Nedarí sa vám otehotnieť? Inofolic podporí ženskú plodnosť

Mnoho žien sa snaží otehotnieť a aj napriek snahe a úsiliu to niekedy akosi nevychádza. Nie každá žena má to šťastie, že keď chce i otehotnie. Na trhu existuje množstvo výživových doplnkov, ktoré dopomôžu k plodnosti žien. Jedným z nich je aj prípravok Inofolic, ktorý je určený na podporu ženskej plodnosti.

V nasledujúci riadkoch sa dozviete čo to o plodnosti žien, predstavíme si niečo i doplnku Inofolic, ako napríklad, čo všetko tento “pomocník” na plodnosť obsahuje, aká je jeho cena a dávkovanie a spomenieme aj reálne skúsenosti s užívaním tohto prípravku.

Alternatívne výživové doplnky na plodnosť

Femibion 2 Kyselina listová a Metafolin+DHA+Vitamín D3

 

Femibion 2 Kyselina listová a METAFOLIN

Prípravok Femibion 2 je určený tehotným ženám od 13. týždňa tehotenstva až do ukončenia dojčenia.
Femibion 1 s vitamín0m D3 30 tbl.

 

Femibion 1 s vitamínom D3

Prípravok Femibion 1 s vitamínom D3, ktorý je obohatený o kyselinu listovú, metafolin a jód, je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy do 12. týždňa tehotenstva. Prečítajte si viac o prípravku Femibion.
Nosifol 

 

NosiFol je výživový doplnok určený na podporu plodnosti žien i mužov. Obsahuje myo-inozitol (2g v dennej dávke) a kyselinu listovú (400 µg v dennej dávke), zinok a vitamíny D3, B6 a B12. Prečítajte si viac o prípravku Nosifol.

 

 

Nosifol Forte

 

Výživový doplnok s inozitolom, kyselinou listovou (folát), zinkom, betaínom a vitamínmi B6 a B12. Je určený pre páry, ktoré chcú počať potomka. Vhodný pre mužov aj ženy. Prečítajte si viac o prípravku Nosifol.

Plodnosť u žien

Niektoré páry sa rozhodnú mať dieťa a podarí sa im to, ako sa hovorí na prvý šup. Avšak sú páry, ktorým sa nedarí otehotnieť prirodzenou cestou. Dokonca na prvýkrát sa nemusí zadariť splodiť bábätko ani zdravým párom. Dôvod môže byť celkom zanedbateľný. Existujú faktory, ktoré ovplyvňujú plodnosť ženy. A ktoré sú to?

Najvýznamnejším faktorom je vek ženy. Po zhruba 28. rokoch začína prvý pokles plodnosti žien a druhý, oveľa výraznejší pokles plodnosti je okolo 35. rokoch. Ďalším dôležitým faktorom je hmotnosť. Nie je dobré mať ani nadváhu a ani podváhu.

Veľmi dôležitým faktorom je aj životospráva a celkový životný štýl ženy. Je potrebná dostatočná výživa v podobe vitamínov i minerálov. Dôležitý je vápnik, vláknina, kyselina listová. Napríklad i fajčenie môže spôsobiť, že sa žene nedarí otehotnieť.

Taktiež stres a psychika by mala byť pod kontrolou. Čiže ak nie ste v psychickej pohode a ste vystavené neustálemu stresu, je viac ako pravdepodobné, že sa vám nepodarí otehotnieť.

Inofolic

Inofolic je výživový doplnok, ktorý je vhodné užívať pri problémoch s otehotnením a navyše priaznivo pôsobí aj na činnosť vaječníkov. Obsahuje kyselinu listovú a inozitol. Je určený v prípade, kedy je nedostatok alebo zvýšené množstvo kyseliny listovej a inozitolu v organizme ženy. Veľkým plusom je, že tento výživový doplnok môžu užívať aj ženy, ktoré sú precitlivené alebo alergické na lepok či laktózu, pretože neobsahuje žiaden lepok, ani laktózu a dokonca ani sacharózu.

Zloženie výživového doplnku Inofolic

Už ako sme si vyššie spomenuli, výživový doplnok Inofolic obsahuje účinnú kombináciu kyseliny listovej a inozitolu. Každé vrecko, ktoré je vo forme bieleho prášku obsahuje 2g myo-inozitolu a 200 μg kyseliny listovej.

Folát v podobe kyseliny listovej prispieva k správnej funkcii psychiky, znižuje únavu a vyčerpanie a zohráva veľmi dôležitú úlohu v procese delenia buniek a ešte k tomu prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Kyselina listová je vlastne vitamín B, ktorý je rozpustný a v organizme sa podieľa na tvorbe červených krviniek, raste tkanív, správnej funkcii telových buniek, syntéze DNA a podieľa sa aj na metabolizme bielkovín.

