Podväzkový pás nosia aj dámy! Čierny alebo biely? Podväzky sú v móde

Je samozrejmé, že ženy dnes venujú veľkú pozornosť móde a obliekaniu, veď nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Vďaka oblečeniu môžeme byť každý deň iným človekom, vyjadriť svoju náladu, pocity, či  príslušnosť k rôznym skupinám …  Napriek tomu ošiaľu, ktoré boli ženy už storočie schopné vyvolať aby sa dostali k dobrému a kvalitnému oblečeniu, spodné prádlo v pozornosti žien, dlhé roky stálo na poslednom mieste. Ženy mu nevenovali patričnú pozornosť, pretože zostáva často zahalené rúškom tajomstva a na oči sa dostalo len vyvoleným. V súčasnosti však ženy dbajú aj na kvalitné, ale aj pekné a zaujímavé spodné prádlo, ktoré ma ohúriť ich polovičky. Jedným z obľúbeným kúskom z tejto kategórie je určite podväzkový pás.

podväzkový pás

 Podväzkové pásy a  spodné prádlo nájdete v týchto obchodoch

maxana

Podväzky

 

Veľa žien si myslí, že podväzkový pás je určený len pri erotických hrách s podobnou spodnou bielizňou. Opak je však pravdou. V súčasnosti sa vyrábajú podväzky, pohodlné a určené na každodenné nosenie. Nie sú vulgárne a nápadne, ale decentné a vkusné a nie je ich vidieť pod oblečením.

 

Veľký výber podväzkov môže spôsobiť, že sa v rôznych ponukách stratíte a nebudete sa vedieť správne rozhodnúť. My vám však pomôžeme, aký podväzkový pás sa pre vás najviac hodí.

 

Tip pre vás! Naša redakcia vybrala pre vás niekoľko dobrých podväzkov, ktoré sú medzi ženami naozaj obľúbené. Poprezerajte si ich a aspoň jedny si zakúpte! Určite to neoľutujete!

 

 

Podväzkový pás biely

podväzkový pás

  • elegantné prevedenie
  • jemná čipka s výšivkou
  • nastaviteľná dĺžka popruhov

 

Pri výbere je dôležitý materiál. Podväzky vyrobené z vinylu, latexu a kože sú vhodné hlavne na výnimočné použitie, na vytvorenie romantickej atmosféry či spríjemnenie erotických hier. Pre každodenné nosenie nie sú absolútne vhodné. Nedajú dýchať koži a brzdia pohyb, žena sa v nich cíti značne nepríjemne. Oveľa prirodzenejší a príjemnejší je pás vyrobená zo saténu. Je lesklý, hebký a príjemný k pokožke.  Ďalej sa podväzkové pásy vyrábajú z polyesteru, viskózy alebo bavlny obľúbené sú podväzkové pásy kombinované s čipkou. Práve čipka, ktorá nie je vyrobená z vhodného materiálu môže spôsobiť podráždenie alebo alergiu. Podväzkový pás môže byť vyrobená aj z hodváb. Práve hodváb je jeden z najvhodnejších materiálov, pretože je odolný a dlho vydrží bez toho aby sa roztiahol alebo poškodil. Nedráždi pokožku a rýchlo absorbuj vlhkosť, preto ho ženy môžu nosiť aj v horúcom počasí.

A čo uchytenie? Podväzky sa zapínajú na gumičky, pri niektorých podväzkoch je gumičiek málo, niekedy len dve pri iných ich môže byť až dvanásť. Pre každodenné nosenie je ideálna zlatá stredná cesta – štyri gumičky.

podväzkový pás

Podväzkové pančuchy

K podväzkovému pásu je dôležité vybrať aj dobré pančuchy. Najlepšie je, ak  sú pančuchy špeciálne navrhnuté pre podväzky. Takéto pančuchy držia práve iba s podväzkami. Pre bežné nosenie sú najvhodnejšie pančuchy hladké, bez vzorov.  Pančuchy so vzormi sú vhodné väčšinou pre ženy so štíhlymi nohami, bacuľkám môžu nohy opticky skrátiť.  Najlepšie je, ak si podväzkové pásy kúpite rovno s pančuchami. V prípade, žeby vám to nesedelo sa tak vyhnete zložitým reklamáciám.

