Tribul podporí kvalitu erekcie a povzbudí libido – Ako účinkoval manželovi

Erekcia je veľmi dôležitá pre harmonický sexuálny život. Pokiaľ má muž problémy s erekciou, potom má problémy aj so sexuálnym stykom, dosiahnutím orgazmu a aj so samotnou ejakuláciou. Je nutné tento problém čo najskôr riešiť, aby sa tak predišlo rôznym komplikáciám či trvalejším následkom. Pomôcť vie Tribul.

Čo je erekcia?

Erekcia alebo inak povedané postavenie alebo stoporenie mužského penisu nastane v dôsledku pohlavného vzrušenia. Problémy s erekciou môžu postihnúť nielen staršieho muža, ale s týmto problémom sa môže stretnúť už aj mladý muž. Prezrite si nasledujúce video, ktoré zobrazuje mechanizmus erekcie.

Účinky výživového doplnku Tribul

tlačidlo

Riešením spomínaného problému je výživový doplnok Tribul, ktorý pomáha zlepšiť erekciu a povzbudzuje libido. Pozrime sa teraz bližšie na jeho zloženie, dávkovanie, účinky, výhody či skúsenosti s užívaním tohto prípravku.

Zloženie a účinky výživového doplnku Tribul

Tribul je 100%-ný prírodný produkt, ktorý obsahuje unikátnu a účinnú kombináciu rastlinných extraktov, aminokyselín a zinku. Nechýbajú ani prídavné látky ako želatína, ktorá tvorí obal kapsuly a protihrudkovacia látka tzv. stearan horečnatý. A neobsahuje lepok, takže je vhodný aj pre ľudí s celiakiou.

Vývoj tohto doplnku je založený na vedeckých poznatkoch, pri výrobe sa používajú len tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré majú navyše i certifikovaný pôvod. Samozrejmosťou je vstupná i výstupná kontrola podľa HACCP. Poďme sa teraz pozrieť konkrétnejšie na jednotlivé zložky výživového doplnku:

 

Kotvičník zemný

Tribulus terrestris známy ako Kotvičník zemný je bylina pôvodom z Číny a Japonska a rozšírila sa do celého sveta, s výnimkou Ameriky. V Indii a Číne sa táto “zázračná rastlina“ vďaka svojim účinkom (liek na neplodnosť, impotenciu, erektilnú dysfunkciu alebo na zvýšenie libida)  využívala už stovky rokov.

Extrakt z tejto byliny podporuje nielen funkciu pohlavných orgánov, ale i hormonálnu aktivitu a u športovcov je obľúbený najmä vďaka podpore energie a svalového tonusu.

 

Žerucha peruánska

Lepidium meyenii známa ako Žerucha peruánska už ako samotný názov napovedá, rastie prirodzene v pohorí Ánd v Peru. Miestni obyvatelia ju využívali aj ako prísadu do jedla a dokonca ju pripravovali aj samotnú pečenú alebo varenú.

Je známa aj pod pojmom maca či maca peruánska. V Peru sa táto liečivá bylina využíva na podporu imunitného systému, proti neplodnosti, pri sexuálnych poruchách, ale i na liečbu tuberkulózy, anémie či rakoviny žalúdka a má pozitívny vplyv i pri menštruačných ťažkostiach či menopauze.

Extrakt z tejto byliny je vo výživovom doplnku Tribul účinný na libido, teda sexualitu, na vytrvalosť a vitalitu a navyše napomáha udržať duševné a fyzické zdravie.

 

Ženšen pravý

Panax ginseng u nás známy ako Ženšen pravý. V Číne sa používa viac ako 2 000 rokov a rastlina sa dnes využíva ako prostriedok doplnkovej výživy aj v Európe a Amerike.

Extrakt z tejto byliny sa využíva na podporu sexuálneho zdravia, napomáha udržať erekciu, je nápomocný aj pri vitalite a krvnom obehu. Taktiež je využívaný aj na prevenciu proti stresu, ale i pri cukrovke.Ženšen napomáha udržať erekciu

L-karnitín

L-karnitín je aminokyselina, ktorá je vytvorená z dvoch aminokyselín – lyzínu a metionínu. Dokáže zrýchliť premenu lipidov a to tak, že naviaže na seba mastné kyseliny, ktoré sú obsiahnuté v tukoch a umožní ich prechod cez mitochondrionálnu membránu bunky a tam sa z nej následne tvorí energia. Ľudské telo si je schopnú určité množstvo tejto aminokyseliny vytvoriť samo a to vďaka látkam prijímaným v jedle.