Inozitol má vplyv na menštruačný cyklus ženy ako i pri samotnej ovulácií. Je to antioxidant, taktiež vitamín B, ktorý je súčasťou bunkových membrán, stará sa o lepšie vstrebávanie vitamínu E a podporuje i metabolizmus mastných kyselín.

Inofolic cena

Na trhu sú dostupné dve balenia a to buď mesačné balenie, ktoré obsahuje 60 vrecúšok alebo 10-dňové balenie, ktoré obsahuje 20 vrecúšok. Mesačné balenie sa pohybuje okolo 31€, čo je v prepočte na jedno vrecúško len 0,52€. A 10-dňové balenia stojí približne 15€, pričom jedno vrecúško vychádza na 1,50€. Z toho vyplýva, že viac sa oplatí mesačné balenie, kde ušetríte na jednom vrecúšku takmer 1€.

Výživový doplnok Inofolic odporúčame kúpiť v overenej online lekárni Dr. Max. Výhodou je, že tento produkt majú na sklade a pri kúpe výhodnejšieho mesačného balenia máte dopravu zdarma, pretože objednávky s hodnotou nad 9,90€ majú dopravu zadarmo.

Pre koho je výživový doplnok určený a jeho dávkovanie

Inofolic je určený výhradne pre ženy. Odporúčané dávkovanie je 1 vrecko 1-krát denne, pričom toto dávkovanie sa neodporúča prekračovať. Taktiež sa neodporúča užívať ako náhrada stravy, pričom je nutné dbať na pestrý a vyvážený jedálniček.

Spôsob užitia je jednoduchý, obsah vrecka sa vysype najlepšie do čistej vody, zamieša sa a vypije. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti a odporúča sa ho skladovať na chladnom a suchom mieste, mimo slnečného svetla a dosahu detí.

Inofolic Combi obohatený o d-chiro-inozitol

Výživový doplnok Inofolic Combi je vo forme kapsúl a je vhodný v prípade zvýšenej potreby alebo nedostatku myo-inozitolu, d-chiro inozitolu a kyseliny listovej. Má unikátne zloženie. V porovnaní s Inofolicom obsahuje navyše d-chiro-inozitol. Ten v období plánovania rodičovstva u špecifických skupín žien dopĺňa účinky kyseliny listovej a myo-inozitolu. Kyselina listová prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Odporúčané dávkovanie výživového doplnku Inofolic Combi je 2 kapsule denne a dávka by sa nemala presiahnuť. Taktiež ako v prípade Inofolicu sa nesmie užívať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov a ani pre osoby, ktoré majú alergiu na sóju.

Inofolic 60 vrecúšok

 

Doplnok výživy vhodný pri problémoch s otehotnením. Obsahuje kyselinu listovú a inozitol. Priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov. Bez lepku, laktózy a sacharózy.

Inofolic 20 vrecúšok

 

Doplnok výživy vhodný pri problémoch s otehotnením. Obsahuje kyselinu listovú a inozitol. Priaznivo pôsobí na činnosť vaječníkov. Bez lepku, laktózy a sacharózy.

Inofolic Combi

Inofolic Combi je výživový doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu, d-chiro inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme.

Inofolic + Folandrol Partnerský balíček

 

Partnerský balíček obsahuje:

 

Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom.
INOFOLIC sa môže užívať ako doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme.

Výživový doplnok FOLANDROL sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme.
FOLANDROL obsahuje kombináciu inozitolu, folátu (kyseliny listovej), L-karnitínu, L-arginínu a antioxidantov (selén a vitamín E).
Je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru (selén).

 

 

Inofolic skúsenosti a Inofolic recenzie

Pri prehľadávani internetu sme narazili na množstvo diskusií, kde sa preberá téma plodnosti. Množstvo žien má problém s otehotnením. Našli sme dostatok recenzií i skúseností na tento výživový doplnok a teraz vám predstavíme niektoré z nich.

Napríklad na najznámejšom portáli Modrý koník je diskusia s názvom: Ostali ste tehotné vďaka Inofolicu? Diskusia je naozaj rozsiahla a vybrali sme sem dve recenzie, ktoré potvrdia účinky Inofolicu:

Reálna skúsenosť s výživovým doplnkom Inofolic

Reálna skúsenosť s výživovým doplnkom Inofolic

 

Na ďalšom portáli najmama.sk nájdete diskusiu o výživovom doplnku Inofolic. Nájdete tam množstvo pozitívnych recenzií, ako napríklad túto:

Skúsenosti s výživovým doplnkom Inofolic

Na tomto portáli tiež jedna žena (už mamička) chválila výživový doplnok Inofolic, vďaka ktorému sa jej podarilo otehotnieť. Okrem Inofolicu odporúča, aby ženy svojim partnerom nasadili doplnok Folandrol, ktorý podporí správnu tvorbu spermií.

Skúsenosti s výživovým doplnkom Inofolic

Výživové doplnky odporúčame nakupovať v odborných internetových lekárňach

dr max logo
logo prezdravie
najlekaren
lekáreň tri veže

 

5/5 - (8 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.