Podväzky čierne

Najpredávanejším farebným prevedením podväzkou sú práve podväzky čierne. Využijete ich ku každému oblečeniu,zladíte ich s každou sukňou alebo šatami, pôsobia sexy, rozpália každého muža.  Ak však mate šaty prevažne svetlé alebo biele šaty, zvážte výber inej farby. Okrem toho sú podväzky samozrejme aj v iných farbách, najvhodnejšie však určite pôsobia tie v bielej alebo telovej farbe. Žiadna žena predsa nechce pôsobiť tak, akoby vyšla práve s cirkusu.

Podväzkový pás čierny

podväzkový pás

  • jemná čipka s kvetinovým vzorom
  • vzadu zapínanie v hornej a spodnej časti na dva háčiky
  • tri polohy stiahnutia

 

Podväzkový pás – len pre chudé ženy?

Ten kto tvrdí, že podväzky sú len pre chudé ženy sa naozaj mýli. Akákoľvek žena si podväzok môže dovoliť obliecť. Pre ženy, ktoré však majú nejaké to kilečko navyše, sú vhodné modely pásu s nohavičkami, ktoré čo- to zakryjú a nepôsobia nevkusne, pretože bežne sa s podväzkami nosia tango nohavičky. Okrem tohto existujú podväzky aj v kombinácií s korzetom, ktoré ocenia ženy tzv. krv a mlieko.

Kde kúpiť ?

Otázkou ale zostáva, kde kúpiť kvalitné, ale pritom nie drahé podväzky, na bežné nosenie alebo na rozdúchanie erotickej fantázie svojho muža alebo priateľa v intímnej chvíli.  Veľmi obľúbenými internetovými obchodmi, ktoré  sa zoberajú predajom spodnej bielizne a ponúkajú  aj široký výber podväzkov s pančuchami  je Astratex alebo Amiatex.

Recenzie podväzkov sú veľmi kladné. Ženy ich obľubujú čoraz viac a viac. Sú naozaj o niečo pohodlnejšie, mnoho žien sa v nich cíti oveľa lepšie. Klasické silonky sú na tele hlavne v letných mesiacoch veľmi nepríjemné. Lepia sa na telo, každú chvíľu si ich musíte naprávať lebo sa zošuchujú alebo nevhodne vytŕčajú. Pri podväzkoch takéto problémy určite nie sú.

Tak čo ? Aj vy ste mali pred prečítaním tohto článku pocit, že podväzky bývajú len súčasťou erotických večerov mladých žien? Vďaka nášmu článku, už teraz viete, že podväzky sa môžu stať súčasťou šatníka každej ženy, tej pracujúcej ale aj tej na materskej. Áno, je vhodná aj pre vás milé mamičky! To, že ste na materskej predsa neznamená, že nastal koniec sveta. Starí rodičia bábätko určite radi postrážia, vy vytiahnite von svojho manžela kúpte si nejaké pekné šaty a k tomu podväzkový pás. Nielen, že sa v ňom budete cítiť rozhodne lepšie ako v klasických silonkách, ktoré sa z tela zošuchujú, padajú alebo sa nepríjemne lepia, ale potešíte aj oko manžela, keď sa v dobrej nálade vrátite domov. Rutina a nuda do vzťahu nepatria. Rutinu a nudu môžete jednoducho oživiť aj pomocou podväzkov. Nezabudnite! K slovu podväzky nie je synonymum vulgárnosť. Podväzky nosia aj dámy.

maxana
5/5 - (26 votes)

Komentáre

  1. Avatar
  2. Avatar

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.