Avent fľaša – Štartovacia sada pre Vaše dieťa – Produkty Avent určite oceníte

Avent fľaša

Hoci sa väčšina mamičiek snaží dojčiť  čo najdlhšie, nie vždy sa to dá. Ak by malo k niečomu takému dôjsť, je veľmi dôležité rátať aj s možnosťou B.  Vtedy treba čo najrýchlejšie pripraviť dieťaťu náhradnú stravu a nakŕmiť ho pomocou dojčenskej fľaše. Na slovenskom trhu je čoraz viac populárna Avent  fľaša. Ak máte bábätko, ktoré budete čoskoro dojčenskú fľašu potrebovať, prečítajte si viac. Výber totiž nebýva jednoduchý a na trhu sa nachádza príliš veľa lacných napodobenín, ktoré môžu vášmu bábätku skôr ublížiť ako pomôcť zahnať hlad.

Užitočné produkty Avent

AVENT CUMLÍK

Avent parný mixér 4v1

AVENT Parný HRNIEC A MIXER

AVENT HRNČEK so slamkou 340 ml od 18 mesiacov otočný vrchnák obrázok

AVENT FĽAŠA Klasik+, PP 260 ml

Pri výbere dojčenských fliaš je dôležité dbať na materiál. Fľaše sú zvyčajne vyrábané z plastu alebo zo skla. Sklené fľaše sú jednoznačne hygienickejšie,  strava zostáva dlhšie teplá. Sú vhodnejšie v prvých mesiacoch života dieťaťa. V období, keď si už dieťa dokáž fľašu chytiť samé, je vhodná aj fľaša plastová. Nehrozí, že sa pri páde rozbije alebo poškodí. Hygiena sa však udržiava ťažšie, fľašu je nutné viackrát vymieňať. Podľa objemu sa fľaše delia na malé, stredné a veľké.  Veľkosť vyberáme podľa toho, aké je dieťa staré. Dôležitý je aj tvar. Fľaša musí byť dobre uchopiteľná do ruky, nesmie sa šmýkať a musí sa dať ľahko vyčistiť. Dôležitým doplnkom fľaše je aj cumeľ. Väčšina dnešných cumľov je označovaných ako „antikolikové“ , čo znamená, že znižujú počet vzduchových bublín a zabraňujú tak hltaniu vzduchu a následným bolestiam brucha.

Avent fľaša

Dojčenská fľaša Avent spĺňa takmer všetky kritéria dobrej dojčenskej fľaše. Denne sa o tom presviedčajú desiatky žien, ktoré sa so spokojnosťou delia s inými mamičkami na sociálnych sieťach. Čo teda spája všetky fľaše z radu Avent? Je to predovšetkým antikolikový  silikónový cumeľ, ktorý umožňuje prirodzené prisatie  dieťatka k fľaši, podobné prisatiu k bradavke. Kombinovanie dojčenia a prikrmovania tak dieťa skoro ani nerozozná. Silikónové cumle sú navyše trvácne, pričom si zachovávajú svoj tvar. Vzduch je pri kŕmení odvádzaný do fľaše a nie do bruška, preto nehrozí žiadna kolika. Široké hrdlo fľaše umožňuje ľahké plnenie a čistenie, vďaka tvaru padne Avent fľaša presne do ruky. Dokonalé vyčistenie a sterilizácia je dôležitá pred každým kŕmením z fľašky, baktérie sa totiž šíria neuveriteľnou rýchlosťou a vášmu bábätku môžu spôsobiť nepríjemné choroby.

 

Štartovacia sada Avent

Pred narodením bábätka je potrebné mať pripravené základné veci už doma. Medzi základnú výbavu by mala patriť novorodenecká štartovacia sada Avent, ktorá obsahuje dve fľaše Avent, cumlík a kefu na čistenie. S touto štartovacou sadou máte všetko pripravené na príchod bábätka aj na nečakané komplikácie s dojčením alebo prikrmovaním.

Avent – cumlíky, ohrievače fliaš, pohárik so slamkou

avent fľaša

Výrobcovia značky Avent ponúkajú aj širokú sadu doplnkov, ktoré sa zídu počas prvých mesiacov života bábätka, ale aj neskôr. Mať doma, niekoľko cumlíkov, je základ, pretože inak celej rodine hrozia bezsenné a preplakané noci.  Ohrievač na fľašu sa v domácnosti zíde taktiež, mamičky vedia, že spoliehať sa iba na materské mlieko nie je vždy tou najlepšou možnosťou. Pre staršie deti zas výrobcovia značky Avent ponúkajú. V parku, v škôlke ale aj doma – pitný režim treba dodržiavať neustále.

Produkty značky Avent nájdete vo viacerých dobrých lekárňach alebo aj v internetových obchodoch. V nich nájdete široký sortiment nielen certifikovaných fliaš , ale aj cumlíkov, ohrievačov, a pohárikov, ktoré v domácnosti s bábätkom jednoznačne nesmú chýbať. Pozrite si  niektoré typy, ktoré pre vás vybrala naša redakcia.

Užitočné produkty Avent

AVENT CUMLÍK

Avent parný mixér 4v1

AVENT Parný HRNIEC A MIXER

AVENT HRNČEK so slamkou 340 ml od 18 mesiacov otočný vrchnák obrázok

AVENT FĽAŠA Klasik+, PP 260 ml

 

 

Kde kúpiť ďalšie produkty Avent?

 

dr max logo
andreashop
feedo


market 24


bambino

5/5 - (20 votes)

One Comment

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.