Trojkolka Puky je vyrobená aj pre vaše dieťa a je jednou z tých najlepších – Modely Pukylino, či Citigo Vás nesklamú

Ak ste si už o trojkolkách prečítali v našom predchádzajúcom článku a zvažujete akú trojkolku pre dieťa vybrať, čítajte ďalej. Výrobcovia trojkoliek značky Puky vyrobili model, ktorý sa podľa recenzií  používateľov stal okamžitým víťazom testov obľúbenosti. Je ňou trojkolka Puky CAT S6.

trojkolka puky

 

Pri nákupe trojkoliek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24

Trojkolka Puky

Náš tip: Trojkolka Puky

 

 

trojkolka Puky

                                                      Viac o tejto trojkolke 

Táto trojkolka je určená pre deti od osemnástich mesiacov, s minimálnou výškou 80 cm. Trojkolku Puky je možne používať v dvoch verziách – komfortná trojkolka, ktorú je možné riadiť a trojkolka, ktorú dieťa poháňa vlastným šliapaním.

Trojkolka Puky má veľmi veľa kladov, ktoré je treba vyzdvihnúť. Ťažisko trojkolky je položené nízko, čo zabezpečuje vyššiu bezpečnosť detí.  Vďaka ťažisku sa tak trojkolka pomocou vodiacej tyče ovládala ešte lepšie a ľahšie.  Ak používate vodiacu tyč a dieťa nešliape, nohy si môže pohodlne oprieť o nožnú opierku. Je to veľmi dôležité, pretože ak by tam opierky neboli, dieťa by svoje nožičky šúchalo po zemi a zbytočne ničilo topánky.

Pneumatiky sú plnené vzduchom a pri  otáčaní kolies je určité obmedzenie, ktoré spôsobí, že si „kolesá nerobia, čo chcú“. Keď nastavíte pedále na voľnobeh a použijete vodiacu tyč, tak sa kolesá netočia vôbec.

Riadidlá sa dajú bezpečnostne uzamknúť a ich rukoväte sú protišmykové, z odolného materiálu.

Keď už hovoríme o materiály, je dôležite spomenúť, že celá trojkolka Puky je pokrytá práškovým lakom, odolným  voči nárazom. Trojkolka tak nebude po nárazoch, ktorým sa žiaľ niekedy nedá vyhnúť, vyzerať poškodene.

Sedadlo je mäkké, pevne podopiera chrbticu a dá sa nastaviť a prispôsobiť výške dieťaťa.

Náš postreh: Široký výber detských trojkoliek a odrážadiel a mnoho ďalšieho nájdete v overenom eshope Insportline.

inSPORTline.sk recenzie Heureka.sk

 

Chcem nakupovať v overenom eshope

Rozmery pri predaji trojkolky bývajú veľmi dôležité, najlepšie je však aj tak, keď si dieťa vyskúša trojkolku priamo. Dieťa musí dosiahnuť na sedadlo, ale zároveň si nesmie búchať kolienka o riadidlá.

Mamičky, ktoré trojkolku Puky  vlastnia, podľa recenzií na nej oceňovali hlavne to, že nehrkoce, čím počas prechádzky neboli rušení a so svojimi deťmi mohli chodiť aj po horšom teréne.

trojkolka citigoTrojkolka Citigo

Trojkolka Citigo je vhodná pre deti od desiatich mesiacoch do veku až troch rokov pričom maximálna nosnosť trojkolky je tridsať kilogramov.

Výhodou je to, že sa dá vybrať veľmi pekné a zaujímavé farebné prevedenie trojkolky – trojkolku predávajú v štyroch farbách: fialová, kávová, hnedá, tmavo šedá, zelená. Farby sú neutrálne, hodia sa pre dievčatká aj chlapcov, pričom výrobcovia pamätali aj na to, že trojkolka môže neskôr zmeniť majiteľa a  neutrálne farby nebudú vadiť ani chlapcom ani dievčatám.

