MenActive podporí hladinu testosterónu. Dávkovanie, skúsenosti a účinky tohto výživového doplnku

MenActive je výživový doplnok, ktorý je vhodný pre podporu hladiny testosterónu. Ak má muž nedostatok hladiny testosterónu, vtedy dochádza k andropauze alebo inak povedané k mužskému prechodu či syndrómu mužského starnutia.

Andropauza

Andropauza je proces, kedy v mužskom organizme prebiehajú fyzické a psychické zmeny, ktoré sú vyvolané poklesom tvorby testosterónu. Testosterón vplýva na mnohé procesy v organizme, ktoré súvisia so sexualitou, ako sú:

 • Libido a chuť na sex
 • Sexuálna výkonnosť
 • Nástup a udržanie erekcie
 • Pocity vzrušenia

Ak teda muž trpí nízkou hladinou testosterónu, výrazne je tým ovplyvnený i jeho sexuálný život.

Menactive sa postará o kvalitnú erekciu

menactive

 • 8 účinných prírodných látok
 • garancia najnižšej ceny v eshope
 • obsahuje unikátnu kombináciu L-karnitínu
 • prispieva k správnemu fungovaniu pohlavného údu
 • recenzie spokojných zákazníkov

U mužov dochádza k postupnému úbytku testosterónu zhruba okolo tridsiatky a výraznejší pokles však nastáva až okolo 50. roku života, kedy nastáva andropauza.

Pozrite si video, kde sa dozviete informácie, čo je andropauza, ako ju možno diagnostikovať a aké sú možné postupy pri liečbe.

 

 

MenActive zloženie

Zloženie výživového doplnku je naozaj pestré. Obsahuje kombináciu L-karnitín, acetyl-L-karnitín a propionyl-L-karnitín, extrakty z kotvičníka zemného, senovky gréckej a ženšenu pravého. Ďalšími zložkami prípravku sú zinok a vitamín B6. Nechýba ani protihrudkovacia látka stearan horečnatý, želatína a inulín. Poďme sa bližšie pozrieť na jednotlivé zložky tohto dolnku:

L-karnitín

L-karnitín je tvorený z dvoch aminokyselín – lyzínu a metionínu. Určité množstvo tejto aminokyseliny si vie telo vytvoriť samo a to prostredníctvom prijímanej potravy. Následne sa L-karnitín v tele premieňa do formy acetyl-L-karnitínu a propionyl-L-karnitínu.

Prírodný výživový doplnok MenActive obsahuje karnitín vo forme L-karnitínu, acetyl-L-kartinínu a propionyl-L-karnitínu. Všetky spomenuté formy karnitínu sú biologicky aktívne a ľudské telo dokáže jednotlivé formy premieňať na iné.

Senovka grécka (extrakt)

Rastlinu, ktorá pochádza zo Stredomoria s názvom Trigonella foenum-graecum poznáme skôr ako Senovku grécku. Využívajú sa z nej najmä semená, ktoré obsahujú veľké množstvo biologicky aktívnych látok

Extrakt z tejto stredomorskej rastliny podporuje metabolizmus lipidov, priaznivo vplýva aj na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. A navyše je silným antioxidantom, ktorý chráni bunky bunky pred nepriaznivým pôsobením voľných radikálov.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Tribulus terrestris u nás známy ako Kotvičník zemný. Je to bylina pôvodom z Číny a Japonska, dnes známa aj v ostatných krajinách s výnimkou Ameriky. Mnoho rokov sa vďaka svojim liečivým účinkom využíva nielen v Číne, ale i Indii.

Sexuálna alternatíva: eJoyejoy foto

eJoy je prípravok určený na posilnenie erekcie. Ide o prírodný produkt podobného charakteru ako Erozon Max avšak od hodnoverného výrobcu a s  overenými účinkami. eJoy sľubuje zlepšenie erekcie, predĺženie pohlavného styku, zdravšiu prostatu a podporu libida. Prípravok nemá nijaké vedľajšie účinky a je vhodný pre každého dospelého muža.

Otestovali ho tu!

 

eJOY

eJoy je certifikovaný prípravok na podporu erekcie. Ide o zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov navrhnutú špeciálne pre podporu sexuálneho zdravia muža. eJoy zaručuje:

 • Zlepšenie erekcie
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Podporu libida
 • Podporu sexuálneho zdravia
 • Použite zľavový kód ejoybonus a získajte zľavu 3€

tlačidlo

Táto unikátna rastlina je vhodná najmä pre normálnu funkciu pohlavných orgánov a taktiež je vhodná pre hormonálnu aktivitu. Je nápomocná pre podporu energie a prirodzenej obranyschopnosti.

Ženšen pravý – extrakt (Panax ginseng)

V Číne sa ženšen vďaka svojim liečivým účinkom využíva viac ako 2000 rokov. Dodnes sa využíva v Európe i Amerike.

Panax ginseng, čiže ženšen pravý podporuje sexuálnu vitalitu a sexuálne zdravie. Je nápomocný pri slabosti a vyčerpaní a navyše podporuje odolnosť, krvný obeh a imunitný systém.

Ženšen pravý podporuje sexuálnu vitalitu a sexuálne zdravie

Zinok

Zinok je stopový prvok, ktorý je nevyhnutný pre ľudský organizmus a jeho prítomnosť je dôležitá, pretože sa v organizme podieľa na mnohých biologických procesoch.

Zinok v mužskom organizme napomáha najmä k udržaniu normálnej hladiny testosterónu, podporuje normálnu plodnosť a reprodukciu a navyše prispieva k normálnej syntéze DNA.

