5 dôvodov, prečo nakupovať deťom v Anglicku

Milé mamičky! Vieme, že pre svoje deti chcete len to najlepšie. A to aj pokiaľ ide o kvalitu oblečenia, hračiek alebo kozmetiky, ktorú im kupujete. Vedeli ste však, že kvalitné veci nemusia byť vždy tie najdrahšie? Ak nie, zoznámte sa s nákupmi pre deti v Anglicku! Prečo je to výhodné a ako na to?

Prečo sú nákupy v Anglicku výhodné

Pravdaže, nechceme haniť slovenské obchody a slovenský tovar. Aj u nás sa už nájde množstvo kvalitného oblečenia, hračiek a kozmetiky pre deti. No treba povedať, že ak nechcete nakupovať u „Číňana“ a chcete svojmu dieťaťu dopriať niečo lepšie, na Slovensku si za takýto tovar poriadne priplatíte. V Anglicku to tak však nie je. Ako je to možné? Prečítajte si 5 hlavných dôvodov, prečo sú nákupy v Anglicku a najmä v anglických e-shopoch výhodné.

  1. Neplatíte DPH!

Prezradíme si to hneď v úvode. V Anglicku totiž platí zákon, že tovar, ktorý je určený pre deti do troch rokov, nepodlieha DPH. Že už máte väčšie dieťa? Ani v tom prípade nemusíte smútiť. Zníženú sadzbu DPH má aj tovar pre staršie deti. Ide najmä o rôzne učebné pomôcky, či náučné hračky. Pre deti do troch rokov je však bez DPH všetok tovar. A to sa naozaj oplatí!

  1. Výhodná cena/výpredaje

Samozrejme, s nulovou, prípadne zníženou sadzbou DPH, je cena tovaru omnoho výhodnejšia. Zaujímavé sú však aj rôzne výpredaje. Ak budete sledovať svoj obľúbený e-shop, na sezónny výpredaj určite natrafíte. A to najmä v lete, koncom novembra (tzv. black Friday) alebo po Vianociach. Ceny sú vtedy naozaj doslova minimálne a často výrazne nižšie ako u nás!

  1. Vysoká kvalita

Myslíte si, že za tých „pár šupov“ dostanete tovar pochybnej kvality? Mýlite sa! Takýto tovar by v Anglicku predsa nikto nekupoval. Aj pri tých najlacnejších kúskoch sa stále bavíme o dobrej kvalite.

  1. Ohromný výber

Nech už hľadáte čokoľvek, buďte si istí, že v anglických e-shopoch to nájdete. Veď len anglický e-bay ponúka doslova milióny položiek! Výber je teda skutočne ohromný a určite nájdete všetko, čo potrebujete. Alebo aj to, čo nepotrebujete!

  1. Výhodná doprava

Premýšľate, ako nakúpený tovar dopraviť domov? Najmä v prípade, ak niektoré anglické e-shopy nezasielajú do zahraničia? Alebo sa vám cena poštovného zdá privysoká? Riešenie je naozaj jednoduché. Nechajte si tovar poslať na adresu prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko v Anglicku. Pokojne si môžete nakúpiť z viacerých e-shopov. Maťko a Kubko vám vaše objednávky zabalí a ako jednu zásielku za výhodnú cenu doručí až k vám domov.

Rozhodli ste sa aj vy potešiť svoje dieťa krásnou hračkou, či kvalitným oblečením z Anglicka? Smelo do toho!

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.