Viete, čo na Vianoce najviac poteší?

Vianoce sú sviatky radosti, štastia a rodinnej pohody. A hoci to nie je pravidlom alebo samozrejmosťou, očakáva sa aj odovzdanie daru. Krásne zabalený nápaditý darček je symbolom vďaka a úcty k obdarovanému, ktorý skrze darček vyjadrujeme. Viete, čo na Vianoce najviac poteší vaše členy rodiny?

 

Myslite na všetky

 

Tetušky, strýkovia, deti, rodičia, starí rodičia aj partner či partnerku. Pre každého sa nájde to pravé orechové. Že „mäkúšia“ nie sú už dávno v kurzu? Ale kdeže! Nápadité kúsky s veselým dizajnom z príjemných materiálov urobia radosť aj tomu najväčšímu odporcovi mäkkých darčekov.

 

Univerzálné a… hravé!

 

Typickým darčekom sú ponožky. Ako sa hovorí, spodnej bielizne a ponožiek nie je nikdy dosť. A tak podlhovasté mäkké balíčky menších rozmerov často vyvolávajú kyslý výraz. Zase tie  „fusekle“! Ale čo bys te povedali na farebné veselé ponožky s motívom zvierat alebo potravín? Dámske aj pánske ponožky John Frank ponúkájú pohodlie a kvalitu, bez ktorých sa celý deň skrátka nezaobídete. Prečo si nezlepšiť deň veselými ponožkami? Plameniaky, tučniaky, tukany, pizza, hamburger, pivo, donut alebo obyčajné bodky. Aké si vyberiete?

 

Hrejivé a slušivé

 

Atraktívnym županom môžete s kľudným srdcom obdarovať ako svoju babičku, tak aj manžela. Počas zimných večerov sa každý rád zababuší a relaxuje so šálkom čaju. Hebké savé materiály, originálné strihy a komfort. V ponuke máme ako župany značky Fantasy, tak aj kúsky zahraničných firiem. Ktorému dáte prednosť vy?

 

Zábavne a funkčne

 

Že obyčajne pyžamo vaše deti nepoteší? A čo tak zvieratkový overal? Alebo pohodlné bavlnené pyžamo s motívmi hrdinov rozprávok Disney? Detske overaly značky Fordville sú vyrobené zo sympatického materiálu, ktorý zahreje. Motív dráčika alebo kravičky si zamiluje nejedno dieťa. Dávate prednosť rozprávkam? Ľadové kráľovstvo, pejsek Snoopy, Šmolkovia, Transformers. Aká bude vaša voľba?

Intímne a sexy

 

Chceli by ste venovať svojej partnerke skutočne intímny darček, ktorý ju rozžiari?

Vyskúšajte sexy košieľky. Priesvitné ľahké materiály zvýrazňujúce ženské prednosti, čipky alebo mašličky urobia radosť nielen jej, ale aj vám, drahí páni.

 

Komfort na každý deň

 

Každý deň začína vhodnou voľbou oblečenie a dobrou náladou. Obe záležitosti spolu úzko súvisia. Aby  správne začal aj deň vášho partnera, základom je pohodlná spodná bielizeň. Žiadne ohrnujíci sa nohavičky, ktoré drú, židne nepríjemné materiály, v ktorých je horúco. Inšpirujte sa u známych módnych návrhárov a kúpte svojmu partnerovi kvalitne trenírky alebo boxerky.

Príjemne prebudenie aj zaspávanie

 

Budíte sa ráno do zimy? Ešte vám nezačala vykurovacia sezóna a nočný chlad je neznesiteľný? Obdarujte sa elegantným pyžamom, v ktorom budete vyzerať dobre a navyše sa zahrejete. Bavlnené materiály, sympatické motívy a rôzne strihy zaručujú spokojnosť všetkým obdarovaným!

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.