Dupačky a polodupačky ako praktické oblečenie pre novorodencov. Vyberáme pre chlapčekov i dievčatká.

Túto stránku si práve prezerá ľudí.

Dupačky patria k jedinečným kúskom oblečenia, ktoré rodičia zaobstarajú pre svoje detičky. Tvoria dôležitú súčasť detského oblečenia a sú skvelé vďaka tomu, že naše dieťa sa z nich nemá možnosť vyvliecť. Druh touto oblečenia je nohavicovou časťou spojený s vrchným dielom. Tiež na dupačkách sú ramienka, ktoré majú traky buď na gombíky alebo na cvočky.

Predstavujú najpredávanejšie a najobľúbenejšie oblečenie pre bábätka. Slúžia vášmu bábätku cez deň, ale aj v noci na spinkanie sú pohodlné. Chránia nožičky a chrbátik vášho dieťatka pred prechladnutím.

 

Najlepšie dupačky pre novorodencov sú tie, ktoré sú s patentkami v rozkroku. Umožnia rýchle a jednoduché prebalenie novorodenca bez vyzliekania.

Náš tip: Vybrali sme pre Vás krásne dupačky z overených obchodov.

              G-MINI dupačky

feedo
              Lafel dupačky

 

bambino
             G-MINI dupačky Krtek

market24-sk
             Pinokio Dupačky

bambino
             JACKY Dupačky

feedo

 

 Výhody dupačiek pre detičky

  • Dupačky obsahujú dokonca aj “ponožky”. Nemusíte sa báť, že vaše dieťa bude behať po byte, či dome bosé, nemáte starosti ani vy a vaše bábätko ani neprechladne od nožičiek.
  • Plač, hnev a trápenie nášho bábätka aj to spôsobuje obliekanie. Avšak dupačky sú praktické a ich navliekanie je rýchle.
  • Kvalitný materiál, dlhá trvanlivosť. Aj po desiatom opratí dokážu dupačky držať svoj imidž a veľkosť tiež ostáva nezmenená.
  • Nášivky, nápisy, vzory aj to tvorí dupačky. Detičkám obrázok alebo nejaký vzor rýchlo vyčarí úsmev na tvári. Dnes sú tiež v ponuke dupačky s menami a tiež aj sami môžete rozhodnúť o predlohe vašich vysnívaných dupačiek pre vaše dieťa.
Pinokio dupačky

• Obľúbená značka Pinokio vyrába oblečenie pre deti do piatich rokov.

• Ich produkty sú certifikované a vyrobené s tých najkvalitnejších materiálov.

• Estetický vzhľad sa neustále rozširuje o nové krásne motívy.

 

Veľký výber dupačiek Pinokio s nápismi a peknými obrázkami nájdete v overenom e-shope Bambino.sk

 

 

 

Viac Informácii o produkte

 

Detské dupačky alebo polodupačky?

Polodupačky patria tiež k prvému oblečeniu vášho dieťaťa. Sú to tzv. “prvé gate” dieťatka. Majú uzatvorenú špičku podobne ako dupačky, avšak polodupačkám chýba vrchná časť oblečenia. Pás polodupačiek je zväčša vyvýšený a netlačí na bruško bábätka, sú veľmi pohodlné.

Avšak dupačky sú praktickejšie z dôvodu, že spolu tvoria  spodnú aj vrchnú časť. Pretože pri polodupačkách musíme riešiť vrchnú časť oblečenia a dupačky sú akoby dva v jednom.

Ewa Klucze Dievčenské polodupačky

•  Značka Ewa Klucze prišla na trh v roku 1998.

•  Produkty sú bezpečné, kvalitné a majú originálny styling.

•  Sú certifikované ako “Safe for Baby”

 

 

 

 

 

Viac Informácii o produkte

Aké farby, strih a materiál dupačiek je vhodný pre bábätko?

  • Pre bábätko sa odporúča používať bledé, svetlé farby. Tmavé odtiene, ako tmavomodrá, čierna alebo bordová môžu pôsobiť na detskú pokožku dráždivo. Bledé farby predstavujú akúsi istotu a detičkám sa hodia.
  • Dôležitú rolu zohráva výber materiálu, z ktorého sú dupačky zhotovené. Nevhodné sú hlavne syntetické vlákna, ktoré zabraňujú pokožke dýchať a dieťatko sa v nich rýchlo spotí. Najlepším materiálom je kvalitná čistá bavlna. Je príjemná na dotyk a na nosenie, dá sa ľahko vyprať a skvelo saje pot.
  • Keďže malé bábätka je potrebné často prezliekať, tak musíme klásť dôraz na správny strih. Dupačky nám umožňujú rýchle rozopínanie v rozkroku, čo zabezpečuje rýchle prezliekanie. Pozornosť je treba venovať aj šírke a dĺžke oblečenia, príliš úzke alebo krátke veci môžu bábätko škrtiť a necíti sa v nich dobre.

Dievčenské dupačky s krátkym rukávom

Súprava tričko+dupačky so sukničkou

dupačky pre dievča

•  Vhodné do teplého letného, jarného dňa.

•  Vyrobené z čistej bavlny.

 

 

 

Viac Informácii o produkte

 

Dupačky s menom

Neviete vymyslieť darček pre bábätko vašej kamarátky, či pre svoje krsniatko? Ideálnym darčekom sú aj dupačky s menom. Bábätko ich využije a k tomu sú originálne.

 

Elektronické dupačky ochránia dieťa pred SIDS

SIDS alebo syndróm náhleho úmrtia nášho bábätka spôsobuje nočné mory všetkým rodičom. Na zmierenie obáv pomôžu dupačky so senzorovým systémom. Základom touto senzorového systému plošné spojky s rozťahovateľnou doskou, veľmi dobre priliehajú k telu dieťatka. Celý tento systém je pripevnený k detským dupačkám. Dokážu monitorovať dýchanie dieťaťa podobne ako monitor dychu a pri náhlej zmene dýchania vydávajú signál, ktorý upozorní rodičov.

Pozrite si širokú ponuku overených e-shopov pre deti. Nech hľadáte akékoľvek veci pre vaše dieťa, určite nájdete také, ktoré vám padnú do oka.

feedo
market24-sk
bambino

 

 

 

5/5 - (19 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.