Afrodiziakum, povzbudí a opantá vaše zmysly. Zvýši chuť po sexe a spríjemní posteľové hrátky. Ktoré si vybrať?

Afrodiziakum je veľmi populárna stimulujúca látka, ktorá pôsobí na naše zmysly. Povzbudzuje túžbu po sexe a zintenzívňuje jeho priebeh. Taktiež ako spôsobuje stimulácie mysle, účinne povzbudí aj zmysly a to sluch, zrak, hmat, čuch.

Túto magickú látku poznáme už dlhé roky. V starovekom Grécku bola tvorená podobou rôznych rastlín a výťažkov z nich. Opantanie mysle, dokonca aj zlepšenie nálady,  to všetko vyvolá táto látka. Vytvorí vo vašej mysli divoké chúťky a ocitnete sa vo vzrušujúcom dobrodružstve.

Najlepšie afrodiziaká

Erex24 

Zerex

zerex-klasik

eJoy

ejoy

Aphrodisia

Clavin 

  • zintenzívňuje sex
  • pomáha dosiahnuť silnú a kvalitnú erekciu
  • obsahuje prírodné zložky

 

Afrodiziaká poznáme v prírodnej forme, ale v lekárni nájdete aj v podobe kvapiek alebo tabletky. Avšak všetky druhy zaručia jednoznačnú chuť na sex a budete pociťovať skvelú náladu. Známe sú aj olejčeky na telo, šampóny či peny do kúpeľa.

Najznámejšie afrodiziaká

Koreniny

Tieto prírodné afrodiziaká využívame dennodenne, a ani nevieme aké účinky majú na naše telo. Sú chutné a môžeme ich pridať do každého jedla. Je ľahké ich získať a taktiež majú pozitívne účinky na naše zdravie. Patria sem koreniny ako škorica, okrem svojej krásnej vône zabezpečí aj väčšiu chuť po sexe. Ďalšími sú napríklad vanilka, rozmarín, čierne korenie, mäta, zázvor, či muškátový oriešok. Medzi najintenzívnejšie a najviac účinné koreniny patrí čili, svojou ostrosťou extrémne zvýši hladinu endorfínou.

Med

Sladkastá chuť a dobrá chuť. Využijete ho pridaním či do sladkého jedla alebo aj na osladenie nápoja. Pridajte ju aj k vašim posteľovým hrátkam a jednoznačne nenastane situácia v ktorej prídete o dostatočné nabudenie.

Ovocie

Z jeho mnoho druhou si každý z vás určite nájde to svoje obľúbené. Príkladom sú sušené ďatle, ktoré majú magicky priaznivé účinky. Taktiež veľmi účinné sú banány, jahody, ale aj ananás. Chutné a k tomu aj exotické vám prinesie aj silnejšie erotické chvíle.

Čokoláda

Ideálna je z vysokým obsahom kakaa, kedy prináša najväčšie množstvo endorfínou a serotonínov. Tieto látky veľmi pozitívne vplývajú na sexuálnu stimuláciu.

Intímny sprchový gél s afrodiziakom

afrodiziakum-pre-zeny

  • unisex sprchový gél
  • obsahuje prírodné afrodiziaká
  • čistí a hydratuje pokožku
  • zanecháva vzrušujúcu vôňu

Viac Informácií o produkte

Afrodiziakum pre muža

K najlepším afrodiziakom pre muža patrí čokoláda, yohimibín, arginín, Viagra, či Muira Puama. Ideálna je čistá čokoláda, obsahuje serotonín a psychostimulant Phenylethylamine, ktorý vytvorí rozkoš, radosť a dokonalé vzrušenie. Vrcholom čokolády sú endorfíny, hlavne vďaka ním sa sexuálne túžby zosilňujú.

Yohimibín, rastlinný a prírodný. Z ďalekého až západoafrického stromu. Má však mnoho vedľajších účinkoch.

Arginín nájdete v bežných surovinách ako syr vajcia, ale aj mäso. Obsahujú oxid dusnatý, ktorý zvýši prietok krvi do penisu a vytvorí dlhotrvajúcejšiu erekciu.

Odporúčané riešenie na váš problém: eJOYejoy foto

eJoy vás podporí v tých najintímnejších okamihoch. S prípravkami na podporu erekcie nemusíte riskovať svoje zdravie. eJoy je toho dôkazom: absolútne bezpečný produkt so zaručenou účinnosťou.

Otestovali sme ho tu!

tlačidlo

 

Afrodiziakum pre ženu

Afrodiziaka pre ženy, ktoré prinášajú pozitívne účinky sú hlavne Senovka grécka, arginín, Tribulus. Senovka grécka zosilní pohlavné hormóny, ktoré tiež zväčšia prsníky. Veľmi obľúbený je aj ženšen, ktorý je cennou bylinou a revitalizuje organizmus. Arginín zvýši vlhkosť vagínya stimuluje orgazmus.

Najsilnejšie afrodiziakum

Medzi najlepšie účinné afrodiziakum bez vedľajších účinkoch patrí Zerex.

Spojenie všetkých silných afrodiziák uspokojí vaše všetky najtajnejšie túžby. Prírodne zloženie obsahuje mnoho potrebných aminokyselín. Prináša aj látky ako Tribulus Terrestris, ktoré zvýšia plodnosť a sexuálny výkon. Zaručí vzrušujúce šialenstvo pri ktorom zažijete príjemné chvíle.

Španielske mušky

spanielske-musky

Účinné, populárne afrodiziakum určené pre ženu, ale aj muža. Táto účinná látka pochádza z hmyzu menom Pľuzgiernik lekársky. Dnes sa nazýva aj kantardín. Je tzv. syntetická látka. Spôsobuje dráždenie ženského močového mechúra a trubice. Taktiež spôsobuje celkové prekrvenie pohlavných orgánov. Je nutné si dávať pozor pri jej dávkovaní. Postačí len pár kvapiek a ideálne je mať po užití deň pauzu. Je to produkt z Španielska, ale je jednoduché ho nájsť aj na Slovensku. Avšak v lekárni ich nenájdete, je potrebné ísť do predajní s erotickými pomôckami.

Viac Informácií o produkte

 

 

Kde kúpiť tie najlepšie afrodiziaka

Produkty, ktoré vám prinesú rozkoš a navýšia chuť po milovaní nájdete v kamenných predajniach z erotickými pomôckami. Overené a veľmi diskrétne sú aj internetové e-shopy ako:

ejoy
isexshop
kondomshop
intimnenakupy
5/5 - (2 votes)

Komentáre

  1. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.