Autosedačka Maxi Cosi a jej vlajkové modely Cabriofix a Pearl. Kúpou urobíte správne rozhodnutie

Veľmi kvalitnou značkou autosedačiek je autosedačka Maxi Cosi. Produkty tohto výrobcu sú na trhu vyše dvadsať rokov a za ten čas sa nesmierne zdokonalili. Nielen bezpečnosť, ale aj pohodlie bábätka je pre nich dôležité. O autosedačkách ste si už v našich článkoch mohli prečítať. Rozoberali sme ich rozdelenie, ceny, zdôrazňovali sme ich klady ale taktiež sme upozorňovali na ich zápory. Venovali sme im špeciálnu pozornosť práve preto, že vieme o tom, aký je výber autosedačky dôležitý. V súčasnosti je život čoraz rýchlejší, mamičky sú aktívnejšie a mobilnejšie, nerobí im problém sadnúť na auta a nečakať na neustále zaneprázdneného otecka. Práve takéto mamičky pred nákupom denne prezrú desiatky fór na internete, prečítajú si množstvo článkov a porovnajú veľa produktov. Snažili sme sa im práve v tomto čo najviac pomôcť a v tom budeme pokračovať.

Autosedačka Maxi Cosi

 

Prehľad najlepších modelov značky Maxi Cosi

Maxi Cosi Cabriofix

Maxi Cosi Pearl

Autosedačka Maxi Cosi Cabriofix

Maxi Cosi Cabriofix  je vhodná pre deti narodenia do približne jedného roku života bábätka, čo zodpovedá približne trinástim kilogram hmotnosti.

Zosilnená ochranu citlivých zón hlavy, krku a chrbátika je súčasťou autosedačky Maxi Cosi Cabriofix. A nie len tým sa táto autosedačka môže pochváliť.  Súčasťou autosedačky je integrovaná zmenšovacia výplň pre pohodlie a bezpečie najmenších detí. Mamičky sa nemusia do autosedačky umiestniť  aj predčasné narodené detičky, ktoré majú váhu a výšku o niečo menšiu ako bábätka narodené v prepokladanom termíne.

Autosedačka sa do auta pripevní veľmi ľahko, pričom  môžete využiť buď Isofixoú základňu alebo bezpečnostné pásy. Praktické úchytky na pásy uľahčujú ukladanie bábätka do autosedačky. Trojbautosedačka maxi cosodový pás, ktorý sa dá prispôsobiť rozmerom bábätka sa dá nastaviť centrálne s pomocou jedného tlačidla.

Prenášanie autosedačky je tiež jednoduché,  rukoväť je ergonomicky tvarovaná a dobre „padne“ do ruky.

Súčasťou autosedačky je aj integrovaná slnečná strieška, ktorá sa dá v prípade potreby nasadiť alebo dať dole.

Autosedačka Maxi Cosi Pearl

Autosedačky Maxi Cosi Pearl v ničom nezaostávajú za inými modelmi tejto značky.  Pozrime sa na prehľad ich výhod.

Maxi Cosi Pearl
  • Dieťa rastie spolu s autosedačkou – Výška ramenných pásov a opierky hlavičky sa dá jednoducho nastaviť
  • Autosedačka je vhodná pre deti od narodenia do približne štyroch rokov, maximálna hmotnosť je do 18 kilogramov
  • Súčasťou autosedačky je aj systém bočnej ochrany proti nárazu
  • Autosedačka sa dá nastaviť do piatich pozícií: od sedenia po ľah
  • Polohovanie autosedačky je ľahké

  • Umiestnenie autosedačky je len v smere jazdy
  • Kompaktný dizajn autosedačky je vhodný aj do malých automobilov
  • Upevnenie do autosedačky pomocou Isofixovej základne alebo bezpečnostných pásov
  • Inovatívny systém bezpečnostných pásov, vďaka ktorým je zapínanie ľahšie a jednoduchšie
  • Autosedačka sama o sebe nie je ťažká – váži len šesť kilogramov

 

 

A čo na autosedačky Maxi Cosi hovoria mamičky, ktoré s nimi už majú skúsenosti?  Chvália, chvália a chvália.  Mnohé z nich oceňujú pomer ceny aj kvality aj to, že autosedačka je dostupná v bežných a overených internetových obchodoch, ale aj kamenných predajniach. Mnohé z mamičiek priznali, že autosedačka vydržala dlhšiu dobu nepokazila sa, nemuseli ju reklamovať či vymieňať.  Veľa z mamičiek používalo autosedačku aj doma. Autosedačku si deti tak obľúbili, že v nej deti radi ležali pričom ich mamičky húpali pri sledovaní televízie či čítaní knihy.  Dieťa bolo spokojné a mamičky tiež.

Tak čo rozhodli ste sa? Ak nie, prečítajte si ešte ďalšie naše články alebo si kliknite na ponuky niektorých internetových obchodov , v ktorých sme pre vás našli najlepšie ponuky autosedačiek Maxi Cosi. A potom už len … Šťastnú cestu !

Náš tip: Pri kúpe autosedačky odporúčame navštíviť spoľahlivé eshopy:

dr max logo
market 24
hej.sk
andreashop

 

Rate this post

One Comment

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.