Najlepšie tabletky na chudnutie – pre mužov i pre ženy. Poradíme, ktoré kúpiť

Mnoho ľudí si myslí, že tabletky na chudnutie sú vhodné len pre ženy, ale opak je pravdou. Pokiaľ nie je stanovené inak, tabletky na podporu chudnutia sú vhodné rovnako pre ženy i pre mužov. No na trhu existuje veľké množstvo týchto tabletiek, prípravkov či výživových doplnkov na chudnutie. Otázkou teda je, ako si správne vybrať tie najlepšie tabletky na chudnutie? V prvom rade si treba uvedomiť, že len užívaním rôznych „zázračných“ tabliet bez akéhokoľvek pohybu zázrakom neschudnete. Musíte sa aj hýbať a zdravo sa stravovať.

Najlepšie tabletky na chudnutie pre mužov i ženy

Lipoxal  effect

270 ks

(3-mesačná kúra)

ReduXs

60 kapsúl

(2-mesačná kúra)


FykotinTabletky na chudnutie Fykotin

60 tabliet

(mesačná kúra)

Chilliburner 30 tabliet

Balenie 45+15ks

Pri výbere je nutné dbať i na pôvod tabletiek na chudnutie, takže si pred kúpou overte základné informácie a výrobcu, od ktorého ich kupujete. Dokonca je možné kúpiť aj také tabletky, ktoré sú na Slovensku i v Európskej únií zakázané, napríklad z dôvodu ich nežiaducich účinkov, čím by ste si len ohrozili svoje zdravie. A zdravie je naozaj dôležité.

Takže dôležité je nielen vybrať správne tabletky na chudnutie, ale najmä zaradiť do svojho života viac pohybu a dbať na pestrú a vyváženú stravu, plnú ovocia a zeleniny. V tomto článku si predstavíme tabletky na chudnutie, ktorých zloženie je čisto na prírodnej báze, čiže sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov.

Náš tip: Therma Cuts

Therma cuts - pre boj s nadváhou
thermacuts

  • spáli tuk vo vašich bunkách a uzatvorí ich
  • bráni tak opätovnému ukladaniu tuku
  • klinicky overené chudnutie  10kg za mesiac
  • recenzie zákazníkov

Kombinácia tabletiek na chudnutie, pohybu a stravy

Nečakajte, ak budete jesť každý deň len nejaké tie tabletky na chudnutie, že sa po mesiaci či dvoch zrazu objavia prvé sľúbené výsledky od výrobcov a to v podobe strate hmotnosti. Tak to jednoducho nefunguje. Úspech budete mať zaručený správnou kombináciou tabletiek na chudnutie, správnej stravy a dostatočného pohybu.

Strava musí byť pestrá a vyvážená, zaraďte do svojho jedálnička viac ovocia, zeleniny a namiesto sladkostí si radšej doprajte nejaké orechy či semiačka. Netvrdím, že striktne jesť len ovocie a zeleninu, stačí ak si ku každému jedlu doprajete napríklad menej zemiakov a namiesto nich si dopriať viac zeleniny.

A už ako sme spomínali, je dobré sa začať troška hýbať. Môžete skúsiť napríklad cviky s vlastnou váhou, ktoré vám nielen zlepšia vašu kondíciu, ale i pomôžu posilniť účinky tabletiek na podporu chudnutia. Skúste zaradiť nasledovné cviky aspoň 3-krát do týždňa. Navyše cvičenie môžete vykonávať aj doma v obývačke.

Predaj najlepších tabletiek na chudnutie

Tabletky na chudnutie sú dostupné na predpis alebo voľný predaj, čiže predaj tabletiek bez lekárskeho predpisu. V prvom prípade, teda na lekársky predpis je nutné brať ohľad hlavne na vedľajšie účinky. Nie nadarmo sú takéto lieky na predpis a mal by o nich rozhodovať lekár, ktorý pozná dokonale váš zdravotný stav.

V druhom prípade sa skôr jedná o výživové doplnky, zväčša na čisto prírodnej báze, ktoré navyše nie sú zdraviu škodlivé. Medzi najlepšie tabletky, ktoré podporia chudnutie patria Lipoxal, ReduXs, Fykotin a Chilliburner. Teraz si o jednotlivých tabletkách niečo napíšeme.

Lipoxal effect vhodný pre ženy, ale aj pre mužov

Lipoxal je výživový doplnok, ktorý obsahuje zelený čaj, L-karnitín, guaranu, ženšen, synefrín a konjac. Vďaka bohatému zloženiu sa tento výživový doplnok postará o spaľovanie tukov, podporuje úbytok telesnej hmotnosti, navyše potláča chuť k jedlu, dodáva energiu a fyzickú výkonnosť, stimuluje krvný obeh a pomáha stimulovať metabolizmus tukov.

