Prečo partnerovi dopriať slim fit košele?

Aj v pánskych šatníkoch vystupujú košele ako must have kúsky. Patria k celoročným, každodenným, ale zároveň aj k výnimočným záležitostiam. Vieme ich hravo kombinovať v ležérnom, vysoko elegantnom alebo až v extravagantnom outfite. A kto konkrétne si ich môže dopriať? Každý otecko, muž s bežnou výškou aj líniou. Pomôžte vašim partnerom s výberom kvalitnej košele.

Pôsobia nanajvýš upraveným dojmom

Samozrejme, predchádza tomu výber vhodnej veľkosti a strihu. Až tak možno pánske slim fit košele považovať za efektné, čo dokonale sedia. Najväčšiu pozornosť si vyžaduje oblasť hrudníka, pásu a bokov, ktoré sú na tomto modeli azda v najväčšej súčinnosti. V páse sa „lámu“, ale nijako neobmedzujú pri pohybe, rýchlejšom dýchaní alebo pri bežnom vystieraní rúk.

Upravenú a reprezentatívnu pánsku slim fit košeľu charakterizuje, že nie je príliš úzka v páse, po celý čas nosenia nevytvára nevzhľadné volány a pásiky. Látkou sa takto neplytvá, ale funkčne spotrebúva pre všetky konfekčné veľkosti.

Elegantné, aj keď sú extravagantné

Dokazujú širokú škálu využitia v outfitoch až natoľko, že sú pôsobivé v spojení s rifľami, ale aj s moderným pánskym oblekom. Spôsob úpravy a prvky udržateľnosti pohlcujú všetku pozornosť, až sú dizajnové detaily stále menšími a menšími. Ľahko sa môže stať, že na extravagantnej pánskej košeli s motívom kvetín, virtuálnej doby alebo atypických prírodných výjavov zhodnotíme vzhľad ako bežný, základný.

V slim fit košeli budú muži voľnejší

To však nepatrí k tým benefitom, ktoré sa partnerkám dobre počúvajú. Pravda je však taká, že slim fit košele poznáme aj po stretch materiáli, v ktorom sa pri každom pohybe a vonkajšej teplote cítime maximálne komfortne. Aby tomu tak bolo, uprednostňujeme modely v kombinácii nad 90 % bavlny a za štipku elastanu.

Zdroj obrázku: Shipilov77777 / Shutterstock.com

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.