Autosedačka Besafe – je trochu drahšia, no ak cestujete neoplatí sa šetriť na bezpečnosti dieťaťa – Model Besafe Combi

autosedačka BesafeVýber autosedačiek určite nebýva pre mamičky jednoduchou záležitosťou. Ak ste si už o autosedačkach, prečítali v našich starších článkoch o autosedačkách a stále ste sa nerozhodli,  rozhodne čítajte ďalej. Jednou z najznámejších značiek autosedačiek, ktoré mamičky na slovenskom trhu kupujú je autosedačka značky Besafe. Autosedačka Besafe patrí medzi tie kvalitnejšie, čomu samozrejme zodpovedá aj jej cena. Výhod však majú neskutočne veľa. Pre autosedačky značky Besafe je bezpečnosť na prvom mieste.

Nórska spoločnosť Besafe sa zaoberá výrobou autosedačiek viac ako 50 rokov.

Autosedačka Besafe sa vyrába vo všetkých skupinách, ktoré zodpovedajú rôznym hmotnostiam dieťaťa. Každá mamička si vyberie z bohatej ponuky autosedačiek, podľa toho, do akej hmotnostnej kategórie práve patrí jej dieťatko.

Autosedačka Besafe je univerzálna, pasujú teda do väčšiny modelov áut. Autosedačku môžete položiť do manželovho luxusného bavoráka, ale aj do fiata starého otca. Pokiaľ systém isofix nie je súčasťou vášho auta, autosedačku uchytíte pomocou trojbodového pásu.

Výrobcovia autosedačiek značky Besafe rozumejú mamičkám a preto zdokonalili systém ovládania hlavových opierok a vnútorných bezpečnostných pásov. Mamičky sa nemusia obávať, že sa do autosedačky dieťa po pár mesiacoch nezmestí. Taktiež sa nemusia obávať toho, že dieťatko v zimných mesiacoch v autosedačke nebude môcť byť dostatočné zababušené. Fusak, deku či zavinovačku nebudú mamičky musieť dávať dole, bundičky či svetríky nebudú musieť vyzliekať.

Najlepšie Autosedačky Besafe v pomere cena/kvalita

Autosedačka Besafe Combiautosedačka besafe Combi

BESAFE Autosedačka iZi Comfort Isofix X3 (9-18 kg)

BESAFE – Autosedačka 0-25 kg iZi PlusBESAFE - Autosedačka 0-25 kg iZi Plus

BESAFE – Autosedačka 0-13 kg iZi Go ModularBESAFE - Autosedačka 0-13 kg iZi Go Modular

Ovládanie  hlavových opierok a vnútorných bezpečnostných pásov sa totiž dajú nastaviť jednoduchým pohybom až do 8 rôznych výškových pozícií.

Autosedačka Besafe pre staršie deti sa dá uchytiť len v smere jazdy. Prispôsobili sa teda všeobecnému trendu, kedy sa v spoločnosti všeobecne považuje za nevhodné klásť autosedačky proti smeru jazdy. Pri autosedačkách pre novorodencov sa dá autosedačka uchytiť aj proti smeru jazdy.

Autosedačka Besafe naozaj kladie veľký dôraz na bezpečnosť dieťaťa pri cestovaní. Súčasťou autosedačky je polstrovanie zo špeciálneho materiálu. Toto polstrovanie chráni dieťa v autosedačky proti bočnému nárazu. Práve bočných nárazov sa aktívne mamičky, ktoré často s dieťaťom jazdia po frekventovaných cestách obávajú najviac. Často sa snažia umiestniť autosedačku do stredu sedadla práve kvôli obave, že bežná autosedačka by takýto náraz nevydržala. Polstrovanie autosedačky Besafe pohlcuje energiu nárazu a poskytuje väčšiu ochranu hlavy a telíčka ako iné autosedačky.

Autosedačka Besafe má aj podpornú nohu. Tá Vám poskytuje dobrú stabilitu a lepšiu ochranu, lebo prenáša silu nárazu do podlahy auta

Údržba autosedačky je ľahká, poťah sa dá dať jednoducho dole a oprať v práčke.

Výhodou je aj nastaviteľná rúčka, ktorú si mamičky prispôsobia k svojej výške tak, aby bolo držanie autosedačky pohodlné a nespôsobovalo bolesti rúk či chrbta.

Pre novorodencovautosedačka Besafe

 

Veľkú pozornosť kladú výrobcovia autosedačiek značky Besafe aj autosedačkám pre tie najmenšie bábätká – novorodencov. Takéto sedačky sú vhodné už pre deti s výškou od 40 cm. V autosedačke Besafe si bábätko môžete odviesť priamo z pôrodnice. Aj tento typ autosedačiek značky Besafe je vyrobený zo špeciálneho polstrovaného materiálu, ktorý chráni bábätko proti bočnému nárazu. V polstrovaní sú aj magnety, ktoré uľahčujú prístup do sedačky a následné pripútanie bábätka. Mamičky to tak zvládnu veľmi rýchlo a ľahko, bez väčších problémov. Vnútorné polstrovanie týchto autosedačiek je nastaviteľné, a tak autosedačky rastú s bábätkom a nie je potrebné  autosedačku meniť po pár mesiacoch. Okrem kvalitného polstrovania má autosedačka aj zasúvaciu striešku s UV  filtrom, ktorú mamičky využijú hlavne vtedy, keď budú dieťatko prenášať počas leta z domu do auta a naopak.

Autosedačka Besafe Combi

 

Tip pre Vás ! Jednou z najkupovanejších sedačiek značky Besafe je autosedačka Besafe Combi.

+ Isofix základňa, trojbodové bezpečnostné pásy

+ uchytenie proti smeru jazdy (0–18kg) alebo po smere jazdy (9–18kg)

autosedačka besafe Combi

+ štyri pozície nastavenia polohy autosedačky

Autosedačka Besafe je naozaj kvalitné vyrábané autosedačka, ktorej prvoradým cieľom je zabezpečiť vášmu dieťatku bezpečnosť. To určite oceníte … Nemám pravdu?

5/5 - (25 votes)

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.