Fykotin – zbavte sa svojich nadbytočných kíl raz a navždy. Zloženie, skúsenosti a diskusia k prípravku

Máte problém s nadváhou? Fykotin vám pomôže skoncovať s vašimi nadbytočnými kilogramami. Samozrejme, že to nie je zázračná kúra, vďaka ktorej schudnete, aj keď sa budete napchávať nezdravým jedlom. Je to 100%-ný prírodný produkt, ktorý je vhodný na podporu chudnutia, avšak treba poznamenať, že základom každého chudnutia je úprava životosprávy a cvičenie. Kombinácia správnej životosprávy, cvičenia a účinného prípravku na chudnutie vám zabezpečia naozaj úžasné výsledky v chudnutí.

Fykotin (60 tabliet)

Fykotin Forte (120 tabliet)
Fykotin Extra Forte 

(180 tabliet)

Zloženie prípravku Fykotin

Prípravok Fykotin prešiel dlhým procesom vývinu v USA a  je vyrobený z čisto prírodných zložiek, ktoré sú známe vďaka svojim účinkom pri podpore chudnutia. Vďaka optimálnemu dávkovaniu je medzi obsiahnutými zložkami dosiahnutý synergický účinok.

ADVANCE Garsin
garsin

 • 8 účinných prírodných látok
 • garancia najnižšej ceny v eshope
 • podporuje metabolizmus a spaľovanie tukov
 • prispieva k správnemu tráveniu
 • recenzie spokojných zákazníkov

Všetky zložky v prípravku podporujú reguláciu glykemického indexu, čo znamená, že ak je hodnota nízka, potom je i hladina cukru v krvi nízka a nekolíše, čiže človek nemá neustály pocit hladu. Sú to nasledovné zložky:

 • Výťažok z modrých rias (Spirulina turpin) 1 tableta/37 mg – zdroj života na Zemi, produkujú kyslík a prispievajú k pohlcovaniu uhlíka z atmosféry. Sú skvelým antioxidantom, je pomocníkom pri chudnutí, prispieva k normálnej hladine cukru v krvi, nápomocné pre imunitný systém a navyše podporujú i vitalitu.
 • Výťažok z červených rias Gracilanci (Gracilaria verucosa) 1 tableta/75 mg – nazývané aj Ruduchy (Rhodophyta), možete nájsť vo vodách bohatých na živiny, napríklad v zálivoch alebo ústí riek. Zohrávajú úlohu pri okysličovaní (vedecky dokázané), napomáha pri detoxikácií, podporuje imunitný systém a má i preventívnu funkciu v organizme proti infekciám.
 • Výťažok z jastrabníka chlpánika (Hieracium pilosella) 1 tableta/45 mg – tuto bylinu z čeľade zložnokvetných (Compositae) môžete nájsť v Európe na suchých a vyprahnutých miestach. Rozkvitnutá je žltej farby a má chlpatú byľ, ktorá je zakončená úborom. Má antiinfekčné a adstringentné účinky, prečisťuje organizmus, povzbudzuje chuť do jedla, má nielen liečivý, ale i čistiaci účinok a pôsobí močopudne a navyše podporuje odtok žlče do čreva.
 • Výťažok z jalovca (Juniperus communis) 1 tableta/50 mg – je krík Borievka obyčajná, ktorý dorastá až do výšky 4 – 10 metrov. Vyrastá na vresoviskách a v lesoch na vápenatých pôdach. Jeho šišky modrofialovej farby si môžete pomýliť s bobuľami, listy má ostnaté. Plody majú 3 účinky – dietetické, stomachické, čiže podporujú chuť k jedlu a tráveniu a posledné diuretické účinky.
 • Výťažok z ginkgo biloby (Ginkgo Biloba) 1 tableta/50 mg – tento strom má čínsky pôvod, objavil sa zhruba pred 280 miliónov rokov (40 miliónov rokov pred dinosaurami). Má nespočetné množstvo využití napríklad na úrovni krvného obehu, rozširuje cievy, má schopnosť reaktivovať bunky (vedecky dokázané) a navyše má aj detoxikačné účinky.
 • Výťažok z brezy trpasličej (Betula pendula Roth.) 1 tableta/50 mg – tento krík nájdete v arktických oblastiach a zaujímavé je, že je pozostatkom z doby ľadovej v horských oblastiach Európy, patrí do čeľade brezovitých. Jeho 3 časti – miazga, listy a kôra majú diuretické, detoxikačné a prečisťujúce účinky. Navyše podporuje nielen trávenie, ale priaznivo ovplyvňuje i funkciu obličiek

Ďalšie prídavné látky v prípravku Fykotin sú nasledovné: plnidlá mikrokryštalická celulóza a fosforečnan vápenatý, stabilizátor chlorid draselný, stearan horečnatý (emulgátor), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka).

