Yedoo City – moderná kolobežka pre deti aj dospelých – vlastnosti, cena a jej alternatívy

Všetky kolobežky značky Yedoo pochádzajú z Českej republiky. Aj Yedoo City patrí do zbierky najznámejšieho českého výrobcu kolobežiek. Kolobežky sú tak populárne, že si svojich nadšencov našli po celom svete.

kolobežka Yedoo City

Yedoo City

Kolobežka Yedoo City je najuniverzálnejší inovatívny model z novej kolekcie.  Celkový dizajn kolobežky je nadčasový a veľmi moderný. To určite ocenia nie len vaše deti ale i moderní a športovo založení rodičia.

yedoo city

Rám je vyrobený z pevnej oceľovej konštrukcie, takže kolobežka je trošku ťažšia. Celá konštrukcia kolobežky a kolies je kompaktná. Jazdcovi poskytuje dobrú rýchlosť a zároveň šikovné manévrovanie. Všetky tieto vlastnosti súčasne umožňujú jednoduchú prepravuskladovanie kolobežky.

Viacúčelový systém riadidiel Yedoo BMX, ktoré sú vyrobené z kvalitného hliníka. Riadidlá sú ergonomické a doplnené o aretáciu proti pretláčaniu. Výšku riadidiel je možné pohodlne nastaviť, takže na svoje si prídu malí i veľkí.

Pevnosť hliníkových ráfikov zabezpečujú dvojité steny na oboch kolesách. Neuveriteľná kvalita kolies prekoná hocijaký terén. Aj tá najmenšia nerovnosť terénu je dokonale tlmená.

Pri nákupe kolobežiek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24

Vysokotlakové pneumatiky poskytujú nie len bezpečnú ale i rýchlu jazdu. Vďaka svojej bezpečnosti je výborným dopravným prostriedkom do školy či do práce. Brzdný systém sa skladá z prednejzadnej brzdy.

Kolobežka Yedoo City New obsahuje náboje s priemyselnými ložiskami a mnohé ďalšie sofistikované detaily. Výška dosky je voľne nastaviteľná. Na výber máte z dvoch polôh určených pre zadné koleso.

Túto kolobežku si môžete zdokonaliť mnohými modernými doplnkami, ako je napríklad nákupný košík, taška či detská sedačka. Navyše aj dostupnosť náhradných dielov je bezproblémová.

Kolobežka Yedoo City je vhodná pre deti od 12 rokov ale i dospelých. Vyznačuje sa neuveriteľnou nosnosťou až 120 kg. Nemusíte sa tak báť, že by vás kolobežka jednoducho neodviezla.

Všetky modely možno nájsť v mnohých farebných variáciách, z ktorých si každý určite vyberie svoju obľúbenú.

 

VLASTNOSTI

 • Oceľový rám a vidlica s vysokou pevnosťou
 • 16 “predné / 12” zadné disky z ľahkej zliatiny s dvojitými stenami a rýchloupínacími nápravami
 • Špeciálne opracovaný brzdný povrch
 • Priemyselné ložiská pre nižší valivý odpor pri zaťažení
 • Dlhšia doska pre pohodlnejšiu jazdu
 • Ergonomické zámky
 • Výška riadidiel nastaviteľná o 100 mm
 • Pneumatiky Kenda 16 x 2.25 / 12 x 2.25
 • Dva držiaky na fľaše

 

POŽIADAVKY

Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg

Minimálna výška jazdca: 140 cm

ROZMERY

Celková dĺžka: 128 cm

Dĺžka dosky: 40 cm

Výška riadidiel: 94 – 104 cm (nastaviteľná)

Šírka riadidiel: 64 cm

 

Kolobežka Yedoo Mezeq Brake New

Kolobežka s pevným rámom, vhodná na dlhšie vzdialenosti – či už v meste alebo mimo mesta. Táto kolobežka je inovovanou verziou s lepšími jazdnými vlastnosťami, starostlivo premyslenou ergonómiou a novými funkčnými detailmi.