Vitamín B6 (pyridoxín)

Vitamín B6 prispieva nielen k normálnemu fungovaniu energetického metabolizmu, ale prispieva aj k zníženiu miernej únavy a vyčerpania. Podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a normálnu funkciu imunitného systému.

V nasledujúcej tabuľke uvádzame prehľad aktívnych látok, ktoré sa nachádzajú v 1 kapsule výživového doplnku Men Active:

Aktívne látky v 1 kapsule
L-karnitín 150 mg
acetyl-L-karnitín 100 mg
propionyl-L-karnitín 50 mg
Tribulus extrakt 50 mg
Senovka grécka extrakt 8 : 1 (zodpovedá 400 mg senovky) 50 mg
Ženšen (extrakt) 20 mg
Zinok 6 mg (60% RP)
Vitamín B6 (pyridoxín) 1 mg (71% RP)
RP – Referenčný príjem

 

MenActive a jeho účinky

Medzi najhlavnejšie účinky prírodného doplnku MenActvie patrí udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Tento účinok je dosiahnutý vďaka unikátnej kombinácií obsiahnutých prírodných látok.

Ďalším účinkom je podpora normálnej funkcie pohlavných orgánov a hormonálnej aktivity, vďaka Kotvičníku zemnému. Ženšen vo výživovom doplnku podporuje sexuálne zdravie a vitalitu. A účinok zníženie miery únavy a vyčerpania je dosiahnutý vďaka vitamínu B6.

Účinky výživového doplnku MenActivetlačidlo

Dávkovanie výživového doplnku MenActive

Jedno balenie prírodného doplnku obsahuje 60 kapsúl. Odporúčané denné dávkovanie výživového doplnku MenActive je 1, maximálne 2 kapsuly za deň. Denné dávkovanie sa nesmie prekračovať a navyše sa nesmie tento výživový doplnok používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy, preto dbajte na vyváženú stravu a  na zdravý životný štýl.

Kapsule môžete užiť aj naraz, teda nemusíte si deliť jednu ráno a jednu večer, ale napríklad hneď ráno si dať obe kapsule. Kapsulu musíte zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pre dosiahnutie spomínaných účinkov je potrebné tento výživový doplnok užívať pravidelne a najmä dlhodobo, minimálne dva mesiace.

Dôležité upozornenie prírodného doplnku MenActive

MenActive je výhradne určený len pre mužov, čiže nie je určený pre ženy a ani pre deti. Ak viete, že ste alergickí alebo máte precitlivenosť na niektorú zo zložiek prírodného doplnku, prerušte jeho užívanie alebo sa pred užívaním poraďte so svojim lekárom či lekárnikom.

Prírodný doplnok MenActive skladujte v tme a v suchu pri maximálnej teplote 25°C. Nezabudnite ho uskladniť mimo dosahu detí.

 Zlepšite Vašu sexuálnu výkonnosť: ZEREX

Zerex je jeden z najkvalitnejších prípravkov na podporu erekcie aktuálneho trhu. Ide o výživový doplnok, ktorého užívanie je absolútne bezpečné. Pozrite si recenziu ZEREXU.

Zerex vnesie do vášho sexuálneho života:

zerex klasik na erekciu

 • vyššiu chuť na sex
 • pevnejšiu erekciu
 • zdravie
 • spokojnosť
tlačidlo

Výhody výživového doplnku MenActive

Zloženie tohto produktu má 100%-né prírodné zloženie. Veľkou výhodou je, že neobsahuje žiadny lepok, čiže užívať ho môžu aj ľudia s diagnózou celiakia. Navyše MenActvie je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR.

Tak ako mnohé výživové doplnky pre mužov i tento je vyrábaný z najkvalitnejších surovín, ktoré podliehajú certifikácii. Nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov, keďže tento prírodný produkt podlieha prísnej vstupnej i výstupnej kontrole, ktoré prebiehajú podľa prísnych podmienok HACCP.

Vďaka unikátnej kombinácií 8 prírodných aktívnych látok je MenActive výborným doplnkom na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície, ktorý je vhodný pre mužov nielen po päťdesiatke.

MenActive je voľne dostupný prírodný doplnok, takže ho môžete kúpiť aj bez lekárskeho predpisu. Pred užívaním nemusíte navštevovať ani svojho lekára. Stačí, ak si ho kúpite v lekárni alebo si ho jednoducho objednajte cez internet priamo od výrobcu.

 

Skúsenosti s prírodným doplnkom MenActive

Na Slovensku je tento výživový doplnok menej známy, avšak v susednej Českej republike môžete na internete nájsť niekoľko recenzií. Napríklad na českej Heuréke si prírodný doplnok MenActive spotrebitelia chvália.

Uvádzajú napríklad účinky, že sa po užívaní tohto doplnku lepšie cítia, sú vitálnejší,  ustúpila únava a vymenila ju vitalita a mnoho iných. Taktiež zákazníci uvádzajú, že výživový doplnok je v ponuka za rozumnú cenu.

Alternatívny výrobok od toho istého výrobcu:

Tribul – erekcia na dosah

Účinky výživového doplnku Tribul

tlačidlo

Ak máte skúsenosti s výživovým doplnkom MenActive, podeľte sa s nimi v komentároch nižšie.

Tip na e-shop:

Odporúčame kúpiť tento produkt na stránke výrobcu, kde je v ponuke s 30% zľavou a je dostupný ihneď na sklade a navyše je zaručená garancia originality výrobku. Dodanie produktu je do 24 hodín.

 

5/5 - (17 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.