Fytotín a jeho výhody

Preparát na podporu chudnutia a úbytok tuku

Vedľajšie účinky a dôležité upozornenia prípravku Fykotin

Vedľajšie účinky prípravku Fykotin neboli preukázané. Dôležité však je spomenúť, že prípravok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a ani pre deti. Taktiež sa nedoporučuje užívať osobám, ktoré majú vysoký krvný tlak a osoby s ochoreniami srdca či psychickými poruchami.

Ak sa u vás pri užívaní tohto prípravku objaví nejaká alergická reakcia či precitlivenosť, ďalej neužívajte tento prípravok. A ak užívate nejaké ďalšie lieky, odporúča sa poradiť sa s vašim lekárom alebo lekárnikom.

Skladujte prípravok na suchom a tmavom mieste s maximálnou teplotou do 25 °C, hlavne  mimo dosahu detí. Treba dbať na vedomie, že Fykotin nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy, takže treba dbať na dostatočné stravovanie.

Kde kúpiť Fykotin a jeho cena

Lekáreň na kúpu neodporúčame, pretože najviac sa oplatí prípravok Fykotin zakúpiť u oficiálneho distribútora, ktorý ponúka nasledovné garancie a výhody:

 • Výhodná cena
 • Dodanie tovaru do 48 hodín
 • Originalita prípravku
 • Záruka vrátenia peňazí

Fykotin (60 tabliet)

Fykotin Forte (120 tabliet)
Fykotin Extra Forte 

(180 tabliet)

Diskusia a skúsenosti s užívaním prípravku Fykotin

Na internete nájdete veľké množstvo príspevkov a recenzií na kadejaké zázarčné prípravky podporujúce chudnutie. Nezabúdajte však, že nestačí len užívať tablety či kúru, aby ste dosiahli svoju vysnívanú hmotnosť. Keby také tabletky skutočne existovali, každý jeden človek na svete by bol chudý. Dôležité je zapojiť aj nejaký ten pohyb a nastaviť si správny jedálniček (úprava životosprávy), respektíve dbať na zdravý životný šýl.

Pozrime sa teraz na konkrétne recenzie na tento prípravok. Napríklad na stránke oficiálneho distribútora si zákazníci chvália tento prípravok, dokonca už po mesiaci zaznamenali prvé stratené kilogramy:

Recenzia na Fykotin na stránke oficiálneho distribútora

Je síce pravda, že máloktorý výrobca si dá na internet zlú recenziu, preto sme sa pozreli i na ďalšie recenzie. Po prehľadaní na internete som natrafila i na konkrétnu diskusiu na portále Modrý koník na spomínaný prípravok Fykotin, kde sa jedna mamička pýta, aké majú ženy reálne skúsenosti s týmto prípravkom. Niektoré ženy odpovedali, nech si radšej kúpi tenisky a behá, iné že je to marketingový ťah a taktiež sa jedna mamička vyjadrila, že pomôžu rýchlejšie spáliť tuk, ale samozrejme, treba zmeniť stravovacie návyky.

 

Recenzia na portále Modrý koník na produkt Fykotin

 

Preto odporúčame nielen užívať tento prípravok, ale i zmeniť vaše každodenné stravovanie, zaradiť do jedálnička viac ovocia a zeleniny a začať sa troška viac hýbať. Kombináciou prípravku Fykotin, optimálnej stravy a pohybu dosiahnete želané straty na hmotnosti a úbytku tuku.

Lekáreň ponúka tieto produkty na podporu chudnutia

V lekárňach je dostupných množstvo výrobkov a výživových doplnkov na podporu chudnutia a straty tuku. Vybrali sme pre vás pár výživových doplnkov, ktoré sú čisto na prírodnej báze a teda nemajú negatívny vplyv na váš organizmus:

Lipoxal effect

Výživový doplnok na kontrolu telesnej hmotnosti so zeleným čajom, L-karnitínom, guaranou, ženšenom, synefrínom a konjacom

 

ReduXs

Výživový doplnok, ktorý pomáha schudnúť rýchlo a natrvalo. Obsahuje niekoľko bylinných extraktov a ďalších ingrediencií podporujúcich chudnutie

 

Chilliburner Tablety s rastlinnými extraktmi. Výrobok z chilli papričiek vhodný na chudnutie, spracovaný patentovanou technológiu do mikrokapsúl, ktoré chránia tráviaci trakt a ústnu dutinu pred podráždením.
XLS Medicalxls medical Výživový doplnok pre kontrolu vašej hmotnosti. Veľmi dobre znášaný užívateľmi
5/5 - (6 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.