Kolobežka Yedoo Mezeq disponuje pokročilým brzdným systémom kotúčových bŕzd. Tento systém umožňuje lepšiu brzdnú silu v ťažkých terénnych podmienkach.

Obsahuje 20″ predné a 16″ zadné zliatinové kolesá s dvojitými stenami a priemyselné ložiská, ktoré umožňujú zníženie valivého odporu pri zaťažení.

Novo prepracovaný oceľový rám s vysokou pevnosťou a inovatívnym tvarom, ktorý poskytuje jazdcovi veľký priestor a pomáha zlepšovať jazdné a manipulačné vlastnosti. Kratšia dĺžka nového rámu tiež uľahčuje prepravu a skladovanie.

Je vybavený dvoma polohami pre montáž zadného kolesa, takže môžete nastaviť výšku jazdy podľa terénu. Nerezový povrch dosky pomáha udržať nohy na mieste. Jazda tak bude bezpečnejšiapohodlnejšia.

Riadiaca lišta s uhlopriečkou 64 cm sa dá nastaviť z 95 cm na 101 cm od zeme. Nový tvar robí kolobežku stabilnejšou, čím sa výrazne znižujú problémy so zaparkovaním.

Kolobežka je vhodná pre deti od 14 rokov, nad 150 cm a s hmotnosťou do 150 kg. Ergonomické uzamykanie pre zvýšenie komfortu a zníženie únavy počas dlhých jázd.

 

VLASTNOSTI

 • Oceľový rám a vidlica s vysokou pevnosťou
 • 20 “predné / 16” zadné disky z ľahkej zliatiny s dvojitými stenami a rýchloupínacie nápravy
 • Mechanické kotúčové brzdy Tektro Novela
 • Priemyselné ložiská pre nižší valivý odpor pri zaťažení
 • Dlhšia doska pre pohodlnejšiu jazdu
 • Ergonomické zámky
 • Dva držiaky na fľaše

 

POŽIADAVKY

Maximálna hmotnosť jazdca: 150 kg

Minimálna výška jazdca: 150 cm

ROZMERY

Celková dĺžka: 148 cm

Dĺžka dosky: 40 cm

Výška riadenia: 95 – 101 cm (nastaviteľná)

Šírka riadidiel: 64 cm

 

Kolobežka Yedoo Four

Táto kolobežka Yedoo pochádza zo série Four a je vhodná pre deti od  7 rokov s minimálnou výškou 130 cm.

Riadidlá sú nastaviteľné vo výške od 93 cm do 104 cm.

Pneumatiky sú veľké 16″ a 12″ a obe kolesá sú vybavené V-brzdou. Pneumatiky poskytujú dodatočnú pružnosťpevnosť. Poradia si aj s najhoršími terénnymi podmienkami.

Kolobežka Yedoo Four sa dodáva v čo najdokonalejšej forme, časti si môžete ľahko a rýchlo zostaviť pomocou dodanej príručky.

 

VLASTNOSTI

 • Hliníkové kolesá 16″ a 12″
 • Brzdy: 2x brzda V
 • Výška dosky: 10 cm
 • Pevný stojan
 • Hmotnosť: 9 kg

 

POŽIADAVKY

Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg

Minimálna výška jazdca: 145 cm

ROZMERY

Celková dĺžka: 135 cm

Šírka riadidiel: 65 cm

 

Kolobežky pre deti od 5 rokov

WORKER Dalai spĺňa najvyššiu bezpečnostnú normu, vlastní certifikáty podľa najprísnejších európskych noriem (EN-71) nemeckej skúšobne TÜV-GS.

Táto kolobežka má 12” vzduchové kolieska, predné a zadné hliníkové brzdy “V”. Kolobežka je vhodná pre plochý a nenáročný terén. Vhodné pre deti vo veku 4-10 rokov s maximálnou hmotnosťou 60 kg.

Na výber máte z mnohých farebných variácií, čím bude dokonalou kolobežkou pre dievčatá i chlapcov.

 

 

 

Pri nákupe kolobežiek odporúčame si vybrať z overených a spoľahlivých eshopov:

insportline logo
efitness
andreashop
market 24
5/5 - (38 votes)

Komentáre

 1. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.