Šľapky na platforme: To pravé pre pohodlie vašich nôh

Základom letného outfitu sú kvalitné dámske šľapky, ktoré dovolia nohe dýchať. Jednoduchým, no pritom štýlovým vzhľadom sa hodia ku každému outfitu. Plus, sú pohodlné a poskytujú vysoký komfort. Leto je v plnom prúde a vy stále nemáte svoj vysnívaný kúsok? Napravte to hneď teraz. 

V jednoduchosti je krása

Šatník každej ženy by mal obsahovať niekoľko minimalistických kúskov. Tie vytvárajú určitý základ, na ktorom sa dá ďalej stavať. Toto pravidlo platí nielen pri oblečení, ale aj pri topánkach.

Pri výbere šľapiek na platforme siahnite po jednofarebných, prípadne dvojfarebných prevedeniach. Uvidíte, uľahčia vám každodenné obliekanie sa do práce, školy alebo mesta. Nehovoriac o tom, že na nohe vyniknú, no nebudú príliš kričať.

Zamerajte sa na doplnky

Klasické čierne šľapky na platforme môžete oživiť modelom so zaujímavým doplnkom. Tým vie byť napríklad mašľa alebo kovová spona. V tomto roku stále dominujú kožušiny. A síce na prvý pohľad vyzerajú, že sa do vysokých teplôt nehodia, opak je pravdou.

Doplnky na šľapkách pekne vyniknú, no nemali by byť príliš masívne, aby vám nezavadzali pri chôdzi. Pohodlné modely majú spravidla hrubšiu pracku. Tá drží nohu na mieste, vďaka čomu sa nešmýka ani vtedy, keď sa spotí.

zdroj: ModaNoemi.sk

Pohodlná vysoká platforma

Letné šľapky na platforme môžu na prvý pohľad vyzerať ako nepohodlná obuv podobná lodičkám. Nie je to však pravda. Platforma je masívna, no chodí sa na nej veľmi dobre. Celá topánka má nízku hmotnosť a po jej obutí ani len neucítite rozdiel.

Veľkou výhodou vyššej platformy je to, že poskytuje potrebné centimetre bez toho, aby vás v topánkach po dlhšom čase boleli nohy. Je vhodná aj k elegantnejším outfitom. Šľapky si môžete vziať napríklad do mesta, na kávu alebo na večeru s rodinou. Obuv by mala byť súčasťou každej dovolenky a relaxačného výletu.

zdroj: ModaNoemi.sk

Topánky na niekoľko sezón

Dámske šľapky nie sú topánkami na jednu či dve sezóny. Pri nakupovaní by ste na to mali myslieť. Kvalitné kúsky vám vydržia dlhé roky bez toho, aby sa zničili, stratili farbu alebo zmenili svoj tvar. K outfitu ich budete môcť kombinovať ešte veľmi dlho.

A keďže topánky vydržia u vás doma dlhé roky, zásobte sa rovno viacerými prevedeniami. Základom je jednoduchší a minimalistický model vhodný na bežné nosenie. Skombinovať sa dá ku všetkému a trendy bude aj na budúcu sezónu. Následne sianite po výraznejšom kúsku priťahujúcom pozornosť.

A zbierku môžete doplniť ešte o model v metalickom prevedení, s kožušinou či peknou kovovou sponou.

zdroj: ModaNoemi.sk

Obuv pre každého

Šľapky sú jedným z najobľúbenejších typov obuvi na trhu. Nosia ich ženy i muži. Skombinovať ich viete ku všetkému. Je jedno, či máte nohavice, sukňu alebo šaty.

Rate this post

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.