Naklepšie tabletky na chudnutie - Lipoxal effect

Lipoxal effect obsahuje vlákninu glucomannanu, extrakt zo zeleného čaju, L-karnitín, Guaranu, ženšen, Synefrín a olivové listy.
Je určený pre mužov i ženy, pričom odporúčané dávkovanie je 3 x denne užívať 1až 2 tablety. Najlepšie je ich užívať pred jedlom a nezabudnúť zapiť dostatočným množstvom vody. Neodporúča sa užívať tento výživový doplnok pred spaním, pretože obsahuje kofeín. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Najlepšie tabletky na chudnutie – ReduXs

Výživový doplnok je vyrobený v Nemecku, ktorý má certifikáty kvality GMP, Kosher či Halal. ReduXs pomáha znižovať únavu, vyčerpanie a pomáha schudnúť rýchlo a hlavne natrvalo. Stačí užívať jednu tabletu denne, dbať na dostatočný pitný režim a hýbať sa minimálne dva razy do týždňa a výsledky sa dostavia už v priebehu jedného mesiaca.

Tabletky na podporu redukcie hmotnosti

Obsahuje niekoľko bylinných extraktov a ďalších ingrediencií podporujúcich chudnutie. Najhlavnejšou zložkou je zelený čaj, ktorý je po stáročia známy svojimi liečivými účinkamim medzi ktoré patrí aj chudnutie, ďalej obsahuje kaktus, Šalviu lekársku, Púpavu lekársku, Brusnicu obyčajnú, Borovicu prímorskú, amínokyselinu L-theanin, aminophospholipid – Fosfatidylserín a Betasitosterol.

ReduXs je vhodný pre športovcov (pre udržanie si váhy), pre tých, ktorý síce zdravo žijú, ale sem-tam zhrešia nejakým sladkým pokušením a najmä pre tých, ktorí sú nespokojní so svojou váhou.

Najlepšie tabletky na chudnutie – Fykotin

Zbavte sa svojich nadbytočných kíl raz a navždy a to pomocou čisto prírodného prípravku na chudnutie s názvom Fykotin. Patria k jedným z najlepších tabletiek na chudnutie. Tablety obsahujú výťažky z modrých rias a červených rias, výťažok z jastrabníka chlpánik, výťažok z jalovca, výťažok z ginkgo biloby, výťažok z brezy trpasličej. Všetky tieto obsiahnuté zložky sa starajú o podporu regulácie glykemického indexu. Odporúčane dávkovanie je maximálne 2 tablety denne.

Prípravok Fykotin nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a ani pre deti. Nie je vhodný ani pre osoby, ktoré majú vysoký krvný tlak, ochoreniami srdca a nie je vhodný ani pre osoby s psychickými poruchami.

Najlepšie tabletky na chudnutie - Fykotin

Najlepšie tabletky na chudnutie – Chilliburner

Už ako z názvu je jasné, tabletky na chudnutie Chilliburner sú s výťažkom z chilli papričiek. Napomáha pri chudnutí a kontrole hmotnosti, podporuje trávenie a pravidelné vyprázdňovanie a navyše pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru. Tento produkt je jedným z najznámejších tabletiek na chudnutie u nás na Slovensku.

Na internete nájdete množstvo recenzií. Samozrejme, že nie všetky sú pozitívne. Niektoré sú lepšie, niektoré horšie. Ale zväčša prevládajú tie pozitívne, ako napríklad tieto:

Najlepšie tabletky na chudnutie - Chilliburner

Zloženie je taktiež z čisto prírodných zložiek. Obsahuje Capsimax – extrakt z Papriky ročnej, kajenské korenie + sacharózu, inulín, fruktózu, glukózu, sacharózu a extrakt z listov zeleného čaju. Nechýbajú ani prídavné látky – mikrokryštalická celulóza, rastlinný stearan horečnatý. Navyše tento prípravok neobsahuje alergény glutén a ani laktózu.

Denná dávka je odporúčaná na 1 tabletu za deň, najlepšie pred raňajkami, avšak po troch týždňoch užívania môžete pridať ešte jednu tabletu pre zvýšenie účinku. Druhú tabletu treba užiť pred obedom. Obe tablety je nutné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Cena za najlepšie tabletky na chudnutie

Cena za jednotlivé balenia je variabilná, predovšetkým je cena  závislá od veľkosti balenia. Odporúčame zakúpiť priamo u výrobcu, pretože ten zaručí nielen 100%- nú kvalitu tabletiek na chudnutie, ale navyše výrobca väčšinou garantuje možnosť vrátenie peňazí i rýchlu dobu dodania, prevažne do 48 hodín. V nasledujúcej tabuľke sa nachádza prehľad jednotlivých tabletiek na chudnutie spomínaných v článku.

Lipoxal  effect

270 ks

(3-mesačná kúra)

ReduXs

60 kapsúl

(2-mesačná kúra)


FykotinTabletky na chudnutie Fykotin

60 tabliet

(mesačná kúra)

Chilliburner 30 tabliet

Balenie 45+15ks

Kde nakupovať?

V našom článku sme nespomenuli všetky výživové doplnky na chudnutie. Viacej ich nájdete na týchto eshopoch:

dr max logo  

logo prezdravie

             
5/5 - (3 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *