Hra, ktorú milujú aj dnešné deti

Je zbytočné vyvracať tvrdenie, že hračky, ktoré sa kedysi vyrábali a s ktorými sme sa hrávali ešte my, boli kvalitnejšie ako tie, čo sa vyrábajú dnes. Predsa len sú hračky, ktoré majú históriu a aj dnešné deti ich milujú. Nepochybne sem patria bábiky Barbie, Lego, ale aj puzzle. Práve puzzle je hra, ktorú milujú nielen mladšie generácie.

Detské puzzle

Sú vhodné pre malých aj veľkých

Pre maličké batoľatá nie sú vhodné, nakoľko malé dieliky by mohli pri chvíľke nepozornosti prehltnúť. Pre staršie deti od troch rokov sa vyrábajú drevené puzzle s menším počtom dielikov. Zo začiatku dieťatko pravdepodobne nebude vedieť, ako sa tieto puzzle skladajú. Odpozorovaním však zistí, ako. Ukážte dieťatku, ako sa drevené puzzle skladajú a uvidíte, že behom chvíle to bude skúšať samo. V tomto veku dieťatko rado napodobňuje a opakuje. Nie sú zdravotne nezávadné a nemusíte sa báť, keď ich dieťatko bude dávať do úst.

Moja rada:Pozrite si ponuku špecializovaných e-shopov pre deti. Nech hľadáte čokoľvek pre Vaše dieťa, sľubujem Vám, že v týchto obchodoch to určite nájdete

market 24
feedo
bambino

Všeobecne puzzle sú vhodné pre malých, ale aj veľkých, čiže ak neviete, čo vášmu drobcovi kúpiť pod vianočný stromček,kúpte mu detské puzzle.

Detské puzzle- môžete si ich zlepiť a zarámovať

Keď detské puzzle poskladáte, môžete si ich špeciálnym lepidlom na puzzle zlepiť a následne dať zarámovať a zavesiť na stenu ako obraz. Ak má vaše dieťatko obľúbenú filmovú postavičku a náhodou natrafíte na puzzle s ňou, kúpte ich, poskladajte, zarámujte a zaveste ich do detskej izbičky.

Vytvorte si dobrú podložku na skladanie

Ak si kúpite tisíc a viac dielikové puzzle, nezabúdajte si vytvoriť dobrú podložku, na ktorú budete puzzle skladať. Podľa rozmerov puzzle si pozliepajte viacero výkresov, poprípade použite rovný nepoškodený tvrdý papier, ktorý udrží poskladané dieliky pokope, aj keď ho zdvihnete/ posuniete.

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.