Aj trojkolka Citigo sa dá ovládať pomocou vodiacej tyče, ktorej výška sa dá nastaviť. Rodičov tak už pri prechádzkach nebudú trápiť bolesti chrbta alebo rúk, ale svoje deti budú mať napriek tomu pod kontrolou.

Väčšie dieťa sa už môže aktívne zapojiť do prechádzky vďaka zabudovaným pedálom. Keď dieťatko do pedálov dorastie,  už mu nič nebude brániť k tomu, aby sa pohybovalo samé.  Pedále sú blokované tlačidlami, preto v časoch, keď nebudú potrebné nezavadzajú. Pre batoľatá sú zase na trojkolke opierky nôh, kde si môžu nohy pohodlne položiť.

Ak by sa rodičia ešte stále obávali o bezpečnosť dieťaťa počas jazdy, garantujeme, že sa báť naozaj nemusia. Trojkolka Citigo je vybavená bezpečnostnými pásmi,  vďaka ktorým dieťa z trojkolky nevyskočí.

Trojkolka Citigo poteší aj rodičov, ktorí majú na prechádzke vždy plné ruky. Súčasťou trojkolky je praktický zadný košík a taška, do ktorej si rodičia môžu odložiť drobnosti pre dieťa a hračky. Na trojkolke taktiež nechýba strieška, ktorá sa dá použiť pri silných slnečných lúčoch, ktoré zabránia tomu, aby dieťa dostalo úpal. Strieška sa dá v prípade ak ju nebudete potrebovať ľahko odmontovať.

Sedadlo trojkolky je nastaviteľné dá sa otočiť aj do protismeru jazdy. Rodičia tak budú mať svoje ratolesti neustále pod dohľadom.

 

Puky Pukylino

Výrobcovia trojkoliek, značka Puky, priniesla na trh aj odrážadlo Puky Pukylino, ktoré je dobrou alternatívou k väčším a mohutnejším trojkolkám. Puky Pukylino má totiž naozaj jednoduchú konštrukciu a jeho rozmery sú prijateľné aj vtedy, ak rodina býva v menšom byte a nemá dostatok úložného priestoru.

Dĺžka: 51 cm

Šírka: 26 cm

Výška sedadla od zeme: 22 cm

Váha:2,5 kg

puky pukylino

Áno, prečítali ste správne. Puky Pukylino váži len 2,5 kg. A tak ho mamička pokojne chytí a odnesie v rukách, aj keď nesie ešte tašku s nákupom a dieťa už ďalej nechce jazdiť.

Puky Pukylino je vhodné pre deti od jedného roka a do výšky 75 cm. Maximálna nosnosť je 20 kg.

 

Ako sme už vyššie spomínali, Puky Pukylino je odrážadlo. Vpredu aj vzadu má dve kolesá a tak je zaistená stabilita dieťaťa.  Dieťa ľahko nasadne, vysadne, ľahko sa odrazí a ľahko dokáže odrážadlo aj ovládať. Riadidlá sú opatrené bezpečnostnými koncovkami, nezaseknú sa, nevyšmyknú sa z ruky a nedajú sa príliš otočiť.

Sedadlo odrážadla je ergonomicky tvarované a kolieska sú pogumované.

Dúfam že, sme vám výber trojkolky resp. odrážadla  aspoň trocha uľahčili. Ponúkli sme vám výber z tých najobľúbenejších a najkupovanejších trojkoliek na slovenskom trhu.

Pri kúpe odporúčame držať sa recenzií iných používateľov a trojkolky kupovať z overených internetových obchodov.  V prípade trojkolky Puky sa mamičky zhodli, že napriek tomu, že je cena o niečo vyššia, jednoznačne zodpovedá kvalite.  Trojkolka Puky tak nevydržala len jednému dieťaťu, ale aj druhému, respektíve ju  požičali niekomu z rodiny, alebo opätovne predali.

Pri nákupe trojkoliek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24

 

Rate this post

One Comment

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.