Vlastná fotografia aj na osuške

Možno ste to nevedeli, ale aj na uteráku alebo osuške môžete mať vytlačenú vlastnú fotografiu alebo nejaký pekný dekoratívny motív. HappyFoto ponúka takúto možnosť a je o ňu záujem.

Na osuške môžete mať vytlačené všetko, čo ste kedy odfotili alebo vytvorili v nejakom grafickom programe. Od fotky vášho psa, nádhernej prírodnej scenérie, panorámy mesta, fantasy postáv, po fotografie rodiny alebo nejaký abstraktný motív.

 

  • Výroba osušky je veľmi jednoduchá. HappyFoto ponúka až tri spôsoby, ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo mobilnou aplikáciou HappyFoto.

 

Návod na výrobu?

Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v podstránke Fotodarčeky a zložku Textílie. Následne si už ľahko vyklikáte všetko ostatné. V ponuke si môžete vybrať menšiu, obyčajnú osušku alebo väčšiu plážovú osušku. Tak isto si budete môcť zvoliť veľkosť uteráku.

  • Po vstupe do „výrobného“ prostredia sa vám zobrazí silueta osušky. Stačí vložiť fotografiu a je hotovo. Pre kreatvínejších je k dispozícii nepreberné množstvo clip artov, rôzne pozadia a orámovania. Doplniť budete môcť aj text.

 

  • Následne vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať vašu objednávku. Doba spracovania je 10 pracovných dní. 

 

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.