Výživový doplnok Tribul obsahuje karnitín vo forme propionyl-L-karnitínu. Navyše všetky formy karnitínu sú biologicky aktívne, takže telo dokáže premieňať jednotlivé formy na iné.

Pycnogenol (Pinus pinaster)

Pycnogenol je extrakt z Borovice prímorskej (jej odborný názov je Pinus pinaster) a obsahuje množstvo proantokyanidinov. Extrakt z tohto stromu je vynikajúcim antioxidantom a je nápomocný aj pri podprore normálneho prekrvenia či mikrocirkulácie.

 

Crocus sativa

Crocus sativa je rastlina, ktorá je u nás známa ako Šafran siaty. Je využiteľná v kuchyni ako korenie či farbivo alebo v parfumérií a navyše pôsobí ako afrodiziakum.

Šafran siaty je účinný pri plodnosti, pričom napomáha zlepšiť kvalitu spermií, dokáže podporiť pozitívnu náladu a je účinný i pri relaxácií.

Šafran napomáha zlepšiť kvalitu spermií

 

L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre mnoho dejov prebiehajúcich v organizme.  Táto aminokyselina prenáša dusík, čo má priamy vplyv pre zlepšenie prekrvenia a erekcie.

 

L-citrulín

Neesenciálna aminokyselina L-citrulín súčinne podporuje účinok L-arginínu. Táto aminokyselina prispieva k normálnemu sexuálnemu zdraviu, zmierňuje únavu a rovnako i vyčerpanosť a navyše pomáha prekrviť svalstvo a tkanivá.

 

Zinok

Zinok je nevyhnutným prvkom pre ľudský organizmus a je potrebný pre množstvo procesov, ktoré sa odohrávajú v organizme. Má pozitívny vplyv na tvorbu hormónov ( u mužov udržuje hladinu testosterónu v normále) a vplýva aj na funkciu celého pohlavného ústrojenstva.

 

Aktívne zložky obsiahnuté v 1 kapsule

Nižšie v tabuľke uvádzame prehľad aktívnych látok, ktoré sa nachádzajú v 1 kapsule výživového doplnku Tribul.

Aktívne látky v 1 kapsule
L-arginín 150 mg
Tribulus extrakt (Kotvičník zemný) 100 mg
Propionyl-L-karnitín 50 mg
Maca extrakt (Žerucha peruánska) 50 mg
Pycnogenol (Borovica prímorská) 50 mg
Panax ginseng extrakt (Ženšen pravý) 20 mg
Crocus sativa extrakt (Šafran SIATECH) 20 mg
L-citrulín 20 mg
vedieť 5 mg (50% RP *)
RP*: Referenčný príjem.

Účinky výživového doplnku Tribul

Medzi najhlavnejšie účinky tohto doplnku patrí podpora erekcie a udržanie kvality erekcie. Tento výživový doplnok tiež  podporuje:

 • normálnu funkciu pohlavných orgánov
 • normálnu hormonálnu aktivitu
 • energiu
 • svalový tonus
 • vytrvalosť
 • vitalitu
 • plodnosť
 • kvalitu spermií
tlačidlo

Dávkovanie výživového doplnku Tribul

Jedno balenie výživového doplnu Tribul obsahuje 60 kapsúl. Odporúčané denné dávkovanie je 1 – 2 kapsuly denne, pričom sa neodporúča prekračovať toto dávkovanie. Obe kapsuly môžete užiť naraz. Dôležité je zapiť ich dostatkom tekutiny. Účinnosť tohto doplnku je podmienená dlhodobým užívaním.

 

Vedľajšie účinky a dôležité upozornenie

Tento doplnok nie je určený pre ženy ani deti. Ak zistíte precitlivenosť alebo alergickú reakciu na niektorú z obsiahnutých zložiek, prerušte užívanie. Ak je potreba, poraďte sa o užívanie tohto doplnku s vašim lekárom alebo lekárnikom.

