Renovix vlasový aktivátor. Recenzie, skúsenosti a zloženie prípravku.

Prešlo leto a vaše vlasy sú ako keby bez života. Časté slnenie, chlórovaná voda z bazénov a alergie zanechali vaše vlasy suché a bez výživy? Prišiel ten správny čas, aby ste svojim vlasom dodali potrebnú výživu – renovix. Letné účesy sú ľahké na prípravu, ale vaše nedbalé kučierky, rozstrapatené drdoly a vrkoče od výmyslu sveta vašim vlasom odoberajú lesk a kvalitu. Na konci leta častokrát dochádza k štiepeniu a lámaniu vlasov, v horších prípadoch k ich vypadávaniu. Na tieto príznaky sú citlivé nielen ženy, ale aj páni, tak nezanedbajte starostlivosť o vašu korunu krásy, kým nie je neskoro.

Renovix

  • unikátny výživový doplnok
  • podporuje detoxikáciu organizmu a odstraňuje škodlivé látky z organizmu
  • dodáva organizmu energiu
  • podporuje rast vlasov
  • podporuje imunitný systém
  • recenzie zákazníkov

 

Vlasový aktivátor

Renovix predstavuje vlasový aktivátor, ktorý svojím zložením prispieva k výžive vlasov, nechtov a tiež celého tela. Pravidelným užívaním dochádza k posilneniu korienkov a výžive celého vlasu, čo v konečnom dôsledku spôsobuje lesk, objem a pevnosť vlasu. Tieto vlastnosti sa hneď odrazia na celkovom vzhľade vášho účesu. Výhodou tohto vlasového aktivátora je tiež podpora rastu a v najhorších prípadoch aj zastavenie už existujúceho vypadávania vlasov. Vypadávanie vlasov je často krát spôsobené nedostatkom vitamínov a minerálnych látok v tele, prekonaním vážnejšieho ochorenia ( kedy sa telo potrebuje dať dokopy a dobiť sa množstvom minerálov a vitamínov) a tiež hormonálnymi výkyvmi, ktoré sa najčastejšie objavujú u žien počas tehotenstvom, po ňom alebo v období menopauzy.

Zloženie renovix

Renovix je výživový doplnok, ktorý neslúži ako náhrada stravy. Má blahodarné účinky na vlasy, pleť, nechty a tiež zuby. Pozostáva z komplexu bylín, ako napríklad rakytník, praslička, pŕhľava a obsahuje vitamíny ako zinok, biotín, niacín, ktoré sú veľmi dôležité pre podporu rastu a objemu vlasov. Svojim prírodným zložením nespôsobujú žiadne žalúdočné ťažkosti, avšak v období tehotenstva a dojčenia sa neodporúčajú.

Iné prírodné produkty Advance

Astaxanthin 

 

Ashwagandha

Colostrum Advancecolostrum-advance

Renovix na vlasy?

Renovix nie je určený len na vlasy. Svojím bohatým zložením má priaznivé účinky na celé telo. Podporuje rast vlasov, výživu tela, zlepšenie imunity, spevnenie nechtov a má priaznivé účinky aj na pleť, pretože obsahuje pivovarské kvasnice, ktoré sú bohaté na vitamín B a teda sú proti akné a tvorbe pupienkov na vašej tvári. Pravidelné užívanie prospeje nielen vaším vlasom, ale aj celému telu. Dodaním potrebných vitamínov a minerálnych látok docielite svieži vzhľad vašej pokožky, vlasov, nechtov a tiež podporíte aj svojho ducha. Budete sa cítiť sebavedomejšie a atraktívnejšie.

Skúsenosti s renovix

Skúsenosti s výživovým doplnkom Renovix sú veľmi pozitívne. Je však dôležité podotknúť, že užívanie jednej pilulky do týždňa vám neprinesie taký efekt ako pravidelné užívanie. Problémy s vlasmi a vlasovou pokožkou sú komplexné a teda dodávanie výživy je viditeľné až po ďalšom vlasovom cykle (jeden vlasový cyklus trvá cca. 3 mesiace). Preto je dôležité vydržať a poctivo užívať tento doplnok, aby ste už po prvých troch mesiacoch videli prvé zmeny na vašich vlasoch.

Renovix cena

Cena tohto výživového doplnku je v porovnaní s inými doplnkami veľmi výhodná. Balenie so 60 tabletami sa dá kúpiť už aj za 12,99€. Tento výživový doplnok odporúčame kupovať priamo od overeného výrobcu Advance Nutraceutics na jeho internetovej stránke, kde často poskytujú aj vernostné zľavy.

advance
5/5 - (6 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.