Už nechcete byť viac single? Poznáme miesto, kde si môžete nájsť ideálneho partnera

Nájsť si v súčasnosti dobrého verného partnera, s ktorým strávime zbytok svojho života, nie je také ľahké, ako si mnohé ženy myslia. Máme možnosť si to všimnúť aj na čoraz zvyšujúcom sa percente rozvedených párov a slobodných mamičiek, ktoré na výchovu dieťaťa ostali úplne samé.

Ak ste single a hľadáte dobrého partnera na celý život, skúste si ho hľadať napríklad na internetovej zoznamke.

 

Vyskúšajte jednu tematickú zoznamku

Internetové zoznamky sú veľmi odmietané. Napriek všetkému ich ale ľudia vyhľadávajú, či už zo zúfalstva, alebo len tak zo zvedavosti, aby skúsili, či sa im podarí nájsť si dobrého partnera. Ak si vyberiete jednu z tematických zoznamiek, zvýši sa šanca, že si nájdete sebe podobného partnera. Medzi tematické zoznamky patrí aj kresťanská zoznamka, v ktorej sa registrujú kresťansky založení ľudia hľadajúci kresťansky založeného partnera. Nenájdete tam nikoho, kto chce nezáväzný sex.

Medzi najznámejšie tematické zoznamky radíme tieto zoznamky – zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre rozvedených, zoznamku pre mackov a bacuľky, erotickú zoznamku, zoznamku pre rozvedených, zoznamku pre osamelých rodičov.

 

Jednoduchšie odmietnutie

V prípade, že si začnete s niekým písať a komunikácia sa nebude vyvíjať tak, ako ste si predstavovali, máte možnosť danú osobu slušne odmietnuť a ďalej si s danou osobou nepísať. Osobné odmietnutie je nepríjemnejšie nielen pre vás, ale aj pre danú osobu.

Zoznámenie prebieha cez internet a osobné stretnutie zorganizujete až vtedy, keď sa na to budete cítiť nielen vy, ale aj osoba, s ktorou si píšete.

 

Ak si vyberiete konkrétnu zoznamku z ponuky Topky Singles, máte väčšiu šancu stretnúť ideálneho partnera ako na verejných miestach – na diskotéke, v divadle, na koncerte, v bare.

Na stránke tejto zoznamky nájdete aj zaujímavé články v sekcii Magazín pre nezadaných a v prípade nízkeho sebavedomia môžete skúsiť bezplatnú psychologickú poradňu pre nezadaných.

5/5 - (3 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.