Tribul sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy, dbajte na vyváženú stravu a  na zdravý životný štýl.. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri maximálnej teplote 25°C. Uchovajte ho mimo dosahu detí.

 

Sexuálna alternatíva: eJoyejoy foto

eJoy je prípravok určený na posilnenie erekcie. Ide o prírodný produkt podobného charakteru ako Erozon Max avšak od hodnoverného výrobcu a s  overenými účinkami. eJoy sľubuje zlepšenie erekcie, predĺženie pohlavného styku, zdravšiu prostatu a podporu libida. Prípravok nemá nijaké vedľajšie účinky a je vhodný pre každého dospelého muža.

Otestovali ho tu!

 

eJOY

eJoy je certifikovaný prípravok na podporu erekcie. Ide o zmes bylinných extraktov, aminokyselín a vitamínov navrhnutú špeciálne pre podporu sexuálneho zdravia muža. eJoy zaručuje:

 • Zlepšenie erekcie
 • Predĺženie pohlavného styku
 • Podporu libida
 • Podporu sexuálneho zdravia
 • Použite zľavový kód ejoybonus a získajte zľavu 3€

tlačidlo

Tribul a jeho výhody

Výhodou Tribulu je, že má minimálne vedľajšie účinky a neobsahuje lepok, takže je vhodný aj pre ľudí s celiakiou. Má extra zloženie – 9 aktívnych látok so 100%-ným prírodným zložením.

Ďalším pozitívom je použitie najkvalitnejších surovín s certifikáciou. Tento výživový doplnok prechádza vstupnou a výstupnou kontrolou. Vďaka pestrému zloženiu je tento doplnok nápomocný najmä pre kvalitnejšiu erekciu, pôsobí priaznivo pre posilnenie funkcie pohlavného ústrojenstva, posilňuje vitalitu, dodáva energiu.

Tribul  je voľne dostupný výživový doplnok, a nie je ani viazaný na lekársky predpis, takže ho môžete kúpiť bez lekárskeho predpisu. Pred užitím ani nemusíte navštevovať svojho lekára. Môžete si ho kúpiť v lekárni alebo si ho jednoducho objednať cez internet.

 Zlepšite Vašu sexuálnu výkonnosť: ZEREX

Zerex je jeden z najkvalitnejších prípravkov na podporu erekcie aktuálneho trhu. Ide o výživový doplnok, ktorého užívanie je absolútne bezpečné. Pozrite si recenziu ZEREXU.

Zerex vnesie do vášho sexuálneho života:

zerex klasik na erekciu

 • vyššiu chuť na sex
 • pevnejšiu erekciu
 • zdravie
 • spokojnosť
tlačidlo

 

Skúsenosti s prírodným doplnkom Tribul

Výživový doplnok Tribul je menej známy prípravok na podporu erekcie. Po dlhom hľadaní na internete som ani nenašla žiadne recenzie a práve preto som sa rozhodla zaexperimentovať. Ja osobne nie, keďže nie je tento doplnok určený pre ženy, ale podujal sa môj manžel. Nemal žiadne výhrady, keďže má doplnok čisto prírodné zloženie.

Zakúpili sme 2 balenia Tribulu a manžel ho užíval 2 mesiace. Podľa doporučeného dávkovania užíval 2 kapsule denne, jednu ráno a druhú večer. Zapíjal ich pohárom čistej vody a stravoval sa ako obvykle. A aké boli účinky?

Prvé účinky bolo badať v druhom týždni, manžel nadobudol energiu, penis mal oveľa viac prekrvený a pohlavný styk trval dlhšie, ako pred užívaním doplnku. Boli sme milo prekvapení, keďže sme boli presvedčení, že sa nič nezmení.

Odporúčam Tribul nielen starším pánom, ktorí majú problém s erekciou, ale rovnako je vhodný aj pre mladých mužov, pretože tým dodá tento doplnok dostatok energie a postará sa aj o kvalitnejšiu erekciu a teda i lepší výkon. Prečo teda neskúsiť oživiť váš sexuálny život?

Tip na e-shop:

Odporúčame kúpiť tento produkt na stránke výrobcu, kde je v ponuke s 30% zľavou a je dostupný ihneď na sklade a navyše je zaručená garancia originality výrobku. Dodanie produktu je do 24 hodín.

5/5 - (3 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.