
Amiatex.sk
dr max logo

 

Nastavte si limit

Nezáleží na tom, ako veľmi sa vám páči push-up podprsenka, ak je vaša dekoltáž dokonalá v každom kúsku oblečenia, nepoužívajte ich však každý deň. Tento druh podprsenky totiž často príliš pozdvihne prsia,  čo oslabuje spojivové tkanivo prsníka. Dnes viac výskumov ukazuje, že tie ženy, ktoré každý deň nosili push-up podprsenky, mali prsia menej pevné.

Pozor na výber veľkosti

Dobrá podprsenka vám poskytne oporu a vaše prsia nadvihne, no výber nesprávnej veľkosti alebo dokonca rôzne domáce praktiky na zväčšenie pŕs, akým je veľká podprsenka niečím vypchaná spôsobí, že vaše prsia budú vyzerať umelo, neprirodzene a ešte si aj môžete spôsobiť vážne bolesti chrbta a hrudníka. Čo všetko si môžete spôsobiť nesprávnou veľkosťou podprsenky?

 • bolesť chrbta
 • obmedzená alebo nedostatočná opora prsníkov
 • bolesť v dôsledku napätia
 • červené fľaky na koži
 • neustále je potrebné upraviť podprsenku

Tieto účinky však ani nemusíte pociťovať, preto si dávajte obrovský pozor na správny výber veľkosti podprsenky. A čo je okrem push-up podprsenky tohtoročným hitom? Prečítajte si v článku o samodržiacích podprsenkách.

Podprsenka Eva bardotEWAbardot push up podprsenka

 • vyberateľná Push-Up výstuž
 • podprsenka perfektne drží aj po odopnutí ramienok
 • stred nižší, ideálny aj do hlbokých výstrihov

Dámska podprsenka Fifii damska-podprsenka-fifii-push-up-black-violet-i24697

 • zdobené ramienka
 • kombinácia čipky a saténu

NUK Prsné vankúšiky ULTRA DRY

 • spoľahlivé
 • neviditeľné
 • dokonale hladký povrch

Dámska podprsenka Mehendi push up blackdamska-podprsenka-mehendi-push-up-black-i60966

 • košíčky v telovej farbe s čipkovanými detailmi
 • zapínanie na háčiky
 • všité kostice košíčkov

 Podprsenka DIM T-shirt Push-UpPodprsenka DIM T-shirt Push-Up

 • povrch košíčkov pokrýva hladké mikrovlákno
 • vhodná do hlbokých výstrihov
 • ramienka s dĺžkovým nastavením

5/5 - (28 votes)

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.